reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Německo mění pravidla pro navigace upozorňující na radary, neznalost může přijít draho

21.02.2020 07:30 Němci dosti komplikovaným zákonem omezili možnosti mapování měření rychlosti na území spolkové republiky. Vše zakázané není, porušení pravidel ale vyjde skoro na 2 tisíce korun.

Ústup BMW ze slávy už se zřetelně projevuje i na trhu ojetých aut

21.02.2020 07:00 BMW za poslední dvě dekády změnilo své zaměření jako žádná jiná velká automobilka a k lepšímu to podle nás nebylo. Mnichovské vozy ztrácejí část své atraktivity a znát je to i mezi ojetinami.

Tesla stále nemá povolení pro stavbu nové továrny v Německu, les ale už vykácí zcela

21.02.2020 06:00 Postup Tesly je pochopitelný, přesto připomíná, že hnacím motorem jejího fungování jsou obchodní, nikoli ekologické zájmy, jak ráda tvrdí.

Ilustrace podle špionážních fotek naplno odhalují bizarnost nových ledvinek BMW

21.02.2020 05:00 Vysoké, hypertrofované a bobří chrup připomínající ledvinky několika dalších nových modelů BMW sice byly nafoceny téměř bez maskování, až teď je ale můžeme vidět ve všech souvislostech.

Mercedes objevil mezeru v pravidlech F1, díky triku může být opět k neporažení

20.02.2020 21:00 Nová sezóna Formule 1 ještě ani pořádně nezačala, přesto se Mercedes už při testech nebál ukázat řešení, které mu může dát rozhodující náskok před konkurencí. Není totiž možné jej bryskně zkopírovat.

Arabové začali nabízet kapsle pro auta, řeší „problém” zámožných sběratelů

20.02.2020 20:00 Moderní superauta nabízí stále více jízdní dynamiky, současně se ale stále častěji stávají obdobou soch či obrazů. Když už, tak ať jsou tak skladována, řekli si Arabové a stvořili tzv. supersportovní kapsli.

Prťavý vozík se dokáže proměnit v hotel pro 6 lidí, pasuje za každé auto

20.02.2020 20:00 Připřáhnout za auto slušně prostorné bydlení obvykle znamená disponovat patřičně velkým vozem, který se navíc na některá místa nedostane. Tento vozík řeší obojí.

Slavný komik popsal, jak náhodou a pod cenou koupil auto dnes ceněné na 100 milionů

20.02.2020 19:00 Je tak bohatý, že by si jej dnes mohl koupit v aukci za plnou cenu a ani by to nepoznal na stavu svého konta. On jej ale pořídil tak trochu náhodou za zlomek jeho aktuální hodnoty.

Elektrické Porsche pokořilo Teslu v dalším srovnání, pořád ale existuje 12 rychlejších

20.02.2020 18:00 Dosavadní elektrický král čtvrtmílových sprintů je mrtev, po létech na trůně střídá Teslu Model S definitivně Porsche Taycan, které ji pokořilo i dle dat Motor Trendu. Pořád ale nemá na řadu jiných aut.

Rusové nezapomínají ani na klasický tuning, kterým výkon motoru zvyšovali naši otcové

20.02.2020 17:00 Dnes se výkony motorů zvyšují snadno. S turbomotorem zajedete k úpravci, který některým z možných způsobů pozmění jeho elektronické řízení a je hotovo. Dříve bylo nutné sáhnout i do samotného motoru a Rusové to pro domácí atmosféry dál nabízí.

Obrněná auta Rusů a Američanů se potkala v Sýrii, studená válka zjevně neskončila

20.02.2020 16:00 Formálně jsou dnes Rusové a Američané spojenci, ne vždy to tak ale v praxi vypadá. Po ryze automobilovém střetu neprůstřelné techniky v Sýrii skončily dva z vozů v poli.

Maybachy jsou i léta po smrti firmy vrcholy automobilového luxusu, stojí podle toho

20.02.2020 15:30 Doba, kdy šlo plnohodnotné Maybachy koupit jako nové, je dávno pryč, přesto si zánovní zbytky produkce drží svoji hodnotu. Cena se odráží hlavně uvnitř.

Úřad chtěl muži zakázat značku na přání, teď ji musí vydat a zaplatit 3,5 milionu

20.02.2020 15:00 Snaha úřadů omezovat majitele auta při volbě značky na přání se rychle obrátila proti nim. Značku stejně musí vydat a k tomu zaplatit 3,5 milionu Kč.

Mercedes objevil mezeru v pravidlech F1, díky triku může být opět k neporažení

20.02.2020 14:00 Nová sezóna Formule 1 ještě ani pořádně nezačala, přesto se Mercedes už při testech nebál ukázat řešení, které mu může dát rozhodující náskok před konkurencí. Není totiž možné jej bryskně zkopírovat.

Německo mění pravidla pro navigace upozorňující na radary, neznalost přijde draho

20.02.2020 13:00 Němci dosti komplikovaným zákonem omezili možnosti mapování měření rychlosti na území spolkové republiky. Zakázané není vše, porušení zákazu ale vyjde skoro na 2 tisíce korun.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit