reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

  • 1

Bod zlomu? Mrtvých za 24 hodin ve Španělsku ubylo. Je jich o sto méně čteno: (1)

04.04.2020 12:25 Ve Španělsku zemřelo za posledních 24 hodin 809 lidí nakažených koronavirem, oproti pátečním údajům je denní počet obětí o stovku nižší. Za poslední týden jde o nejmenší nárůst. Celkem v zemi zemřelo už 11 744 lidí s nemocí COVID-19, nákaza koronavirem se dosud potvrdila ve Španělsku u 124 736 lidí.

Trump vyhodil inspektora tajných služeb, který se podílel na impeachmentu čteno: (1)

04.04.2020 10:12 Americký prezident Donald Trump propustil z funkce generálního inspektora tajných služeb Michaela Atkinsona, který sehrál roli při spuštění loňské ústavní žaloby kvůli takzvané ukrajinské kauze. Trump v dopise členům Kongresu z pátečního večera uvedl, že v Atkinsona ztratil důvěru, uvedla agentura Reuters.

Koronavirus zmobilizoval české mozky. Vědci se organizují a hledají řešení čteno: (1)

04.04.2020 00:01 Respirátory, dezinfekce, plicní ventilátory či termokamery. Čeští vědci v boji proti koronaviru v rekordních časech přicházejí s „vynálezy“, které dokážou nahradit chybějící ochranné prostředky. Akademie věd pomáhá s testováním nakažených, tisknou se masky, zapojují se studenti. Pandemie získává z vědy to nejlepší.

Světová zdravotnická organizace otočila. Používání roušek není špatný nápad čteno: (1)

03.04.2020 21:38 Zástupce Světové zdravotnické organizace Michael Ryan se dnes vyslovil pro širší používání podomácku vyráběných roušek. Informovala o tom agentura Reuters. Podle koordinátora krizové pomoci není zahalování nosu a úst, které má chránit před kašlem nebo kýcháním, špatný nápad.

Ve Francii má koronavirus 6 507 obětí, Itálie má vrchol pandemie za sebou čteno: (1)

03.04.2020 21:11 Ve Francii podlehlo již 6 507 lidí nemoci COVID-19. Ve francouzských nemocnicích zemřelo za posledních 24 hodin 588 pacientů s koronavirem, což je dosud největší jednodenní nárůst. K tomu úřady oznámily dalších 532 úmrtí v léčebnách dlouhodobě nemocných či domovech seniorů od začátku epidemie. Itálie hlásí za den 766 obětí.

Atentátník, jenž v Německu zabil devět lidí, prošel výcvikem na Slovensku čteno: (1)

03.04.2020 18:03 Tobias Rathjen, který v únoru postřílel devět lidí v německém Hanau, loni absolvoval nejméně dva bojové tréninky u soukromé bezpečnostní agentury na Slovensku. S informací přišel zpravodajský magazín Der Spiegel.

Přes e-mail nebo poštou. Bez dětí budou i zápisy do mateřských škol čteno: (1)

03.04.2020 17:19 Zápisy dětí do mateřských škol se letos v první polovině května budou konat bez přítomnosti dětí. Školky by měly zápisy organizovat tak, aby do nich nemuseli chodit osobně ani rodiče. Přihlášku by mělo být možné poslat elektronicky nebo poštou, uvedlo ministerstvo školství. Informaci zveřejnilo na svém webu.

Nakaženým by brzy mohla pomoci krevní plazma vyléčených čteno: (1)

03.04.2020 15:27 Lékaři v Česku by mohli k léčbě COVID-19 brzy začít používat krevní plazmu od těch, kteří se už z nemoci uzdravili. Nyní se pracuje na přípravě přesného postupu. V pátek to řekl vedoucí lékař intenzivní péče pražské Všeobecné fakultní nemocnice Martin Balík.

Američané se bojí, popisuje prázdný Boston známý chirurg Bohdan Pomahač čteno: (1)

03.04.2020 12:00 V mnoha amerických městech, včetně Bostonu, se zastavil život. Spojené státy čekají na nejhorší. „Příští týden bude těžký,“ předpovídá Bohdan Pomahač, jeden z nejslavnějších chirurgů světa, který působí na klinice v Bostonu.

Na Slovensku jsou před obchody fronty. Je to jako za socialismu, říkají lidé čteno: (1)

30.03.2020 19:58 Zpřísnění podmínek provozu maloobchodních prodejen na Slovensku kvůli pandemii způsobené koronavirem způsobilo, že se před některými obchody v pondělí tvořily fronty. Zástupci velkých obchodních sítí vybídli vládu, aby o s nimi opatření projednávala dříve, než je zavede.

  • 1

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit