reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Krypto zprávy dne : Problémy Ethereum, studie o krypto a velké plány Binance

19.08.2019 16:39 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Blockchain Ethereum je téměř plný, upozorňuje Vitalik Buterin Jeden ze zakladatelů kryptoměny Ethereum a její zřejmě nejvýraznější postava Vitalik Buterin prohlásil, že blockchain Ethereum je v současnosti téměř The post Krypto zprávy dne : Problémy Ethereum, studie o krypto a velké plány Binance appeared first on Kryptonovinky.com.

Live video analýza : Bitcoin a altcoiny očima Jakuba Kralovanského

19.08.2019 14:07 Upozornění: Obsah videa je čistě informační a nelze jej považovat za investiční radu. Udělejte si vlastní průzkum a pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn, investujte vždy jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit. Live stream začíná v pondělí 12.8.2019 od 21.00hod Jakub Kralovanský, jehož dobře znáte i díky jeho analýzám pro kryptonovinky každé úterý a The post Live video analýza : Bitcoin a altcoiny očima Jakuba Kralovanského appeared first on Kryptonovinky.com.

Technická analýza : 11 000 USD klíčová úroveň pro bitcoin

19.08.2019 13:19 Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom. UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením. Bitcoin Zlomová a klíčová úroveň bitcoinu The post Technická analýza : 11 000 USD klíčová úroveň pro bitcoin appeared first on Kryptonovinky.com.

ANALÝZA TRHU: Jsou kryptoměny připraveny na další růst?

18.08.2019 20:22 Náš portál na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor investičního webu  reneremsik.com René Remšík, který vám ukáže jeho pohled na budoucí vývoj kryptoměn. UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou The post ANALÝZA TRHU: Jsou kryptoměny připraveny na další růst? appeared first on Kryptonovinky.com.

LIVE STREAM : Naživo analýza Bitcoin & altcoiny by Crypto Kingdom

18.08.2019 19:44 Live stream začíná v neděli 11.8. od 20.00h Trh s kryptoměnami má za sebou turbulentní týden, v rámci kterého se cena bitcoinu opět propadla pod pětimístné částku v dolarovém vyjádření. Dominance bitcoinu však mezitím atakovala 70%, což se projevovalo na dalším oslabování altcoinů. Trejderi Crypto Kingdom tradičně v neděli od 20.00h přinesou v rámci live The post LIVE STREAM : Naživo analýza Bitcoin & altcoiny by Crypto Kingdom appeared first on Kryptonovinky.com.

VIDEO: Zaujalo nás: Fidelity, mining, krize vs. kryptoměny

18.08.2019 10:01 Stále populárnější kryptoměnový kanál “Bitcoin – Investice do budoucnosti BFI” přináší po přibližně 2 týdnech nový díl, ve kterém se jeho autor věnuje více zajímavým tématům – Číně ve spojitosti s kryptoměnami , zájmu Fidelity o těžbu Bitcoinu ve spojitosti se společností Blockstream a jejím zajímavým mining projektem a také vývoji světové The post VIDEO: Zaujalo nás: Fidelity, mining, krize vs. kryptoměny appeared first on Kryptonovinky.com.

: 10+ nejzajímavějších zpráv ze světa kryptoměn

18.08.2019 10:01 V průběhu týdne vám přinášíme prostřednictvím samostatných článků a rychlého denního přehledu desítky zajímavých zpráv ze světa kryptoměn. Rozhodli jsme se, že jednou týdně, tedy v neděli, vám poskytneme souhrn toho nejpodstatnějšího. Bitcoin V úvodu týdne jsme se dozvěděli to, co jsme vlastně i předpokládali. Americká komise pro cenné papíry a burzu opět odložila The post : 10+ nejzajímavějších zpráv ze světa kryptoměn appeared first on Kryptonovinky.com.

Krypto zprávy dne : Nálada BTC investorů & Bakkt povolen

17.08.2019 11:53 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. OFICIÁLNÍ: Bakkt získal povolení, začne v září! Dlouho očekávané spuštění platformy Bakkt, za níž stojí konglomerát Intercontinental Exchange vlastnící i newyorskou burzu cenných papírů , konečně The post Krypto zprávy dne : Nálada BTC investorů & Bakkt povolen appeared first on Kryptonovinky.com.

Nálada investorů do Bitcoinu prudce klesla. Což naznačuje CFGI index?

17.08.2019 11:52 Nálada investorů do Bitcoinu již není tak dobrá jako před třemi měsíci. Naznačuje to populární index Crypto Fear and Greed Index . Index CFGI, který vyjadřuje sentiment bitcoinových investorů na stupnici od 1 do 100 , dosáhl 14. srpna nejhorší výsledek od prosince 2018 – jen 11 bodů. V The post Nálada investorů do Bitcoinu prudce klesla. Což naznačuje CFGI index? appeared first on Kryptonovinky.com.

OFICIÁLNÍ: Bakkt získal povolení, začne v září

17.08.2019 11:52 Dlouho očekávané spuštění platformy Bakkt, za níž stojí konglomerát Intercontinental Exchange vlastnící i newyorskou burzu cenných papírů , konečně klepe na dveře. Bakkt oznámil, že získal potřebné souhlasy od regulačních orgánů. Bakkt plánuje na své platformě nabízet první Bitcoin futures, které jsou vázány na reálný Bitcoin, čímž se odlišují od již zaběhnutých Bitcoin Futures The post OFICIÁLNÍ: Bakkt získal povolení, začne v září appeared first on Kryptonovinky.com.

Krypto zprávy dne : Pád bitcoinu kvůli čínskému scamu?

16.08.2019 17:17 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Stojí za propadem trhu čínský podvod? Jaký je důvod propadu bitcoinu o 1500 dolarů během dvou dnů? Zatímco analytici hledají možné odpovědi, spekuluje se i o možnosti, The post Krypto zprávy dne : Pád bitcoinu kvůli čínskému scamu? appeared first on Kryptonovinky.com.

Cardano uzavřelo partnerství, které má přispět k jeho rychlejší adopci

16.08.2019 15:03 Cardano Foundation, jedna ze tří složek, které stojí za vývojem kryptoměny Cardano , uzavřela partnerství s berlínským blockchainovým studiem KONFIDO, které má přispět k urychlení adopce tohoto projektu. Úkolem KONFIDO by mělo být přispět k zapojení ekosystému Cardano do reálných světových obchodních případů v bankovnictví, logistice, farmaceutickém průmyslu či financování obchodu. Orientace KONFIDO bude směřovat The post Cardano uzavřelo partnerství, které má přispět k jeho rychlejší adopci appeared first on Kryptonovinky.com.

Lee doporučuje investovat do Bitcoinu. Na konci roku může být na ATH

16.08.2019 15:03 Zakladatel Fundstrat Advisors a lety ostřílený analytik Tom Lee je přesvědčen o tom, že z Bitcoinu se stává bezpečný přístav pro investory. Lee své čerstvé myšlenky o bitcoinu popsal ve čtvrtečním rozhovoru pro Fox Business. ,,Ano. Můžete to vidět na trzích. Tam, kde dochází k otřesům, mají místní ceny bitcoinu tendenci prudce stoupat a The post Lee doporučuje investovat do Bitcoinu. Na konci roku může být na ATH appeared first on Kryptonovinky.com.

Instituce definitivně vstoupili do kryptoměn, tvrdí šéf Coinbase

16.08.2019 15:03 Vstup institucí do světa kryptoměn není už jen spekulací. Stala se z toho skutečnost. Tvrdí to šéf americké Coinbase Brian Armstrong. Zakladatel největší světové kryptosměnárny označil v rámci svého “tweetu” rok 2019 za rok, kdy začal trend nového institucionálního přijetí Bitcoinu. ,,Ať se instituce rozhodnou přijmout kryptoměny nebo ne byla otázka, která byla před 12 The post Instituce definitivně vstoupili do kryptoměn, tvrdí šéf Coinbase appeared first on Kryptonovinky.com.

Zhao předpokládá obrovský růst. Binance US už za 2 měsíce?

16.08.2019 15:03 Zakladatel a generální ředitel burzy Binance Changpeng Zhao tvrdí, že burza Binance US určená pro americký trh vznikne do dvou měsíců. ,,Nechci slibovat žádné pevné termíny, máme hodně práce a hodně věcí se teprve dokončuje, ale myslím si, že se tak stane do měsíce nebo dvou,” odpověděl na otázku portálu Cheddar ohledně data spuštění The post Zhao předpokládá obrovský růst. Binance US už za 2 měsíce? appeared first on Kryptonovinky.com.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit