reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Magazín o kryptoměnách

• Trhy dnes prudce propadly během slyšení ohledně Libry • Winklevoss: Bitcoin je víc než digitální

23.10.2019 22:56 Zde najdete stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě další informace.  Trhy Kryptotrhy dnes prudce propadly, podruhé tento měsíc. Bitcoin se propadl aktuálně o více než 8% na současných cca 7 500 USD a altcoiny strhl s sebou. Většina altcoinů se propadla také o více než 5%, The post • Trhy dnes prudce propadly během slyšení ohledně Libry • Winklevoss: Bitcoin je víc než digitální zlato • a další novinky dne appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

23.10.19 Technická analýza BTC/USD – Nepodléhejte panice, všechno je naprosto v pořádku !

23.10.2019 21:00 Většina čtenářů kryptomagazínu.cz zná můj dlouhodobý pohled na současný vývoj Bitcoinu, pro ty, kteří neznají můj názor, si dovolím menší rekapitulaci. Z dlouhodobého pohledu je nejsilnější úrovní rezistence v oblasti 10 760 – 11 685 USD. Tato zóna je platná od ledna 2018 a je velmi silná, přičemž nejsilnější je úroveň 11685 USD. To je The post 23.10.19 Technická analýza BTC/USD – Nepodléhejte panice, všechno je naprosto v pořádku ! appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Prodej kryptoměny GRAM na burze ATAIX právě probíhá – a je dostupnější než dříve

23.10.2019 20:14 Prodej kryptoměny GRAM na burze ATAIX právě probíhá a je nyní přístupnější než kdykoliv před tím. Prodej Gramu na burze ATAIX stále pokračuje. Gram je nativním tokenem Telegram Open Network, připravovaného projektu od Telegramu. Platforma i token jsou velmi očekávány, jen na ICO se v loňském roce vybralo neuvěřitelných roce 1,7 miliardy dolarů. Je to The post Prodej kryptoměny GRAM na burze ATAIX právě probíhá – a je dostupnější než dříve appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Indie se připojuje k USA a dalším zemím – k Libře zaujala skeptický postoj

23.10.2019 19:08 Ministr financí Indie Nirmala Sitharaman uvedl, že Indie, jako mnoho jiných států, vykazuje velmi vysokou míru opatrnosti a skeptičnosti vůči plánované kryptoměně od Facebooku. Libru nevítají ani v Evropě, ani v Asii, ani v Rusku, ani v USA… Indie a pochybný stablecoin Libra Minulý týden se konalo zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky v The post Indie se připojuje k USA a dalším zemím – k Libře zaujala skeptický postoj appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

23.10.19 Technická analýza NEO – Připravuje se NEO na další propad?

23.10.2019 16:00 Tak tento měsíc jsme už stihli třeba analýzu na Monero, méně známý ETP, Zcash a naposledy jste se se mnou podívali na EOS. Nyní pojďme na čínské NEO, kde je situace spíše horší. Po tom tvrdém propadu, co krypto ke konci minulého měsíce zažilo, NEO zkonsolidovalo do podoby pokračovacího trojúhelníku. Z toho tedy můžeme vyvozovat, The post 23.10.19 Technická analýza NEO – Připravuje se NEO na další propad? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Pokud USA zakáže Libru, Rusko pravděpodobně zakáže Facebook

23.10.2019 12:27 Vysoce postavený ruský vládní úředník prohlásil, že Rusko zakáže Facebook, pokud se USA rozhodnou zablokovat kryptoměnu společnosti Libra. Rusko a Facebook Dmitrij Peskov, zvláštní zástupce prezidenta Vladimíra Putina pro IT, hovořil s reportéry 22. října a potvrdil oficiální postavení země vůči Libře a další plánované kryptoměně sítě Telegram, Gramu. „Pokud se Libra spustí bez kontroly, The post Pokud USA zakáže Libru, Rusko pravděpodobně zakáže Facebook appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

John McAfee: Do konce roku 2020 bude BTC za 2 miliony USD

23.10.2019 08:00 Jak je vidět, John McAfee si nedá pokoj. Tento bývalý vývojář antivirového softwaru a jedna z nejkontroverznějších osobností v oblasti kryptoměn způsobil již nejeden rozruch svými komentáři k Bitcoinu a jiným kryptoměnám. Největší pozdvižení však vždy vyvolávají jeho prognózy ceny Bitcoinu. Predikce ceny BTC První predikci směrem k BTC vyslovil John McAfee v červenci 2017. Tehdy The post John McAfee: Do konce roku 2020 bude BTC za 2 miliony USD appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

• Zuckerberg před US kongresem kvůli Libře • ING Bank plánuje krypto do 5 let • a další zprávy

22.10.2019 23:22 Zde najdete stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě další informace.  Trhy Ani dnes nedošlo k velkým pohybům na trzích, Bitcoin obchodoval spíše horizontálně a uzavřel den opět kolem 8 200 USD, což je hranice, kterou se už několik dnů daří udržet. Klid byl i na trzích The post • Zuckerberg před US kongresem kvůli Libře • ING Bank plánuje krypto do 5 let • a další zprávy appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

22.10.19 Technická analýza BAT překonal klíčovou resistenci, nyní jede bomby!

22.10.2019 22:04 BAT překonal obrovský down trend, nyní narostl už o 57,78% ode dna. Vítejte obchodníci a obchodnice u další TA na BAT / USD. Začátkem roku 2019 si BAT vedl přímo pohádkově, když narostl o 392%. Situace se ale koncem dubna změnila a nastal výrazný pokles. Propad BAT z topu na 0,50 USD činil do nedávna The post 22.10.19 Technická analýza BAT překonal klíčovou resistenci, nyní jede bomby! appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

22.10.19 Technická analýza komodity stříbro – připravuje se stříbro zase na pohyb up?

22.10.2019 21:00 Během minulé analýzy na stříbro jsme byli zrovna uprostřed korekce, kterou jsem já osobně považoval za užitečnou, protože se trh alespoň pročistil. Pak tu tedy vyvstávala otázka, kde by korekce mohla skončit. Na trhu se zlatem byla ta situace obdobná a bylo zřejmé, že se tento drahý kov připravuje na brzký breakout. K tomu ještě The post 22.10.19 Technická analýza komodity stříbro – připravuje se stříbro zase na pohyb up? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Co se stane s mým Bitcoinem, když umřu?

22.10.2019 20:02 Americký startup Casa vydal do světa zbrusu nový bezpečnostní protokol a službu, která má lidem pomoci odpovědět na zapeklitou otázku „bitcoinového dědictví.“ Služba zvaná „Casa Covenant“ byla oficiálně vydána spolu s oficiálním prohlášením na blogu startupu dne 21. října. Kam se poděje můj Bitcoin v moment mé smrti? Casa k problematice podědění Bitcoinu přistupuje pomocí tří základních The post Co se stane s mým Bitcoinem, když umřu? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Libra zásadně mění kurz – Facebook zvažuje jinou cestu

22.10.2019 19:05 Projekt Libra, který již řadu měsíců zásadním způsobem poutá pozornost a rezonuje světovými médii, ostře mění kurz po nepřekonatelných regulačních problémech. Libra mění kurz Vypadá to, že po několika dlouhých měsících plných boje s regulátory Facebook se svým projektem Libra zásadně mění kurz. Provedl taktický obrat, a to směrem, který by mu mohl umožnit zcela The post Libra zásadně mění kurz – Facebook zvažuje jinou cestu appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Opera se stává prvním prohlížečem, který umožňuje přímé platby Bitcoinem

22.10.2019 16:44 Webový prohlížeč Opera nyní nově umožňuje provádět přímé platby pomocí Bitcoinu ve svém prohlížeči. Mnoha milionům lidem využívajícím tento prohlížeč to přiblíží Bitcoin. Opera jako hlavní kryptoprohlížeč Společnost oznámila včera zprávu, že 350 miliónů uživatelů prohlížeče Opera nyní může odesílat a přijímat BTC přímo z prohlížeče. Kryptoměnu lze také použít pro nákup zboží a služeb The post Opera se stává prvním prohlížečem, který umožňuje přímé platby Bitcoinem appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Datový model předpovídá, že se cena Bitcoinu znásobí 7x do několika měsíců

22.10.2019 12:56 Cena Bitcoinu v posledních třech měsících spíše klesala. Kvantový analytik pod přezdívkou PlanB předpovídá, že první kryptoměna na světě by mohla v nádcházejících dnech razantně posílit. Bitcoin halving a stoupající cena Analytik PlanB předpovídá, že Bitcoin zasáhne tržní kapitalizaci ve výši 1 bilionu USD poté, co v květnu 2020 nastane halving této kryptoměny. PlanB The post Datový model předpovídá, že se cena Bitcoinu znásobí 7x do několika měsíců appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

TON s kryptoměnou Gram letos nebude!

22.10.2019 08:00 Společnosti Telegram se do cesty postavila Americká komise pro cenné papíry a burzy . A z toho důvodu se letos dlouho očekávaného spuštění Telegram Open Network s kryptoměnou Gram nedočkáme. Telegram je optimistický Telegram v dopise z 19. října povzbuzuje své investory, aby soudní jednání mezi Telegramem a SEC, které bylo nedávno přeplánováno na únor 2020, The post TON s kryptoměnou Gram letos nebude! appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit