reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Nechceme tu druhý Chánov, stěžují si obyvatelé domu v Přerově čteno: (1)

03.12.2019 16:01 Nepořádek, nadávky, obtěžování, ale i nezvané návštěvy na balkoně v přízemním bytě - taková je realita obyvatel panelového domu v ulici Velká Dlážka v Přerově. Kvůli problémům s nepřizpůsobivými teď sepsali petici. 

Bez britského zástupce. Ministři EU schválili složení nové Komise čteno: (1)

25.11.2019 12:25 Ministři zemí Evropské unie schválili složení nové Evropské komise, o níž bude ve středu hlasovat Evropský parlament. Zástupci unijních vlád se shodli na tom, že exekutiva Ursuly von der Leyenové může koncem tohoto týdne začít fungovat bez britského zástupce. Londýn s ohledem na chystané předčasné britské volby volby a na odchod Británie z unie nenavrhl britského komisaře a Brusel s ním zahájil řízení kvůli porušení povinností.  

Vzpomínka na Krále Šumavy. Odbojář Josef Hasil se nebál pro druhé riskovat život čteno: (1)

22.11.2019 19:05 Zemřít v pětadevadesáti letech po tak pohnutém životě s mnoha nebezpečnými obdobími je dar. Tohle mě napadlo v sobotu večer ve vlaku, když mi kamarád volal, že zemřel slavný odbojář Josef Hasil.  

Výjimečné vystoupení. Marta Kubišová dnes zazpívá v pražské Lucerně čteno: (1)

16.11.2019 11:32 Marta Kubišová, která před dvěma lety 1. listopadu v den svých 75. narozenin ukončila pěveckou kariéru, v sobotu vystoupí výjimečně na akci v pražské Lucerně. V programu dále zazpívají Jan Křížek nebo Vojtěch Dyk. Koncert je také věnován památce Václava Havla. Kubišová zazpívá 13 skladeb. Mimo jiní zazní Modlitba, Magdalena, Někde musí být rád, Teď, Hej Jude, Dobrodružství s panem Bohem, S nebývalou ochotou a další.

Sjezd z dálnice v Mohelnici postaví podle plánu. Změnu trasy odmítli čteno: (1)

11.11.2019 15:04 Jižní sjezd z budoucí dálnice D35 v Mohelnici bude postavený v místech, ve kterých se plánuje. Stát nepočítá se změnou jeho trasy. Alternativní umístění požadovali mohelničtí zastupitelé.

Za utýrání dvouletého Marečka z Loun si otčím odsedí 16 let. Žalobce chce víc čteno: (1)

15.10.2019 15:05 Soud překvalifikoval zločin vraždy na zločin těžké ublížení na zdraví s následkem smrti.

Skepsi vystřídalo nadšení. Bezdomovci se při čištění olomouckých ulic osvědčili čteno: (1)

01.10.2019 16:26 Do úklidu a čištění olomouckých chodníků se v polovině srpna zapojilo několik lidí bez domova. Charita zakázku získala od Technických služeb města Olomouce v rámci pilotního projektu. Bezdomovci podle vedení technických služeb odvádějí přidělenou práci kvalitně. Je tak pravděpodobné, že společný projekt by mohl pokračovat také v příštím roce.

V sedačkách jako v bavlnce. Divadelní domy lákají na novinky čteno: (1)

10.09.2019 18:34 Větší komfort a hezčí prostředí čeká na návštěvníky hned v několika brněnských kulturních stáncích. Zrekonstruované hlediště mají třeba v Divadle Bolka Polívky.  

Tání ledovců v Grónsku: Ohroženi jsou tažní psi i tradiční způsob života čteno: (1)

10.09.2019 09:31 Mezi dřevěnými domky pod horami tyčícími se nad Kulusukem, ostrovní vsí v Grónsku, čekají netrpělivě psi Mosese Bajareho, aby se mohli pustit na pobřežní led a pronásledovat medvěda nebo tuleně.

V Moravském Berouně to vře. Řešte agresivitu nepřizpůsobivých, vyzývá petice čteno: (1)

04.09.2019 16:45 Část obyvatel Moravského Berouna na Olomoucku otevřeně poukazuje na to, že se ve městě necítí bezpečně. Jako o poslední kapce hovoří o incidentu z počátku srpna, kdy před podnikem „Žumpa“ došlo k potyčce při níž byly zraněny dvě osoby. Sepsali proto petici, v níž vyjadřují nesouhlas se zvyšující se kriminalitou, nefunkčností městské policie na místech, kde by jí bylo třeba, a s poskytováním ubytování nepřizpůsobivým občanům. Podpis připojilo 426 obyvatel města. V pondělí petici předali na radnici.    

Zapálit si v práci? Někde to jde, jinde vystavili cigaretám stopku čteno: (1)

02.09.2019 06:00 Cigareta na pracovišti? Někde ano, jinde mají kuřáci smůlu. Stále více zaměstnavatelů totiž přistupuje k tomu, že kouření úplně zakazuje. Naši redakci zajímalo, jak si v této věci stojí například na úřadech a dalších institucích v regionu. Tak třeba opavský magistrát milovníkům nikotinu jejich zálibu nezakazuje. Klasickou vnitřní kuřárnu ale ani na Hlásce, ani v areálu magistrátu v Krnovské ulici úředníci nemají.  

V Olomouci hoří skladovací hala. Na místě zasahuje devět jednotek hasičů čteno: (1)

27.08.2019 07:22 Profesionální i dobrovolní hasiči v úterý od brzkého rána likvidují požár skladovací haly na olomoucké Černé cestě. Informovala o tom hasičská záchranná služba Olomouckého kraje na svém twitteru. 

Na řeckém ostrově Karpathos utonul český potápěč. Nemohl najít východ z jeskyně čteno: (1)

25.08.2019 16:46 Šedesátiletý Čech a 35letý Íránec utonuli při potápění v podvodní jeskyni na řeckém ostrově Karpathos v jihovýchodní části Egejského moře. Jejich těla dnes vyprostila speciální jednotka řeckého námořnictva, informovala agentura DPA.  

Konverzace mezi Kočnerem a volavkou otřásá Slovenskem. Politici se ale vykrucují čteno: (1)

16.08.2019 04:44 Zdá se, že na Slovensku je mezi současnou politickou elitou jen velmi málo lidí, kteří by se s Mariánem Kočnerem nějak nezašpinili. Tento bratislavský podnikatel, který se víc než dvě desítky let úspěšně pohyboval na hraně mezi byznysovo-politickou smetánkou a světem mafiánů, je policií obviněn, že si objednal vraždu novináře Jána Kuciaka a z dalších trestných činů.

Léčivý Štengar zamořily bakterie. Kde se vzaly, odborníci zatím netuší čteno: (1)

14.08.2019 06:08 /FOTO/ Vody z léčivého pramene Štengar se Šitbořičtí nějakou dobu nenapijí. Rozbory prokázaly, že ji zamořily koliformní bakterie.

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit