reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Krypto zprávy dne : Blockchain ve vesmíru a digitální dolar

07.12.2019 15:22 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Obchodování bitcoinu je nebezpečná věc. Hodleři jsou ale v plusu Pohled na letošní graf Bitcoinu potvrzuje dvě věci – obchodování nejznámější kryptoměny je riskantní strategie. Hodl, tedy dlouhodobé The post Krypto zprávy dne : Blockchain ve vesmíru a digitální dolar appeared first on Kryptonovinky.com.

Obchodování Bitcoinu je nebezpečná hra. Hodleři jsou ale v plusu

07.12.2019 15:22 Pohled na letošní graf Bitcoinu potvrzuje dvě věci – obchodování nejznámější kryptoměny je riskantní strategie. Hodl, tedy dlouhodobé držení BTC, se naopak jako investiční strategie opět vyplácí. Bitcoin je v tomto roce opět mimořádně volatilní. 26. června dosáhl své letošní cenové maximum 14 000 dolarů, ale od té doby se propadla jeho hodnota o téměř The post Obchodování Bitcoinu je nebezpečná hra. Hodleři jsou ale v plusu appeared first on Kryptonovinky.com.

Krypto zprávy dne : Budoucnost kryptoměn, rekord BTC & EU

06.12.2019 16:13 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Deutsche Bank: Do roku 2030 nahradí kryptoměny fiatové měny Německý gigant Deutsche Bank, který existuje již 149 let, zveřejnil na první pohled velmi pozitivní zprávu týkající se kryptoměn. The post Krypto zprávy dne : Budoucnost kryptoměn, rekord BTC & EU appeared first on Kryptonovinky.com.

Mileniálové v USA věří Bitcoinu více než investicím do Netflixu či Microsoftu

06.12.2019 16:13 Údaje Charles Schwab, jedné z největších retailových brokerských firem v USA, naznačují, že Grayscale Bitcoin Trust, který je obchodován na OTC trzích pod zkratkou GBTC, je jedním z nejoblíbenější mezi milénialy. Je to to tak přesto, že cena Bitcoinu zaznamenala za posledních 5 měsíců propad o téměř 50%. Mezi mileniály se řadí lidé, kteří se The post Mileniálové v USA věří Bitcoinu více než investicím do Netflixu či Microsoftu appeared first on Kryptonovinky.com.

Nový rekord Bitcoinu: Za hodinu se přes BTC převedlo 9 miliard USD

06.12.2019 16:13 Na blockchainu Bitcoinu se udály netypické transakce, které podle všeho vedly k historicky největším transakcím BTC od jeho vzniku v rozmezí jedné jediné hodiny. Poukázal na to Rafael Schultze-Kraft, spoluzakladatel společnosti Glassnode, který včera na Twitteru informoval, že ve středu se udál nejvyšší hodinový objem transakcí Bitcoinu v historii . Podle Schultzea-Krafta The post Nový rekord Bitcoinu: Za hodinu se přes BTC převedlo 9 miliard USD appeared first on Kryptonovinky.com.

Deutsche Bank: Do roku 2030 nahradí kryptoměny fiatove měny

06.12.2019 16:13 Německý gigant Deutsche Bank, který existuje již 149 let, zveřejnil na první pohled velmi pozitivní zprávu týkající se kryptoměn. Studie tohoto bankovního veterána totiž je, že kryptoměny do roku 2030 nahradí stávající fiatové měny. Zpráva s názvem “Představte si rok 2030“, kterou vypracoval stratég Deutsche Bank Jim Reid, který se věnuje výzvám, kterým bude v nejbližší The post Deutsche Bank: Do roku 2030 nahradí kryptoměny fiatove měny appeared first on Kryptonovinky.com.

Technická analýza altcoinů : NEO, Stellar a Ethereum + ANKETA

06.12.2019 11:02 Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny.  UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním The post Technická analýza altcoinů : NEO, Stellar a Ethereum + ANKETA appeared first on Kryptonovinky.com.

Krypto zprávy dne : Americký FUD o kryptoměnách či TOP investice dekády

05.12.2019 16:13 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Bitcoin je nejlepší technologickou investicí této dekády Žádný Uber, Airbnb či snapchat. Nejlepší investicí tohoto desetiletí v sektoru technologií je decentralizovaná měna Bitcoin. Uvedl to na Twitteru bývalý CTO The post Krypto zprávy dne : Americký FUD o kryptoměnách či TOP investice dekády appeared first on Kryptonovinky.com.

Američtí regulátoři opět varují před riziky stablecoinů a kryptoměn

05.12.2019 16:13 Přední představitelé amerických regulátorů varovali veřejnost před množnými riziky, které přinášejí stablecoiny a kryptoměny. Učinili tak v rámci zprávy, kterou ve středu 4. prosince vydala Rada pro dohled nad finanční stabilitou . FSOC, který byl založen v roce 2008 s cílem bojovat proti rizikům pro finanční sektor po vypuknutí finanční krize, vede ministr financí USA The post Američtí regulátoři opět varují před riziky stablecoinů a kryptoměn appeared first on Kryptonovinky.com.

Americká firma požádala Antonopoulose aby odstranil kryptoměny ze své stránky

05.12.2019 16:12 Americká finanční softwarová společnosti Intuit podle všeho zrušila účet jednomu z nejznámějších propagátorů Bitcoinu, speakrovi Andreasovi Antonopoulosovi. Ten o této skutečnosti informoval na Twitteru. Antonopoulos, který cestuje napříč celým světem, aby vzdělával o Bitcoinu a s ním souvisejících tématech, byl dokonce firmou Intuit požádán o to, aby přestal odkazovat na kryptoměny na své oficiální stránce. Andreas The post Americká firma požádala Antonopoulose aby odstranil kryptoměny ze své stránky appeared first on Kryptonovinky.com.

Je Microsoft největším korporátním podporovatelem Ethereum?

05.12.2019 16:12 Společnost Microsoft a firma Enjin stojící za kryptoměnou Enjin Coin , která je postavena na blockchainu Ethereum, představily nový program tokenizovaných odměn “Azure Heroes” jako součást pilotního projektu podpory projektu Azure ve vybraných zemích západní Evropy. Oznámení Microsoftu o spolupráci s Enjin okamžitě pozitivně ovlivnilo cenu kryptoměny Enjin, která nárazově narostla o 42% a v The post Je Microsoft největším korporátním podporovatelem Ethereum? appeared first on Kryptonovinky.com.

Bitcoin je nejlepší technologickou investicí této dekády

05.12.2019 16:11 Žádný Uber, Airbnb nebo Snapchat. Nejlepší investicí tohoto desetiletí v sektoru technologií je decentralizovaná měna Bitcoin. Uvedl to na Twitteru bývalý CTO americké kryptosměnárny Coinbase Balaji Srinivasan. Návratnost investice do Bitcoinu podle něj překonává každou i-tech společnost. Začátkem roku 2010 se Bitcoin obchodoval pouze na ceně 0,05 amerického dolaru. Jeho aktuální cena, přestože se stále The post Bitcoin je nejlepší technologickou investicí této dekády appeared first on Kryptonovinky.com.

Analýza vytipovaných altcoinů : NAV, SNM, XTZ, RVN, EVX, FUN

05.12.2019 12:37 Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k situaci na trhu s kryptoměnami. Dnes si trading tým z Crypto Kingdom vybral na rozbor lowcap altcoiny ENG a DOCK. UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením. The post Analýza vytipovaných altcoinů : NAV, SNM, XTZ, RVN, EVX, FUN appeared first on Kryptonovinky.com.

Technická analýza Bitcoinu : Co změnil na situaci Bart pattern?

05.12.2019 09:32 Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0. Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Bitcoin The post Technická analýza Bitcoinu : Co změnil na situaci Bart pattern? appeared first on Kryptonovinky.com.

Krypto zprávy dne : Kryptoburzy, Ethereum, Tezos či Juventus Turín

04.12.2019 13:01 Kryptoměny  v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Největší kryptoburzy podle návštěvnosti: Čísla nekorelují s objemy Portál Cointelegraph zveřejnil článek, ve kterém uvedl seznam pěti největších kryptoburz současnosti podle denní návštěvnosti na základě dat, které poskytl The post Krypto zprávy dne : Kryptoburzy, Ethereum, Tezos či Juventus Turín appeared first on Kryptonovinky.com.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit