reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Noví členové Rady ČT: moderátor Veselý, ekonomka Lipovská a novinář Matocha

27.05.2020 15:05 Třemi novými členy Rady ČT jsou rozhlasový moderátor Lubomír Xaver Veselý, ekonomka Hana Lipovská a novinář Pavel Matocha. Jejich zvolení iDNES.cz potvrdili dva členové volebního výboru Sněmovny. V tajné volbě neuspěli psycholog a protidrogový expert Ivan Douda, děkan FAMU Zdeněk Holý a mediální manažer Michal Klíma.

Expremiér Nečas křivě vypovídal v kauze zneužití Vojenského zpravodajství

27.05.2020 14:50 Soud v pondělí uznal bývalého premiéra Petra Nečase vinným z křivé výpovědi, vyplývá z justiční databáze Infosoud. Kauza se týkala zneužití Vojenského zpravodajství jeho manželkou Janou Nečasovou, dříve Nagyovou. Jaký trest někdejšímu předsedovi vlády uložil, zatím není zřejmé. Verdikt není pravomocný.

Ze srázu se valily pneumatiky na vlak s cestujícími, poškodily soupravu

27.05.2020 14:49 Devatenáct pneumatik se v úterý valilo na vlak s cestujícími na Českolipsku. I přes snahu strojvedoucího včas zastavit došlo ke střetu, který vlakovou soupravu vážně poškodil. Po pachateli, který pneumatiky pustil ze strmého srázu, pátrá policie.

Poslanci rozhodují o vydání Maříkové. Přirovnala muslimy k invazivnímu druhu

27.05.2020 14:48 Sněmovna rozhoduje o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání. Maříková přirovnala muslimské imigranty k invazivnímu druhu živočichů a rostlin a napsala, že by jim měl být zakázán vstup do Evropy.

Veterinární správa dala Mynářovi pokutu, zabité prase nebylo registrované

27.05.2020 14:22 Zabijačka prasete za nouzového stavu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku má finanční dohru. Veterinární správa uložila hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi pokutu 1 300 korun za neregistrování prasete, je to porušení plemenářského zákona.

Černohorci otevírají hranice, ale ne Srbům. Ti se pomstili na aerolinkách

27.05.2020 14:03 Rozvolňování koronavirových restrikcí v Černé Hoře vyvolalo nový spor se sousedním Srbskem. Jeho příčinou bylo vynechání Srbska ze seznamu zemí, jejichž občanům Podgorica umožní od začátku června vstupovat do země. Bělehrad následně zrušil povolení černohorským aerolinkám létat do Srbska, informují místní média.

Průzkum: Nouzový stav přilákal k rádiu i mladé posluchače

27.05.2020 14:00 Během nouzového stavu rozhlasové přijímače přilákaly i mladší posluchače a téměř polovina posluchačů přiznala, že je pro ně rádio v době krize lepším společníkem než televize. Zjistily to společnosti MEDIAN a STEM/MARK v první ze tří plánovaných vln průzkumu o poslechovosti rádia a jeho roli v nouzovém stavu.

O trhavinu z lomů se muž dělil s kamarády, hledali s ní vzácné kameny

27.05.2020 13:59 Čtveřice mužů z Trutnovska a Liberecka čelí obvinění z nedovoleného ozbrojování. Podle kriminalistů jeden z nich získával při své práci v kamenolomech trhaviny, o něž se s ostatními podělil. Zásoby přitom nechávali v bytě, garáži či autě. Používali je pak například při hledání polodrahokamů.

Řidič se lekl a šlápl na plyn, prorazil skleněnou stěnu benzinky

27.05.2020 13:56 Do proskleného bistra čerpací stanice na dvaadvacátém kilometru dálnice D46 naboural řidič osobního auta. Omylem sešlápl plyn a skleněnou stěnu rozbil. Během čtyř let to byla druhá nehoda na stejném místě.

Památník věnovaný obětem střelby v ostravské nemocnici evokuje černou díru

27.05.2020 13:34 Město zvolilo podobu památníku, který bude věnován obětem prosincové střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Dílo výtvarníka Lukáš Dvorského evokuje černou díru. Pietní místo bude odhaleno k prvnímu výročí tragické události.

Jihočeští vědci testovali vakcínu proti borelióze, fungovala stoprocentně

27.05.2020 13:13 Parazitologové z českobudějovického Biologického centra jako první na světě otestovali vakcínu proti lymské borelióze, která při testech vykazovala stoprocentní účinnost.

Zaběhnutý rozzuřený pes se vrhl na zaparkované auto a poškodil ho

27.05.2020 13:07 Netypickou příčinu má poškození zaparkovaného auta značky Peugeot v Dlouhé ulici v Plzni na Doubravce. Na vozidlo zuřivě zaútočil zaběhnutý pes, který utekl z oploceného pozemku.

Mladý muž osahával jedenáctiletou dívku ve výtahu, pátrá po něm policie

27.05.2020 12:47 Pražští kriminalisté hledají muže podezřelého z pohlavního zneužití jedenáctileté dívky v Hostivaři. Nastoupil s ní do výtahu, kde ji osahával po celém těle. Podezřelého muže zachytily kamery v chodbě domu.

Strážníci ve věku nad 50 let mají nárok na odchodné, rozhodli poslanci

27.05.2020 12:41 Strážníci získají nárok na odchodné. Rozhodla o tom ve středu Sněmovna, která zároveň odmítla senátní úpravy podmínek odchodného i zmírnění požadavků na vzdělání strážníků. Poslaneckou předlohu, která také zpřesňuje část oprávnění a postupů strážníků, nyní dostane k podpisu prezident Miloš Zeman. Navíc se zpřísňují podmínky bezúhonnosti strážníků.

Rozsudek za vyloupené klenotnictví nepadl, organizátora stíhají v Británii

27.05.2020 12:27 Na ústeckém krajském soudu se dnes chystali vynést rozsudek nad pěticí Litevců, kteří mají podle obžaloby na svědomí loupež v teplickém klenotnictví z prosince 2018. Nakonec se tak nestalo. Soudce totiž obdržel informaci, že v Británii vyšetřují údajného organizátora akce, který je u nás stíhaný jako uprchlý.

Následující měsíc

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit