E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 15.05.2023 13:40  Nadcházející volba prezidenta nejvlivnějšího zájmové sdružení firem v Česku Svazu průmyslu a dopravy slibuje nejnapínavější souboj za poslední dekády. Postaral se o to expremiér Mirek Topolánek, který už loni v prosinci ohlásil kandidaturu za společnost EGEM spadající do skupiny EP Industries. „Věděl jsem, že nezůstanu jediný. Mám rád soutěž. A členové mají právo si ve stavu ohrožení českého průmyslu vybrat,“ prohlásil v rozhovoru pro E15 Topolánek. Postupně se objevili tři další ostřílení uchazeči o pozici končícího Jaroslava Hanáka, který před čtyřmi lety neměl žádného soupeře.  

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.