reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Sexy smartphonová budoucnost. Otestovali jsme Samsung Galaxy Z Flip 3

19.09.2021 00:09 Samsung s novým véčkem Galaxy Z Flip 3 ukazuje, jak rychle kupředu jde pokrok v oblasti ohebných smartphonů. Oproti předchůdci je novinka hezčí, praktičtější, výkonnější a také levnější.

Nevozte iPhony na motorce. Poškodí vám to fotoaparát, varuje Apple

18.09.2021 06:03 Apple na vlastních uživatelských fórech s technickou podporou varuje před hodně specifickým problémem spojeným s jízdou na silných motorkách. Vibrace motoru totiž mohou poškodit hardware fotoaparátu těchto smartphonů.

Google brzy představí vlastní superprocesor. Konkurence už chystá odpověď

18.09.2021 01:08 Spolu s novou řadou Pixelů představí v říjnu Google i svůj vlastní procesor. Měl by snadno pokořit letošní nejvýkonnější čipy, ale konkurence už dolaďuje procesory pro příští rok, které se mu výkonem vyrovnají.

Nejen bezdrátové nabíjení. Vytváříme celý ekosystém, říká šéf Realme

18.09.2021 00:00 Kam míří dravá značka smartphonů Realme a jak se jí daří na českém trhu, nám v rozhovoru popsal Madhav Sheth, generální ředitel společnosti Realme pro Indii, Evropu a Ameriku.

Chcete reklamovat rychlost internetu? Státní úřad má speciální rychloměr

17.09.2021 13:51 Český telekomunikační úřad spustil nový nástroj NetTest na certifikované měření internetového připojení. Zákazníci si díky úřadem provozované aplikaci, která nahrazuje dříve doporučovaný NetMetr, budou moci pro případné reklamace změřit a zkontrolovat rychlost připojení, k níž se poskytovatel smluvně zavázal.

O2 dává slevu na tarify pro mladé. A pouští je do 5G sítě

17.09.2021 06:03 Operátor O2 do konce října snižuje ceny dvou tarifů pro mladé. Zároveň mají tarify pro mladé přístup do 5G sítě, proto operátor nabízí zvýhodněné balíčky s 5G smartphony.

Telefony za extrémně nízké ceny. Xiaomi otvírá novou prodejnu

17.09.2021 01:09 Xiaomi má na českém trhu poměrně ojedinělou strategii. Buduje síť vlastních obchodů a nespoléhá jen na běžnou prodejní síť. Nejnovější prodejnu otvírá v centru Plzně a tradičně nabídne frontovým bojovníkům několik produktů za extrémně nízké ceny.

Otravné hovory končí. Novela znamená faktický zákaz telemarketingu

16.09.2021 15:03 Novela zákona o elektronických komunikacích, která mimo jiné upravuje i pravidla telemarketingu, míří prezidentovi k podpisu. Poslanci přehlasovali Senát, který ji koncem července vrátil zpět do Sněmovny s pozměňovacími návrhy. Schválena byla v původním znění, které podle odborníků znamená faktický zákaz telemarketingu.

Špičkový tablet od Xiaomi zapůsobí nízkou cenou v předprodeji

16.09.2021 06:03 Na český trh míří nový tablet značky Xiaomi, model Pad 5. Zaujme parádním displejem a výkonným procesorem, přikoupit lze i příslušenství v podobě klávesnice a stylusu. V předprodeji je navíc na tablet i velice zajímavá sleva.

Možná i váš smartphone dostane zdarma paměť navíc. Je to šikovný trik

16.09.2021 01:08 U chytrých telefonů s Androidem se v poslední době začíná prosazovat takzvaná virtuální RAM. Vedle čínských značek jako Xiaomi, Realme, OnePlus a Vivo teď virtuální operační paměť přidal Samsung do svého modelu Galaxy A52s 5G. Další modely by mohly následovat, jelikož tuto novinku lze přidat jen úpravou softwaru.

Xiaomi má smartphonovou novinku s divoce rychlým nabíjením

15.09.2021 16:37 Xiaomi ve středu odhalilo hned trojici nových smartphonů. Nejlépe vybavený model 11T Pro míří i přes nižší pořizovací cenu mezi samotnou špičku trhu. Přidávají se k němu také další dva odlehčené a o něco levnější modely.

Nové hodinky od Applu nafoukly displej. Už na něm napíšete i textovku

15.09.2021 11:07 Nová generace hodinek Watch od Applu si prošla změnou designu a zvětšila displej. Nyní už je tak velký, že na něm můžete psát jako na plnohodnotné klávesnici. Zlepšila se také odolnost.

Skoro stejné jméno, ale dva různé telefony. Porovnali jsme levné samsungy

15.09.2021 06:03 Samsung má aktuálně v nabídce dvojici modelů Galaxy A22. Jeden má ve jménu navíc přídomek 5G. Zdání však klame a telefony se liší v daleko více ohledech než jen v podpoře sítí páté generace.

Nové iPhony 13 mají menší výřez, nepatrně ztloustly a jeden je extra drahý

15.09.2021 01:08 Letošní iPhony modelové řady 13 jsou podle očekávání jen pozvolným vylepšením loňských modelů. Apple opět představil čtyři verze, které se však tentokrát budou lišit i použitým materiálem rámu. Menší, ale pořád výrazný, je výřez v displeji a vylepšení se dočkaly fotoaparáty novinek. Mezi obyčejnějšími a naopak nadupanějšími verzemi iPhonů jsou teď trochu větší rozdíly než vloni.

To se nečekalo. Nové iPhony 13 jsou mnohem levnější než loňské modely

14.09.2021 21:51 Všechny základní ceny iPhonů 13 jsou nižší než u jejich loňských předchůdců. Výrazně levnější jsou i úplně základní modely iPhone 13 a 13 mini. Na druhou stranu je v nové řadě i historicky nejdražší iPhone.

Následující měsíc
Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit