reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

  • 1

Zuckerberg čelil tvrdému výslechu kvůli své kryptoměně, cena bitcoinu mezitím propadla

23.10.2019 18:47  Šéf Facebooku Mark Zuckerberg podstoupil slyšení před bankovní komisí americké Sněmovny reprezentantů. V něm se měl vypořádat s kritickými připomínkami legislativců kvůli projektu digitální měny libra. Současně se prudce propadla cena bitcoinu a dalších virtuálních mincí, přičemž část analytiků dává pokles do souvislosti právě s kritickým přístupem Washingtonu vůči facebookové libře.

Na odhady ceny bitcoinu moc nesázejte, částečně stavět se dá jen na hrstce faktorů

23.10.2019 07:30  Kryptoměnová poradna serveru E15.cz získává další podobu. Usnadnit čtenářům orientaci v komplexním světě virtuálních měn nyní pomáhají i exkluzivní videa. Námětem pro pilotní díl je otázka, které indikátory kurzu bitcoinu lze brát jako vhodné k odhadu budoucího cenového vývoje.

Nabídka bitcoinů se tenčí, jejich těžaři zdolali další mezník

19.10.2019 14:00  Kryptoměnová komunita se dočkala vytěžení bitcoinu s pořadovým číslem 18 milionů.

Krypto-graf týdne: Propad bitcoinu stáhl celý trh, z větších virtuálních měn vzdoruje jediná

18.10.2019 18:00  Zatímco bitcoinoví spekulanti mají za sebou nepříliš optimistický týden, držitelé digitálních mincí XRP jsou na tom jinak.

Úřady rozbily trh s dětským pornem, provozovateli sázka na anonymitu bitcoinu nevyšla

16.10.2019 17:17  Americké a jihokorejské úřady se chlubí rozbitím jedné z největších světových obchodních sítí s dětskou pornografií. Pomohla jim k tomu i pokročilá analýza řetězce bitcoinových transakcí, které k provozovatelům on-line portálu proudily, uvádí agentura Bloomberg. Mezi obviněnými jsou i čeští občané.

Projekt kryptoměny Facebooku dostává trhliny. Po PayPalu ho nepodpoří ani Visa a Mastercard

12.10.2019 07:36  Plán sociální sítě Facebook zřídit vlastní digitální měnu libra narazil na další vážný problém. Společnosti Visa, Mastercard, eBay a Stripe oznámily, že odcházejí z asociace, která má spravovat plánovanou digitální měnu, uvedla agentura Reuters.

Krypto-graf týdne: Tak výrazný signál ke koupi bitcoinu dlouho nesvítil, růstu ale dochází dech

11.10.2019 18:01  Nejrozšířenější virtuální měna se oklepává z nedávného náhlého propadu až pod hladinu osm tisíc dolarů. Tento týden má za sebou výrazný nárůst až k 8700 dolarům, přestože v době vydání článku cena kryptoměny mírně ztrácela. I tak se do značné míry naplňuje scénář, který minulý týden nastínila agentura Bloomberg.

Facebook o své kryptoměně lhal a udělal zásadní politickou chybu, říká expert Todd

06.10.2019 10:00  Jednou z největších letošních událostí ve světě kryptoměn je oznámení záměru Facebooku spustit vlastní digitální měnu s názvem libra. Firma však naráží na odpor regulátorů. „Plán Facebooku byl hodně troufalý,“ říká v rozhovoru pro server E15.cz někdejší programátor bitcoinového protokolu a nynější konzultant v oblasti kryptografie Peter Todd. Oč je dění kolem libry bouřlivější, o to stabilněji se podle něj jeví nejrozšířenější světová kryptoměna. „Bitcoin postupně dozrává,“ popsal Todd v průběhu letošního ročníku pražské konference Hacker Congress.

Krypto-grafy týdne: Držitelé bitcoinu z propadáku na Wall Street smutnit nemusí. Zatím

04.10.2019 18:00  Bitcoin udělal další krok k tomu, aby se zabydlel na Wall Street. Jenže místo toho, aby jeho cena pokračovala v prudkém letošním růstu, nastal pád. Nejen na vývoj kryptoměnových kurzů se zaměřuje první článek z budoucí pravidelné rubriky Krypto-grafy týdne.

Bitcoinový důl v plamenech. V Číně shořely těžební stroje za miliony dolarů

02.10.2019 21:30  Zničení strojů na těžbu kryptoměny bitcoin v hodnotě kolem deseti milionů dolarů. Taková je podle odhadů škoda po požáru čínské farmy na získávání virtuálních mincí. V době neštěstí měl navíc prudce poklesnout hash rate kryptoměnové sítě o téměř pět procent. Informace na twitteru přinesl jeden z aktivních těžařů, o situaci v Číně informoval i server Independent.

Rockaway opět investuje do blockchainu. Brzy přijde další kryptománie, míní skupina

02.10.2019 16:29  Skupina Rockaway Capital dál sází na projekty z oblasti kryptoměn a blockchainu. Do svého investičního portfolia zařadila gibraltarský projekt Vega zaměřený na obchodování s kryptoměnovými deriváty.

Visa a Mastercard couvají z projektu kryptoměny Facebooku

02.10.2019 15:49  Společnosti Visa a MasterCard a další finanční partneři přehodnocují podporu kryptoměny Facebooku. Činí tak v reakci na sérii negativních vyjádřeních vlád v USA a Evropě. Informuje o tom list The Wall Street Journal s odvoláním na informované zdroje. Obávají se totiž, že se dostanou pod drobnohled regulačních úřadů. 

  • 1
Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit