reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

  • 1

NFT umění ve světě způsobilo digitální revoluci, u nás teprve začíná, říká Barbora Půlpánová

20.05.2022 06:30  Trh s uměním prochází velkým oživením, po propadu prodejů uměleckých děl během pandemie má letos rekordní rok. Co za tímhle oživením uměleckého byznysu stojí? O tom v dalším vydání E15 Castu mluvil Nikita Poljakov s Barborou Půlpánovou, zakladatelkou projektu EduArt Experience.

Bitcoin a jeho historické propady. Co byste měli vědět o vývoji kurzu kryptoměny

13.05.2022 07:00  Propady kurzu kryptoměn mohou mnoho začínajících spekulantů odradit. Ti by však s nimi měli ve svém vlastním zájmu počítat. Jak ukazuje historický cenový vývoj bitcoinu, náhlé poklesy kurzu této digitální měny nejsou výjimkou ani v době, kdy se zdá, že cena kryptoměn nabrala dlouhodobě růstovou trajektorii. Sledujte graf s aktuální cenou bitcoinu.  

Bitcoin spadl pod hranici 27 tisíc dolarů, ether v tomto roce odepsal přes padesát procent

12.05.2022 10:12  Výprodej na trhu kryptoměn zrychluje, bitcoin dopoledne spadl pod 27 tisíc dolarů a je nejníže od konce roku 2020. Výrazně klesají i další digitální měny, například ether od začátku roku odepsal už přes 50 procent, ukazují záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Spolu s kryptoměnami klesají i ceny dalších aktiv považovaných za riziková, například akcie mnoha technologických firem, které nevytvářejí žádný zisk.

Bitcoin pokračuje v sestupu, dostal se pod hranici 30 tisíc dolarů

11.05.2022 20:30  Cena bitcoinu klesla podruhé v tomto týdnu pod hranici 30 tisíc dolarů, oproti včerejšku kurz poklesl až o sedm procent. Kolem 15:00 středoevropského letního času klesl na 29 196 dolarů. Nejznámější kryptoměna je tak nejníže od loňského července, od listopadového maxima už odepsala přes polovinu hodnoty. Propad akciových trhů se totiž negativně projevuje i na kryptoměnách, které se teď obchodují v souladu s rizikovými aktivy, jako jsou například akcie technologických společností. 

Bitcoin a jeho historické propady. Co byste měli vědět o vývoji kurzu kryptoměny

11.05.2022 14:00  Propady kurzu kryptoměn mohou mnoho začínajících spekulantů odradit. Ti by však s nimi měli ve svém vlastním zájmu počítat. Jak ukazuje historický cenový vývoj bitcoinu, náhlé poklesy kurzu této digitální měny nejsou výjimkou ani v době, kdy se zdá, že cena kryptoměn nabrala dlouhodobě růstovou trajektorii. Sledujte graf s aktuální cenou bitcoinu.  

Bitcoin a jeho historické propady. Co byste měli vědět o vývoji kurzu kryptoměny

10.05.2022 14:10  Propady kurzu kryptoměn mohou mnoho začínajících spekulantů odradit. Ti by však s nimi měli ve svém vlastním zájmu počítat. Jak ukazuje historický cenový vývoj bitcoinu, náhlé poklesy kurzu této digitální měny nejsou výjimkou ani v době, kdy se zdá, že cena kryptoměn nabrala dlouhodobě růstovou trajektorii. Sledujte graf s aktuální cenou bitcoinu.  

Bitcoin od listopadového maxima už odepsal přes polovinu hodnoty. Ovlivňuje ho propad trhů

10.05.2022 08:50  Cena bitcoinu klesla při obchodování v Asii pod 30 tisíc dolarů. Nejznámější kryptoměna je tak nejníže od loňského července, od listopadového maxima už odepsala kolem 55 procent. Propad akciových trhů se totiž negativně projevuje i na kryptoměnách, které se teď obchodují v souladu s rizikovými aktivy, jako jsou například akcie technologických společností. Uvedla to agentura Reuters.

Češi meziročně nakoupili o polovinu méně kryptoměn, převládá bitcoin

09.05.2022 12:44  Češi za první čtyři měsíce letošního roku nakoupili kryptoměny za zhruba 1,5 miliardy korun, což je zhruba o polovinu méně než ve stejném období loni. Za duben se objem obchodů pohyboval okolo 400 milionů korun, tedy zhruba stejně jako v březnu. Stále převládá bitcoin a ethereum. Vyplývá to z aktuálních údajů největšího obchodníka Bit.plus.

Bitcoin pokračuje v sestupu, na cestě dolů může padnout i hranice 30 tisíc dolarů

09.05.2022 10:31  Cena bitcoinu sesoupila pod pod 34 tisíc dolarů, od listopadového maxima už nejznámější kryptoměna odepsala přes polovinu hodnoty. Na bitcoin i další kryptoměny doléhá propad akciových trhů. Trh na kryptoměny nahlíží jako na riziková aktiva, jako jsou například akcie technologických společností. 

Gucci začne v některých amerických obchodech přijímat platby kryptoměnami

06.05.2022 06:52  Italský módní dům Gucci začne v některých svých obchodech v New Yorku, Los Angeles, Miami, Atlantě a Las Vegas přijímat platby v deseti vybraných kryptoměnách. Gucci bude přijímat například bitcoin, ether, dogecoin či shiba inu, uvedla společnost v prohlášení.

Bitcoin klesl. Hodnota nejznámější kryptoměny je nejníže od ledna

06.05.2022 00:05  Nejznámější kryptoměna bitcoin klesla nejvíce od ledna, propadla až na 35 642 dolarů . Na finančních trzích sílí obava z recese, napsala agentura Bloomberg. Výrazně dnes oslabily i americké akcie, index technologického trhu Nasdaq klesl o pět procent.

Politici, kteří chtějí regulovat krypto, dostanou jenom kyberpunk a veksl, říká Jan Vávra

02.05.2022 06:30  České hráče na kryptoměnovém trhu čeká velká změna. Do dvou let totiž budou muset mít poskytovalé služeb v oblasti kryptoměn licenci od České národní banky. Jak se celý trh promění? O tom v dalším vydání E15 Castu mluvil Nikita Poljakov s redaktorem E15 a expertem na kryptoměny Janem Vávrou.

  • 1
Následující měsíc
Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit