reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Tapír v zoo přivítal samici z Francouzské Guyany. Ale k mláděti je daleko čteno: (2)

15.09.2019 14:27 Oblíbený tapír Punťa z pražské zoologické zahrady už žije spokojeně pod novým jménem v thajwanské zoo, ale fanoušci tohoto zvířete mohou od minulého čtvrtka sledovat, jak se zabydluje v trojském areálu nová a geneticky cenná samice tapíra jihoamerického – Taluen, která vytvoří pár se zdejším samcem Texem. 

V protrženém balónu. Od riskantního útěku dvou rodin z NDR uplynulo 40 let čteno: (2)

15.09.2019 14:17 "Jsme tady na Západě?" uslyšeli dne 16. září 1979 dva šokovaní bavorští policisté překvapivou otázku. Chvíli předtím si povšimli hořáku přistávajícího balónu, který dosedl na zem poblíž města Naila, jen šest kilometrů od hranice s tehdejší komunistickou Německou demokratickou republikou. Když k balonu dorazili, nestačili se divit. Z jeho koše vyšlo celkem osm lidí…

Nečekané překvapení. Houbař našel dva granáty z druhé světové války čteno: (2)

15.09.2019 13:51 Muž, který v pátek 13. září kolem desáté hodiny dopoledne vyrazil na houby do lesů kolem Havlíčkovy Borové, našel místo hub dva nevybuchlé granáty.

Přes léto přibylo úrazů na koloběžkách, upozornila pražská záchranka čteno: (2)

15.09.2019 12:44 Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy vydala přehled prázdninových výjezdů. Posádky pražské záchranky v červenci a v srpnu zasahovaly celkem u 20 392 událostí, což je skoro stejně jako loni. Za stejné období v předchozím roce zaznamenali záchranáři 20 840 případů. Zdvojnásobil se však počet úrazů v souvilosti s provozem sdílených elektrokoloběžek.

FOTO, VIDEO: Na slavnost v Mostě dorazilo rekordních 30 tisíc lidí čteno: (2)

15.09.2019 12:34 Na třicet tisíc lidí si podle pořadatelů nenechalo ujít sobotní Mosteckou slavnost, která probíhala až do noci v areálu u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Vše odstartoval průvod městem. 

Cukráři na poslední chvíli. Jak funguje Dortová pohotovost v Ostravě? čteno: (2)

15.09.2019 12:05 /FOTOGALERIE/ Odřekli vám cukráři dodat na poslední chvíli dort na oslavu narozenin, nebo jste na jeho objednání dokonce zapomněli? Nevadí, může vás zachránit Dortová pohotovost. V ní vám dort připraví do 120 minut.  

Emoce kvůli nepřizpůsobivým. Hlídek bude víc, uklidňovali rozzlobené Berouňany čteno: (2)

15.09.2019 11:20 /FOTOGALERIE/ Takový zájem o dění ve městě Moravský Beroun nezažil. Lidé ve středu zaplnili kino, kde zasedalo městské zastupitelstvo. Přivedly je obavy o bezpečnost, nespokojenost s městskou policií a ubytovávání nepřizpůsobivých občanů.

Tunely dělat umíme. Praha představila nový plán vnitřního okruhu čteno: (2)

15.09.2019 09:06 Stejně jako se čeká na dokončení dálničního obchvatu, nemá Praha hotový ani vnitřní silniční okruh. Plány na poslední část Městského okruhu navíc prošly zásadní proměnou. Radní pro dopravu Adam Scheinherr a pro územní rozvoj Petr Hlaváček novou studii v tomto týdnu představili veřejnosti. Projekt, na němž se podílel i bývalý primátor Jan Kasl, počítá s jedním dlouhým tunelem, který naváže na Blanku.

Dvě dívky srazilo auto při přebíhání silnice, obě zemřely čteno: (2)

15.09.2019 09:03 Dvě dívky zemřely poté, co je na frekventované výpadovce v Přerově srazilo auto.

FOTO: Ve Svobodě usedl na trůn císař. Rudolfovy slavnosti zaplnily město čteno: (2)

15.09.2019 08:10 /FOTOGALERIE/ Příjezd císaře Rudolfa II. s jeho družinou do města byl hlavní událostí sobotních slavností ve Svobodě nad Úpou. Odehrávaly se ve znamení středověku.

První vlašťovka? Pracovníci opavského magistrátu mají k dispozici elektromobil čteno: (2)

15.09.2019 07:00 Zaměstnanci odboru životního prostředí opavského magistrátu už mohou ke svým pracovním schůzkám či šetření v terénu využívat zbrusu nový elektromobil. Jde o vůbec první vůz tohoto typu, který město získalo.

Dlouhá léta vévodil náměstí v Přelouči. Nyní je tank využíván při ukázkách čteno: (2)

15.09.2019 07:00 Komunistický režim se rád chlubil svými velikány a úspěchy. V každém městě tak mohl člověk narazit na sochy Lenina, Gottwalda, případně na sovětský tank na podstavci. Nejinak tomu bylo i v Pardubicích, kde dlouhých čtrnáct let strážil dnešní náměstí Republiky bronzový V. I. Lenin od Štěpána Kotrby. 

Na houby! Z lesa si jich odvezeme zhruba sedm set kamionů ročně čteno: (2)

15.09.2019 06:03 Každý rok se „muchomůrkami“ otráví sto až dvě stě lidí. 

Asijská beruška či kutilka. Kvůli suchu se na Moravě objevili noví živočichové čteno: (2)

15.09.2019 04:33 Kvůli suchu i naší neschopnosti zadržet vodu v krajině se podle odborníka mění rozmanitost živočišných druhů na jihu Moravy. V regionu se objevují například nové druhy hmyzu, které migrují ze zahraničí. „Třeba ploštice vroubenka americká, která je na jižní Moravě už běžná. Pak slunéčko východní, což je taková asijská beruška,“ říká zoolog Pavel Dedek.  

Zeman zapálil tradiční Masarykovu vatru. A vyzdvihl úpravy lánského parku čteno: (2)

14.09.2019 20:29 Prezident Miloš Zeman v Lánech zapálil vatru na počest 82. výročí úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Přihlížející, kterých bylo na 200, vyzval, aby za ním přišli s nápady, jak zvelebit lánský park. Vedle Zemana zažehli oheň i čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, lánský starosta Karel Sklenička a kardinál Dominik Duka.

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit