E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 15.05.2023 19:10  Dosud v Evropské unii fungoval systém emisních povolenek, který bez zavedení uhlíkových cel znevýhodňoval unijní výrobce. Napravit to má uhlíkové clo, takzvaný systém CBAM, který je doplňuje. Daňový poradce Aleš Reho, jenž se uhlíkovému clu ve společnosti PwC věnuje, očekává, že v Česku to postihne především automobilový průmysl. „Automobilek se uhlíkové clo na ocel dotkne poměrně výrazně. Je to ale zároveň příležitost podívat se znovu na svůj dodavatelský řetězec a snažit se jej optimalizovat,“ je přesvědčen Reho. 

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.