E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 06.10.2022 20:00  Pokud lidé kolem Vladimira Putina včas pochopili jeho mentální pochody a dokázali toto intelektuální dada zobchodovat, mají vystaráno. Plyn jim totiž díky ruské burzovní stoupačce mohl v jednu chvíli vydělat skoro 18 tisíc procent. Stačilo naskočit na počátku pandemie a pak už jen nechat svého prezidenta „pracovat“. Ve své vyhrocené podobě trvá energetická krize právě rok. Lidi stačila připravit o nervy i peníze ještě před zimou. Největší část účtů za energie nás přitom ještě čeká. Kterak krize vznikla, v jaké je fázi a jak moc bude ještě bolet? Útěchou budiž, že ani energetická realita není černobílá. Dobrou zprávou z trhu s teplem je třeba příslib levnějších… vlněných svetrů.

Číst celý článek >>

Nejnovější
Nejčtenější

Nejsou nalezené žádné články.

Nejsou nalezené žádné články.

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.