reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Magazín o kryptoměnách

Když útočí medvědi – 5. díl

20.08.2019 08:00 V minulém dílu jsme si popsali další čtyři medvědí formace – Bearish Descending Hawk, Bearish Matching High, Bearish Kicking a Bearish One Black Crow. V dnešním dílu si popíšeme další čtyři formace, které potvrzují klesající trend nebo signalizují otočení do downtrendu. Když útočí medvědi – 1.díl Když útočí medvědi – 2.díl Když útočí medvědi – 3.díl Když The post Když útočí medvědi – 5. díl appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

19.08.19 Technická analýza XTZ/BTC: Zastaví support měsíc trvající korekci?

19.08.2019 23:00 Tezos se opatrně vrací k vzestupné trend-line a supportu, ze kterého vznikl poslední pohyb UP. Jedná se o technický retest supportu a zároveň retest vzestupné střednědobé trend-line. Vzhledem k předchozímu vývoji se dá očekávat, že Tezos na supportu ukončí korekci a zamíří opět UP. Střednědobý trend…………………velmi slabý uptrend Dlouhodobý trend………………….velmi silný downtrend Kapitalizace v době The post 19.08.19 Technická analýza XTZ/BTC: Zastaví support měsíc trvající korekci? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

• Našel se soupeř pro Libru? • Rakuten otevírá Rakuten Wallet • a další novinky dne

19.08.2019 22:21 Stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne najdete níže, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě více informací.  Trhy Díky dobrým zprávám o schválení Bitcoin futures pro BAKKT vystoupal Bitcoin k částce 10 700 USD a dobrá nálada se odrazila i na trhu s altcoiny, které jsou také převážně v zelených číslech. Více info The post • Našel se soupeř pro Libru? • Rakuten otevírá Rakuten Wallet • a další novinky dne appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Satoshi Nakamoto – odhalení tvůrce, nebo jen podvodník s velkou fantazií?

19.08.2019 20:53 Vyšel první díl třídílné série, kde údajný Satoshi Nakamoto odhalí svoji identitu. Jedná se o skutečného tvůrce Bitcoinu, nebo je za vším jeden velký podovod? Většina odborníků se shoduje, že jediný důkaz je podpis transakce z adresy prvního vytěženáho bloku. Přesto se v tomto článku podíváme, co nám o sobě a vzniku BTC říká. Tvůrce The post Satoshi Nakamoto – odhalení tvůrce, nebo jen podvodník s velkou fantazií? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Technická analýza: 19. 08. – Shrnutí situace na Bitcoinu, bullish scénáře – kde chtějí obchodovat ve

19.08.2019 17:55 Dnes se podíváme na pár důvodů pro bullish a silné vzorce na BTC. Probíhal také úspešný velký boj o 9200 USD support. Čína odstranila přes 200 000 BTC, ale Bitcoin se už pohnul k 11 000 USD. Z poslední predikce, kterou si můžete celou přečíst zde:16.08. 19 Technická analýza BTC/USD: Bitcoin pod 10 000 USD. The post Technická analýza: 19. 08. – Shrnutí situace na Bitcoinu, bullish scénáře – kde chtějí obchodovat velcí hráči? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Binance odhaluje vlastní kryptoprojekt, nazývá se Venuše

19.08.2019 13:00 Největší směnárna kryptoměn na světě, Binance, zahajuje vlastní blockchain projekt „Venus“ zaměřený na vývoj lokalizovaných stablecoinů po celém světě. Má jít o reakci na plánovanou kryptoměnu Libra od Facebooku. Konkurence pro Facebook Dnes, 19. srpna, uveřejnila směnárna, že je právě v nejlepší pozici pro zavedení nového měnového ekosystému. Celková vize Binance dle jejich zprávy je“ „vybudovat The post Binance odhaluje vlastní kryptoprojekt, nazývá se Venuše appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Technická analýza: akcie společnosti Apple – Zatím se drží růstová trajektorie

19.08.2019 12:29 Tak jsem si po týdnu pro vás připravil další zajímavou analýzu a tentokrát na akcie společnosti Apple, kterou bezesporu zná asi každý. Pojďme se tedy podívat, jak se tomuto technologickému gigantovi daří, neboť stav akciovéhu trhu je hezkým odrazem toho, zda společnost prosperuje, či nikoliv. Už od nového roku můžete sledovat na většině akciích velkých The post Technická analýza: akcie společnosti Apple – Zatím se drží růstová trajektorie appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Když útočí medvědi- 4. díl

19.08.2019 08:00 V minulém dílu jsme si popsali další čtyři medvědí formace – Bearish Harami Cross, Bearish Belt Hold, Bearish Doji Star a Bearish Meeting Line. V dnešním dílu si popíšeme další čtyři formace, které potvrzují klesající trend nebo signalizují otočení do downtrendu. Když útočí medvědi – 1.díl Když útočí medvědi – 2.díl Když útočí medvědi – 3.díl Bearish The post Když útočí medvědi- 4. díl appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

• Whale alert – přesun 23 000 BTC z PlusToken • Lee investoval do projektu Casa • další novi

18.08.2019 22:49 Stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne najdete níže, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě více informací.  Trhy Víkend byl spíše klidnější, na poměry kryptoměn. Zatímco Bitcoin úspěšně udržel hranici 10 000 USD a odrazil se k růst na aktuálních 10 400 USD, altcoiny v sobotu zahájený růst také udržely a zatím pokračují The post • Whale alert – přesun 23 000 BTC z PlusToken • Lee investoval do projektu Casa • další novinky dne appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Čtyři důvody, proč nastane bull-run

18.08.2019 21:20 Existují čtyři zásadní důvody, proč by mohl Bitcoin v blízké budoucnosti prudce stoupat. Jak se trh rozšiřuje a společnosti investují do stále více populárních kryptoměn, tak se očekává v několika příštích měsících strmý nárůst jejich cen. V tomto článku se dozvíte důvody, proč by mohla růst cena Bitcoinu. Bakkt připravuje bitcoinové futures Společnost Bakkt, The post Čtyři důvody, proč nastane bull-run appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

V Paralelní Polis se probírala Libra od Facebooku – skvělý platební systém nebo hrozba?

18.08.2019 20:00 Dnes se koukneme na iniciativu Faceboku, jejíž záměrem je vydání „kryptoměny“ Libra. Bude to skvělý platební systém , nebo hrozba v podobě velkého bratra, která z lidí udělá „otroky systému“? Proč Facebook nepředstavil PayPal 2.0 ale „kryptoměnu“ Nebylo by mnohem jednodušší, představit kvalitní platební systém, než pseudokryptoměnu? Myslíme si, že kroky Facebooku jsou The post V Paralelní Polis se probírala Libra od Facebooku – skvělý platební systém nebo hrozba? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Nejlepší kryptoburzy světa-2.díl

18.08.2019 18:25 V minulé první části jsme si představili tři známé kryptoburzy – Coinbase, Binance a BitMex. V dnešním dílu se podíváme na zbývajících šest kryptoburz. Nejlepší kryptoburzy světa-1.díl Bittrex Bittrex je přední americká kryptoburza, která byla založena roku 2014 třemi odborníky na kybernetickou bezpečnost. Takže pokud jde o bezpečnost, není se čeho obávat. Bittrex nabízí nákup a prodej The post Nejlepší kryptoburzy světa-2.díl appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Osamělost – Člověk se někdy ze všeho nejvíc bojí zůstat sám

18.08.2019 16:00 Člověk by neměl zůstat sám. Takové téma ve mě vyvolává rozpolcené pocity. Kdo nikdy nezažil ten pocit, když se cítí být sám, ten má asi velké štěstí. Na druhou stranu nás život něco nového učí o nás samotných a našich pocitech. Na jednu stranu smutek Je to smutné, když vidíte někoho, kdo je odkázán sám The post Osamělost – Člověk se někdy ze všeho nejvíc bojí zůstat sám appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

18.08.19 Technická analýza LINK/BTC Vypadá to na konec korekce

18.08.2019 14:00 ChainLink je token vydaný na platformě Ethereum a pravděpodobně ukončil korekci dlouhodobého UPtrendu. Současná weekly je silně růstová a je možné očekávat návrat k růstu. Minulý měsíc nebyl pro LINK moc příznivý, ale tento měsíc by mohl dopadnout celkem pozitivně. Kapitalizace aktuálně 848 063 373 USD, poslední obchodovaná cena 2,42 USD, volume dosahuje hodnoty The post 18.08.19 Technická analýza LINK/BTC Vypadá to na konec korekce appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Historie Bitcoinu v kostce aneb 11 let uplynulo od registrace Bitcoin.org

18.08.2019 12:30 Když se BTC poprvé objevil jako alternativní platební metoda, v očích veřejnosti vypadal jako další vizionářský propadák. Vedoucí kryptoměna měla nejnižší hodnoty mezi roky 2009 a 2010, dnes směšných cca 13 centů. V létě 2010 měna získala první mediální pozornost a lidé z přidružených odvětví začali chápat její důležitost. Většina online i offline médií se The post Historie Bitcoinu v kostce aneb 11 let uplynulo od registrace Bitcoin.org appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit