reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Přistižený řidič popřel užití pervitinu, na služebnu přijel zase zdrogovaný

11.08.2020 16:10 Řidiče pod vlivem pervitinu přistihli policisté na Prostějovsku. Muž ale tvrdil, že chce být dobrým příkladem pro svého syna a drogu by před jízdou neužil. Když si ho však policisté později předvolali na služebnu kvůli sdělení podezření, přijel autem zase zdrogovaný.

Podnítil přezkum 120 let staré Hilsnerovy kauzy. Proč, odpoví v Rozstřelu

11.08.2020 16:00 Unikátní soudní přešetřování 120 let starého a slavného případu bude nyní zaměstnávat českobudějovické státní zastupitelství. Advokát Lubomír Müller podal podnět přezkumu soudu s Leopoldem Hilsnerem, který byl v roce 1900 odsouzen za vraždu Anežky Hrůzové k trestu smrti. Jakých chyb se podle něj tehdy soudci dopustili, řekne Müller ve středečním Rozstřelu od 12:30 hodin.

Hongkongští zákonodárci kvůli koronaviru zůstanou ve funkci další rok

11.08.2020 15:56 Vrcholný orgán čínského parlamentu rozhodl o prodloužení volebního mandátu hongkongských zákonodárců. Mandát měl vypršet 30. září, ale z důvodu šíření koronaviru bylo rozhodnuto o jeho prodloužení o jeden rok. Nový termín hlasování bude pravděpodobně 5. září 2021.

Policie na Lounsku už druhý den prohledává dům roky nezvěstné ženy

11.08.2020 15:53 Druhý den intenzivně pátrají kriminalisté po pohřešované Janě Paurové, která záhadně zmizela před sedmi lety. Stopy hledají přímo v domě, kde s manželem a čtyřmi malými dětmi do osudného únorového víkendu roku 2013 žila. Na místě pracují i speciálně vycvičení psi.

Stahovacím páskem se muž přivázal k autu, pak ohlásil fingovanou loupež

11.08.2020 15:50 Neobvyklou cestu, jak splatit dluhy, si vymyslel čtyřiatřicetiletý muž z Blanenska. Minulý týden fingoval loupežné přepadení, při kterém chtěl zpronevěřit peníze od svého zaměstnavatele. Policistům ale následně přiznal, že si vše vymyslel.

Lidé předloni vrátili prošlé léky za 3 miliardy. Plýtvání, míní šéfka SÚKL

11.08.2020 15:42 Lidé předloni v lékárnách odevzdali nevyužité léky za 3,3 miliardy korun, bylo jich přes 570 tun, oznámil v úterý Státní ústav pro kontrolu léčiv. Na přelomu roku 2019 a 2020 měli podle ústavu lidé doma nevyužité léky na recept i volně prodejné léky za zhruba 505 milionů korun. Podle ředitelky ústavu Ireny Storové Češi léky plýtvají.

Soud v kauze hotelu zakázal Metrostavu stavět s dotacemi, firma se odvolala

11.08.2020 15:38 Královéhradecký krajský soud potrestal v případu machinací při modernizaci Hotelu Bohemia Chrudim stavební společnost Metrostav šestiletým zákazem činnosti na zakázkách souvisejících s dotacemi. Firma se okamžitě odvolala. Podobný problém má také v kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.

Moc odvážná Masaryčka. Penta couvá a změní projekt čtvrti od Zahy Hadid

11.08.2020 15:15 Odvážný projekt nové čtvrti na Masarykově nádraží z dílny architektky Zahy Hadid se změní. Rozhodl o tom investor Penta po námitkách veřejnosti i politiků. Osobitý ráz z projektu zesnulé „první dámy architektury“ získá jen část nyní nevábného místa. O zbytku rozhodne soutěž, kterou firma vyhlásí na konci letošního roku.

Vyšetřování tragédie neukázalo, že by matka s dvěma dětmi nabourala schválně

11.08.2020 15:10 Vyšetřování policie neprokázalo, že by loňskou nehodu se třemi mrtvými u Mníšku na Liberecku způsobila úmyslně řidička osobního vozu, která byla jednou z obětí střetu auta s popelářským vozem. Zemřely i dvě děti předškolního věku, které s ní ve voze cestovaly.

Nebezpečného lupiče, který kradl v Německu i Česku, dopadla belgická policie

11.08.2020 14:58 Belgická policie v sobotu zadržela dvaatřicetiletého Němce, po kterém kvůli několika trestným činům pátrala německá i česká policie. Christian Cinquemani je podezřelý z přepadení dvou čerpacích stanic, krádeže aut či žhářství. Minulou středu kradl v obchodním domě v Chebu a na tamní ostrahu vytáhl zbraň. O zadržení podezřelého v úterý informovala německá policie.

Máte koronavirus, máte smůlu. Trump chce Američanům zakázat návrat domů

11.08.2020 14:31 Vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa v souvislosti s epidemií koronaviru zvažuje zavedení nových pravidel pro vstup do Spojených států. Nově by do země nemohl vstoupit nikdo, u koho pohraniční stráž bude mít podezření, že je nakažený. A to ani američtí občané a lidé s trvalým pobytem v USA. Návrh je nyní v připomínkovém řízení.

Drahé a složité. Nové podmínky Řecka přitěžují turistům i cestovkám

11.08.2020 14:25 Změna v podmínkách, na základě kterých budou od začátku příštího týdne moct turisté cestovat do Řecka, komplikuje situaci cestovním kancelářím i samotným cestujícím. Nutnost negativního testu s sebou přináší mnoho otázek klientů a problémy s financemi i kapacitou testovacích stanic.

Muž, kterého útočník vážně zranil na hlavě, v nemocnici zemřel

11.08.2020 14:04 Sedmačtyřicetiletý muž, kterého v pátek v chatové oblasti u Kožlan na Plzeňsku po slovní rozepři napadl mladík, zemřel. Informaci potvrdila policie. Vyšetřovatel tak změní trestní kvalifikaci z pokusu o vraždu na vraždu dokonanou.

Začíná KoresponDance. Vedle Prahy a Žďáru lze letos sledovat i online

11.08.2020 13:53 Specifický mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu pod názvem KoresponDance měl stejně jako všechny podobné produkce letos na kahánku. Organizátorům se přesto povedlo dát narychlo dohromady zajímavý program a navíc přijít s nezvyklým konceptem.

O hrozbě výbuchu v Bejrútu věděl premiér i prezident, ukazují dokumenty

11.08.2020 13:30 Na špatně uskladněných 2 750 tun dusičnanu amonného, jenž před týdnem způsobil silnou explozi v Bejrútu, upozorňovali různí úředníci už několik posledních let. V červenci o nebezpečném materiálu zpravily libanonské bezpečnostní složky i prezidenta Michela Aúna a premiéra Hasana Dijába. Vyplývá to z řady dokumentů a ze svědectví činitelů a úředníků.

Následující měsíc

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit