reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Nové nejlevnější Dacie plně odhaleny, jde po všech stránkách o úplně jiná auta

29.09.2020 06:00 Čekali jsme velkou změnu a je to velká změna, teprve odhalení veškerých důležitých detailů ale prozradí, jak moc. Tohle jsou úplně nová auta, která si vyjma motorů mohou dělat zálusk i na citelně prestižnější soupeře.

Němci hledali nejlepší kompaktní SUV, Škodu postavili proti třem konkurentům

28.09.2020 19:00 Do bratrovražedného souboje aut koncernu VW doplněného o alternativy z Koreje a Velké Británie poslali Škodu Karoq kolegové z Auto Bildu. Přednost ji dali i před domácí značkou.

Pan Mercedes dojel na svou posedlost diesely, na lukrativní post už neusedne

28.09.2020 17:30 K třícípé hvězdě patřilo jeho jméno stejně neodmyslitelně jako knír k jeho tváři. Když loni opustil křeslo šéfa firmy, zdálo se jasné, že se za dva roky opět vrátí. Nestane se to, část akcionářů už si to nepřeje.

Pan Mercedes dojel na svou posedlost diesely, na lukrativní post už neusedne

28.09.2020 17:30 K třícípé hvězdě patřilo jeho jméno stejně neodmyslitelně jako knír k jeho tváři. Když loni opustil křeslo šéfa firmy, slíbil, že se za dva roky opět vrátí. Nestane se to, část akcionářů už si to nepřeje.

VW faceliftoval svůj nejluxusnější model, k Volkswagenu se hlásí jako žádný před ním

28.09.2020 16:00 Volkswagen je známý modernizacemi, které na první pohled zrovna nepraští do očí a tato obecně vzato není výjimkou. Nový, poněkud pouťový prvek na přídi ji ale nepochybně ozvláštňuje.

Lada už měla hotovou úplně novou Nivu, do výroby ale nešla a nikdy nepůjde

28.09.2020 14:30 Lada dnes stále prodává původní Nivu z roku 1977, kterou průběžně modernizuje a říká ji dnes 4x4. Vedle toho se do její nabídky dostal i vůz pojmenovaný Niva z konce 90. let, v prodeji ale měl být touto dobou dávno ještě jiný, skutečně nový vůz.

Souboj nejnovějšího hypersportu s Bugatti Veyron ukázal, jak moc i tahle auta zrychlila

28.09.2020 13:00 Před dekádou a Bugatti zničilo vše, co se mu postavilo do cesty. Stalo se tak nastavenou laťkou na dlouho dopředu, ne ale navěky. Takřka dvakrát výkonnější americká novinka hraje ještě jinou ligu.

Britové našli způsob, jak se přístrojovými deskami moderních aut zavděčit všem

28.09.2020 11:30 Automobilky dnes nemají na výběr, v nových modelech musí nabídnout přístrojové desky používající digitální techniku, jenže takové se části publika nelíbí a rychle zastarávají. Co s tím?

Nejspolehlivější ojetiny staré 10–11 let dle TÜV: Levné a přitom stále perspektivní

28.09.2020 10:00 Pokud chcete spolehlivou ojetinu za rozumnou cenu s ještě přijatelným stářím, pátrání mezi dekádu starými vozy dává smysl. Výsledky jsou ale poněkud jednostrunné, z hlediska původu auta téměř nedávají na výběr.

Dům milovníka Porsche na první pohled asi neohromí, uvnitř ale skrývá automobilový ráj

28.09.2020 09:00 Pokud chcete svou rezidenci postavit okolo garáže a složit tak hold značce z Zuffenhausenu, není lepší způsob, než požádat o pomoc architekta, který vlastní ještě větší kolekci. Přesně to udělal majitel této stavby.

Po 22 letech byl nalezen vzácný příbuzný velkých Opelů, schoval ho sám majitel

28.09.2020 07:30 Co také může vést k tomu, že někdo výjimečné auto po pár letech a ujetí pár desítek tisíc km raději zavře do garáže a už s ním nikdy nevyjede? Třeba strach před odcizením, jako v případě tohoto Holednu Commodore VK Gr. A.

Mazda jde proti proudu, v době elektrické pošle na trh motor, s nímž ostatní končí

28.09.2020 06:00 V současné době nenajdeme mnoho velkých automobilek, které by zkoušely dělat věci „jinak”. Mazda je výjimkou a v časech, kdy ostatní experimentují téměř jen s elektrickým pohonem, vsadí na nový R6 a zadní pohon.

Nové nejlevnější Dacie ještě lépe ukázaly své interiéry, posun výše je obrovský

28.09.2020 05:00 Rumuni slibují pomalu zázračný poměr výkonu a ceny a soudě podle doposavad viděného až tak nepřehánějí. Zvenčí vypadá jejich nové nejlevnější duo Sandero a Logan šik, uvnitř významně hodnotněji.

Nové nejlevnější Dacie ještě lépe ukázaly své interiéry, posun výše je obrovský

27.09.2020 17:00 Rumuni slibují pomalu zázračný poměr výkonu a ceny a soudě podle doposavad viděného až tak nepřehánějí. Zvenčí vypadá jejich nové nejlevnější duo Sandero a Logan šik, uvnitř významně hodnotněji.

Pokus Francouzů uspět s autem, na němž si jiní vylámali zuby, je naprosté fiasko

27.09.2020 15:00 Francouzům nelze upřít kuráž, zkoušet to po všech marných pokusech na trhu s takto koncipovaným vozem, chce jistě odvahu. Jenže to je tak vše, podle receptu na problémy uvařili jen další problém.

Následující měsíc

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit