reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

  • 1

Revolut si pronajal kanceláře za bitcoiny a poodhalil své plány s kryptoměnami

18.09.2021 05:30  Britská fintechová společnost využila k platbě za nájem kanceláří ve Spojených státech bitcoin. Chtěla tak dát najevo, jak vnímá svět kryptoměn a kam směřuje. Kromě toho prý také ušetřila na poplatcích.

Cena měla stoupat, ale mánii kolem Solany zchladila technická havárie a pád kurzu

17.09.2021 17:15  Jen co se kryptohit posledních měsíců dostal do povědomí širší veřejnosti, narazil na technické problémy. Blockchain Solana tento týden zaznamenal výpadek, který trval téměř celý den. Část analytiků ale obavy z budoucnosti projektu mírní a ceně tokenu SOL předpovídá mohutný růst na znatelně vyšší úrovně. Více v aktuálním krypto-grafu týdne.

Do kina za krypto. AMC začne kromě bitcoinu přijímat i etherea nebo litecoiny

16.09.2021 14:37  Americký řetězec kin AMC Entertainment začne do konce roku prodávat lístky za bitcoiny, etherea, litecoiny a bitcoiny cash. Na twitteru to ve středu oznámil ředitel podniku Adam Aron. Firma reaguje na rostoucí oblibu kryptoměn, záměr začít přijímat pouze bitcoin společnost oznámila už v srpnu.

NFT přehledně: Kde koupit a jak vytvořit token, jenž hýbe kryptosvětem

15.09.2021 16:00  Nová hybná síla digitálního vlastnictví se skrývá pod zkratkou NFT, tedy Non-Fungible Token čili nezaměnitelný token. Majitelé virtuálních obrázků díky ní vydělávají miliony a trh umění stojí na pokraji revoluce. Co je to NFT, jak funguje a jak je koupit nebo vytvořit? To vše se dozvíte v našem přehledném rádci.

Americká softwarová MicroStrategy bohatne na bitcoinech. Její zisk činí dvě miliardy dolarů

14.09.2021 16:00  Americká softwarová společnost MicroStrategy pokračuje v nákupech bitcoinů. V současné době jich má ve vlastnictví již za několik miliard dolarů. To z firmy dělá největšího investora do této kryptoměny z korporátní sféry. A nákupy se jí bohatě vyplácejí.

Ukrajina legalizuje bitcoin, návrh už schválil parlament

09.09.2021 10:45  Kyjev se rozhodl pro legalizaci nejrozšířenější kryptoměny, příslušný návrh zákona ve středu téměř jednohlasně schválil parlament, informoval server Kyiv Post. Ukrajina se tak v posledních týdnech stala pátou zemí, která vytyčila pravidla trhu s kryptoměnami. Návrh teď dostane na stůl prezident Volodymyr Zelenskyj.

Solana jako kryptoměna léta. Podívejte se, co stojí za jejím úspěchem

08.09.2021 17:30  Solana na konci srpna pokořila hranici sta dolarů, čímž se jí letos podařilo dostat mezi desítku největších kryptoměn. A investoři se těší z růstu. V čem se skrývá její výjimečnost? Které firmy do ní dosud investovaly? Jaký je rozdíl mezi Solanou a konkurenčním Ethereem? A jaká je její výhledová prognóza?

Bitcoin se zřítil, cena kryptoměny klesla o téměř deset tisíc dolarů

08.09.2021 08:35  Cena nejznámější kryptoměny bitcoin výrazně klesla, podle záznamů na specializovaném webu CoinDesk odepsala v jeden moment až deset tisíc dolarů , když nakrátko spadla na 42 921 dolarů . Její pohyb kopíruje i druhá největší kryptoměna ether. Během úterního rána se ale kurz bitcoinu pohyboval kolem 45 500 dolarů. To je o sedm tisíc dolarů méně v porovnání s úterkem. Pokles nastal poté, co Salvador oficiálně přijal bitcoin coby státní měnu.

Koupili jsme 400 bitcoinů, oznámil před zavedením kryptoměny prezident Salvadoru

07.09.2021 08:01  Salvador drží 400 bitcoinů, oznámil den před jejich zavedením jako oficiální národní měny prezident země Nayib Bukele. To odpovídá více než 21 milionům dolarů.

Salvadorci své měně bitcoinu nevěří. Češi doufají, že se díky nim zbaví daní z krypta

06.09.2021 16:26  Bitcoin zaznamená symbolický průlom. Od úterý 7. září začne ve  středoamerickém Salvadoru platit zákon, podle něhož musejí obchodníci přijímat jako platidlo kromě dolaru i nejrozšířenější kryptoměnu. Stát prezidenta Nayiba Bukeleho je první zemí na světě, jež přijala bitcoin jako oficiální platidlo. Řada držitelů virtuálních mincí v Česku si od toho slibuje nejen další zhodnocení kryptoměny, ale i vlastní osvobození od povinnosti danit zisky z držení a prodeje digitální měny. Tuzemská finanční správa ale tato očekávání mírní.

Salvadorci své měně bitcoinu nevěří. Češi doufají, že je přelomový krok zbaví daní z krypta

06.09.2021 14:32  Bitcoin zaznamená symbolický průlom. Od úterý 7. září začne ve  středoamerickém Salvadoru platit zákon, podle něhož musejí obchodníci přijímat jako platidlo kromě dolaru i nejrozšířenější kryptoměnu. Stát prezidenta Nayiba Bukeleho je první zemí na světě, jež přijala bitcoin jako oficiální platidlo. Řada držitelů virtuálních mincí v Česku si od toho slibuje nejen další zhodnocení kryptoměny, ale i vlastní osvobození od povinnosti danit zisky z držení a prodeje digitální měny. Tuzemská finanční správa ale tato očekávání mírní.

Fond Rockaway Blockchain trefil jackpot, výnosy z kryptohitu léta jdou do miliard

02.09.2021 05:00  Ve světě virtuálních měn a technologie blockchainu v současnosti sotva existuje projekt, jehož hodnota by rostla rychleji. Startup Solana přináší nejvyšší zhodnocení raným investorům, mezi něž patří i tuzemský fond Rockaway Blockchain. Výnosy může počítat ve stonásobcích vložených prostředků, vyplývá z propočtů deníku E15, jejichž správnost potvrdil i šéf fondu Viktor Fischer.

  • 1
Následující měsíc
Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit