reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

„Zbabělost!“ Do Blatného šili, že hází selhání na běžné lidi. Pandemický zákon Senát podpořil

24.02.2021 22:00  Pandemický zákon dnes po dohadech prošel s "minimalistickými" úpravami Senátem. Sněmovna se k zákonu sejde s největší pravděpodobností v pátek. Ministr zdravotnictví Jan Blatný změny schválené Senátem podpořil. Čelil však řadě kritických komentářů. Mj. za svalování selhání vlády na běžné občany.

Drsný útok řidiče subaru na mladíka ve Dvoře Králové: Kurýr Honza skončil s otřesem mozku

24.02.2021 21:46  Trauma s otřesem mozku utrpěl při rozvozu zásilek kurýr Honza . Dostal pěstí od řidiče, který takto začal řešit odření svého auta. O tom ale v tu chvíli mladík neměl ani ponětí.

Do vakcinace se v Praze zapojí půl tisíce praktických lékařů. Seniory budou očkovat doma

24.02.2021 20:51  Hlavní město minulý týden schválilo očkovací strategii. V Praze jsou kromě státních nemocnic připravena další očkovací místa - například v Městské poliklinice a Nemocnici Na Františku, do očkování se zapojují i městské části. Pražský magistrát se zároveň obrátil na praktické lékaře, kteří by mohli očkovat imobilní seniory v jejich domácnostech. Dosud se jich přihlásilo 504, kteří s vakcinací chtějí pomoci.

Muž v dámských plavkách se opaloval u obchoďáku v Karlových Varech: Pro ostatní měl jen nadávky

24.02.2021 20:31  Strážníci se občas potýkají s opravdu peprnými případy. V Karlových Varech řešili případ bezdomovce, který se obchodním centrem potuloval v dámských dvoudílných plavkách. Na ostatní lidi řval a sprostě jim nadával.

Zdravotní sestry vám pošleme za vakcíny, nabídli Filipínci výměnu Britům a Němcům

24.02.2021 20:27  Filipínci se snaží získat vakcíny proti koronaviru, šli až tak daleko, že nabídli státům jako Německo nebo Británie, že k nim vyšlou tisíce svých zdravotních sester a dalších zdravotníků výměnou za očkování. Britské ministerstvo zdravotnictví okamžitě na nabídku filipínské vlády reagovalo s tím, že nemá zájem, uvedla stanice CNN.

Rozmazlená sestřička z Ordinace před druhým porodem dává na duchovno: Narůstající obavy!

24.02.2021 20:25  Herečka Kristýna Janáčková , která se brzy stane dvojnásobnou maminkou, zažívá před druhým porodem větší nervozitu než při svém prvním těhotenství. Od té doby totiž dost zásadně změnila své nazírání na svět a začala se zajímat o duchovno…

Koronavirus ONLINE: Zakážou Čechům cesty nad 20 km od domova? A 19 682 úmrtí v ČR

24.02.2021 20:19  Česko je na kraji dalšího lockdownu. Vláda dnes večer probere žádost o prodloužení nouzového stavu i zpřísnění dalších opatření, řekl premiér Andrej Babiš . Podle tn.cz je ve hře i zákaz cestování dále než 20 kilometrů Definitivně tak padá plán na to, aby se příští týden začaly děti vracet do školních lavic. Vicepremiér Jan Hamáček míní, že nouzový stav je nyní nenahraditelný. Epidemie v Česku dál nabírá na síle, za úterý přibylo 15 672 nových případů, nejvíc od začátku ledna a o tři tisíce víc než před týdnem. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Epidemiolog Smejkal: Čekají nás těžké dny. A výpadek vakcín AstraZeneca není dobrá zpráva

24.02.2021 19:50  Problémy s dodávkami vakcín do EU pokračují. Po Pfizeru se nyní řeší hrozba nižších dodávek od firmy AstraZeneca. Z původně plánovaných 180 milionů dodá dávek možná polovinu. K očkování se přitom dál upíná velká pozornost i řada nadějí. Podle epidemiologa IKEM Petra Smejkala to není dobrá zpráva, ale zase na druhou stranu druhou dávku této konkrétní vakcíny lze odložit až o 12 týdnů. Smejkal vedle toho ve středu v ČT promluvil o tom, co nyní čeká Česko. A nejde o optimistické vyhlídky. On sám je pro 40denní tvrdý lockdown.

Těhotná modelka z reklamy na minerálku se provdala! „Online" veselku tajila skoro měsíc

24.02.2021 19:29  Smutek vystřídala radost... Těhotná topmodelka Linda Vojtová , které loni zemřel milovaný dědeček, se provdala! Vdávala se s bříškem a navíc dost zvláštním způsobem - online!

Ostuda pro jihokorejské vojáky: Zběh KLDR k nim doplaval a pronikl do střežené oblasti

24.02.2021 19:22  Na jihokorejské straně demilitarizované zóny mezi Jižní a Severní Koreou se několik hodin potloukal přeběhlík z KLDR. DMZ je sice těžce střeženou oblastí, a i když zběha hned osmkrát zachytily kamery, vojáci jihokorejské pohraniční stráže na alarm nijak nereagovali, uvedl deník The Guardian.

Krásná Erika vyrazila během lockdownu na výlet a ztratila se: Její mrtvolu našli v poušti

24.02.2021 19:21  Pohledná maminka Erika Lloydová z kalifornského Walnut Creek už měla po krk lockdownu vyhlášeného kvůli pandemii koronaviru. Vyrazila proto na výlet, aby si vyčistila hlavu. To se jí bohužel stalo osudným. Žena zmizela a podařilo se ji najít až po osmi měsících. Byla mrtvá.

Kolumbijská Kim Kardashianová s XXL ňadry: Boj se stalkery! Už sedmkrát se musela přestěhovat

24.02.2021 18:55  Playboy modelka Mariana Cristina Fragozo Herazová , trefně přezdívaná Kim Kardashianová z Kolumbie, se potýká se závažnou situací. Stalkeři posedlí jejím obrovským poprsím jí dělají ze života peklo. Obdařená kráska se musela už sedmkrát stěhovat!

Legendární dobrodruh Doba zemřel tak, jak žil: Smrt ho zastihla na vrcholku Kilimandžára

24.02.2021 18:30  Byl to dobrodruh, který měl pro strach uděláno. Polský kajakář Aleksander Doba vždy miloval adrenalin a výzvy. V roce 2017, když mu bylo 70, přeplul na kajaku Atlantický oceán a šokoval tím svět. Nedávno se vydal s expedicí na horský masiv Kilimandžáro, kde se nachází nejvyšší hora Afriky. Na ní bohužel zemřel.

Krásná sestřenice hvězdy z Fontány pro Zuzanu o sexu: Proč už nikdy černocha?

24.02.2021 18:17  Hvězda filmů Fontána pro Zuzanu 2 a 3 Ibrahim Maiga žije na Slovensku a většinu příbuzných má v rodném Mali. Během první vlny pandemie koronaviru, kdy nemohl nasednout do letadla a navštívit svou manželku a dvě děti, měl naštěstí poblíž někoho velmi blízkého – krásnou sestřenici, modelku a zpěvačku Awu.

Lockdown Česka se blíží? Babiš promluvil o katastrofě, ve hře řada tvrdých opatření

24.02.2021 18:07  Vláda se chystá na další dramatické zpřísnění opatření v Česku. Na tiskové konferenci to řekl premiér Andrej Babiš . Opatření by měla být podobná těm, která byla v první vlně na jaře loňského roku. A možná ještě přísnější. Podle TN.cz je ve hře kromě zavření školek a 1. a 2. tříd základních škol mj. i zákaz pohybu dále než 20 kilometrů od domova či zavření všech obchodů s výjimkou těch s potravinami a léky.

Následující měsíc
Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit