reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Je to jako 11. září, říkají Newyorčané. Lékařka už se loučí se svými dětmi

31.03.2020 21:04 Počet obětí koronaviru v USA v pondělí překonal tři tisíce, nakažených je přes 163 tisíc lidí. Situace je nadále nejhorší v New Yorku, kde zdravotníci nezvládají množství nově nemocných. Jedna z lékařek na Twitteru sdílela vzkaz na rozloučenou svým dětem, protože se obává, že koronaviru sama podlehne. Na pokraji sil jsou také záchranáři.

Obrana nakoupí více pušek a pistolí. Při zpoždění zakázky přibylo vojáků

31.03.2020 20:42 Ministerstvo obrany chce od České zbrojovky Uherský Brod nakoupit více útočných pušek a pistolí, než původně plánovalo. Armáda měla dostat zhruba 34 tisíc nových zbraní, jenže zakázka se kvůli stížnosti neúspěšného účastníka tendru zdržela o rok. Mezitím přibylo vojáků a armáda nyní požaduje o dalších 5 tisíc zbraní navíc.

Devět zdravotníků pardubické kardiologie má koronavirus, jede v nouzovém režimu

31.03.2020 20:30 V pardubické nemocnici se koronavirem nakazilo celkem devět zdravotníků kardiologického oddělení včetně jednoho lékaře. Podle sdělení hejtmana Martina Netolického pracuje oddělení v nouzovém režimu.

Otec u porodu není lidské právo, říká ombudsman. Ale je, oponují právníci

31.03.2020 20:23 Otec u porodu je možnost, nikoliv lidské právo, myslí si ombudsman Stanislav Křeček. S jeho tvrzením nesouhlasí oslovení právníci, podle kterých přítomnost otce na porodním sále základním lidským právem je. Někteří odborníci tvrdí, že v důsledku nařízení vlády vzrůstá počet stížnostní žen na necitlivé chování personálu během porodu.

Pustili ho z nemocnice a zemřel. Slovensko má patrně první oběť koronaviru

31.03.2020 20:16 Slovensko má s největší pravděpodobností první případ úmrtí na nemoc COVID-19, kterou způsobuje koronavirus. Devětapadesátiletý pacient zemřel v pondělí pouhý den poté, co ho z nemocnice propustili do domácího léčení. Podle ministra zdravotnictví Marka Krajčího zdravotnické zařízení pochybilo.

Nemoci COVID-19 podlehlo na 40 tisíc lidí, nakažených je přes 823 tisíc

31.03.2020 20:09 Nemoc COVID-19, kterou způsobuje koronavirus, si podle vědců z americké Univerzity Johnse Hopkinse vyžádala už více než 40 tisíc obětí, z toho polovinu v Itálii a ve Španělsku. K dalším nejpostiženějším zemím patří USA, Čína, Francie a Írán.

Zdravotnictví má zásobu 9 milionů roušek, snaží se nakupovat i v Česku

31.03.2020 19:46 Ministerstvo zdravotnictví má aktuálně k dispozici na distribuci téměř 14 milionů kusů zdravotnického materiálu - roušek, respirátorů či dezinfekce. Zásoby získává nejen z Číny, ale i z dalších asijských států. Přes 1,5 milionu kusů ochranných pomůcek nakoupilo přímo od českých dodavatelů.

OBRAZEM: Ochlazení v Praze vymetlo oblohu. Byly vidět i zasněžené Krkonoše

31.03.2020 19:39 Zatímco o víkendu jsme si užívali krásného jarního počasí, po neděli do Česka přišlo ochlazení, které na některých místech doprovodil i sníh. Lidé v Praze si ovšem díky vymetené obloze mohli v pondělí vychutnávat pohled na zasněžené Krkonoše.

Paušál místo stravenek by byl pro nás poslední ranou, míní část restaurací

31.03.2020 19:09 Poslední ranou, která by dokončila zánik gastrobyznysu, by bylo zavedení restauračního paušálu místo stravenek. Myslí si to více než pět set provozovatelů zhruba tisíce restaurací, kteří podepsali výzvu proti jeho zavedení. Paušál chtělo ještě na začátku roku prosadit ministerstvo financí.

V Lombardii přibylo nejméně obětí za týden, Itálie má 105 tisíc nakažených

31.03.2020 18:44 V Itálii za poslední den přibylo 837 obětí onemocnění COVID-19, celkem tedy v zemi koronaviru podlehlo 12 428 pacientů. Informoval o tom deník Corriere della Sera. Italské úřady od února v zemi potvrdily už 105 792 případů nákazy. Počet nově infikovaných od pondělí vzrostl o 4 053, což je téměř stejně jako z neděle na pondělí.

Ruslan opět přistál v Pardubicích, veze další tuny pomoci

31.03.2020 18:44 Na letišti v Pardubicích potřetí přistálo ukrajinské letadlo Ruslan s ochrannými pomůckami proti koronaviru. Další velkoobjemový stroj An-124, tentokrát s ruskou vlajkou, přiletí ve středu.

Dveře utěsněte ručníkem. Hasiči v Uherském Brodě dezinfikovali bytové domy

31.03.2020 18:01 V Uherském Brodě výrazně přibylo osob pozitivně testovaných na koronavirus, hasiči proto v nejpostiženějších lokalitách pečlivě dezinfikovali společné prostory bytových domů. Opatření, které je i v rámci republiky ojedinělé, má zamezit šíření nákazy, aby se město vyhnulo karanténě.

Muže nekritizujte, radši uklízejte a smějte se. Malajsijská vláda radí ženám

31.03.2020 17:57 Malajsijská vláda poradila vdaným ženám, jak se mají chovat během zákazu vycházení, aby předešly hádkám s manželi. Podle úřadů mají napodobovat hlas známé kreslené postavičky a doprovázet jej nesmělým smíchem, muže příliš nekritizovat, dbát o uklizenou domácnost a pečovat o svůj zevnějšek. Muži žádné obdobné rady nedostali.

Výtržník ničil dům, na policisty plival a křičel, že má koronavirus

31.03.2020 17:52 Hned z pěti trestných činů je obviněný 24letý muž z Tábora. Na místním sídlišti kromě jiného vykřikoval, že má koronavirus a plival na policisty, kteří na místě zasahovali. Hrozí mu až osmiletý trest odnětí svobody.

Většina stran ve Sněmovně loni hospodařila s přebytkem, ztrátu hlásí komunisté

31.03.2020 17:43 Většina stran v Poslanecké sněmovně hospodařila v roce 2019 s přebytkovým rozpočtem. Vyplývá to z finančních zpráv, které strany zveřejňují. Přebytek 63,4 milionu mělo vládní hnutí ANO, koaliční ČSSD díky úspěchu ve sporu o dluh s dědici advokáta Zdeňka Altnera vykázala zisk dokonce 98,8 milionu. Ztrátu devět milionů korun naopak zaznamenali komunisté.

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit