reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Koleje v práci i doma. Manželé opravují nádraží v Dubí, bez dotací i darů

31.07.2019 19:14 Karel Našinec si svůj život bez kolejí nedokáže představit. Společně s manželkou opravuje nádraží v Dubí staré 135 let. Do rekonstrukce investují veškerý svůj volný čas a také většinu vydělaných peněz.

U obchodního centra v Opavě našli podezřelé sudy. Na místě zasahovala policie

31.07.2019 19:12 /VIDEO, FOTOGALERIE/ Hasiči, strážníci a policisté zasahovali ve středu odpoledne na parkovišti v Opavě, kde byly nalezeny sudy s nevábně zapáchajícím obsahem. 

Nenaučili se nosit boty. Ronald Reagan označil v roce 1971 Afričany za opice

31.07.2019 17:08 Někdejší americký prezident Ronald Reagan ještě jako guvernér Kalifornie v roce 1971 při telefonickém rozhovoru s tehdejším prezidentem Richardem Nixonem označil africké vyslance při OSN za opice. Dokládá to nahrávka, kterou zveřejnil americký list The Atlantic.

Rusko a Čínu propojí první přeshraniční lanovka. Dojde i na nebeskou zahradu

31.07.2019 17:06 Cestování mezi Ruskem a Čínou bude zábavnější než kdy dřív. Postarat by se o to měla první „přeshraniční“ lanovka na světě, která poskytne svým pasažérům ojedinělý pohled na obě země. O plánované výstavbě informoval server americké televize CNN.

Neznámý pachatel rozbil několik aut. Zanechal po sobě nápisy z výkalů

31.07.2019 17:03 /FOTOGALERIE/ Policisté hledají pachatele, který řádil v nočních hodinách z úterý na středu ve Skalici nad Svitavou. Nepříjemné překvapení čekalo nejdříve na dva zaměstnance firmy, kteří pracují poblíž nádraží.

Řidič na Roudnicku podcenil mokrou vozovku. S autem skončil na střeše

31.07.2019 16:47 /FOTOGALERIE/ Trocha deště na silnici a auto na střeše. Tak vypadala dopravní nehoda u Vědomic na Roudnicku. Řidič pravděpodobně v levotočivé zatáčce u sportovního areálu ve Vědomicích nepřizpůsobil rychlost na mokré silnici a havaroval.

Hromadná nehoda uzavřela silnici z Děčína na Ústí. Na místě byla i záchranka

31.07.2019 16:05 Více než dvě hodiny byla kvůli srážce čtyř aut uzavřená silnice z Děčína na Ústí nad Labem. Srazilo se nákladní auto s dodávkou a dalšími dvěma osobními auty.

Do mostu Legií zatéká, má trhliny v opěře. Ale nosnost ohrožena není

31.07.2019 15:39 Největší slabinou pražského mostu Legií je izolace a voda tak poškozuje jeho konstrukci. Také má trhliny v jedné opěře. Vážné závady, které by měly vliv na nosnost, však most nemá. Vyplývá to z výsledků diagnostiky, kterou představili zástupci Technické správy komunikací a ředitel firmy Pontex Václav Hvízdal.

Připravena na ples. Mrtvola keltské ženy ve stromu udivila svými šperky

31.07.2019 15:14 Šaty a šperky vhodné i na ples. Tak byla podle serveru Ancient Origins oblečena keltská žena, jejíž hrob objevili archeologové ve švýcarském Curychu. Stáří kosterních pozůstatků přesahuje 2200 let, unikátní je ale především náhrdelník, který měla žena na sobě. 

Obyvatele domu na Vyškovsku vyděsil had. Hasiči užovku vypustili do přírody

31.07.2019 14:54 /FOTO/ Obyvatele rodinného domu v Nemoticích na Vyškovsku vyděsil had. Do jejich příbytku se užovka připlazila ve středu okolo půl jedné odpoledne. 

V Číně roste zájem o češtinu. Studium bohemistiky nabídne desítka univerzit

31.07.2019 14:39 V Číně roste zájem o studium bohemistiky. Zatímco donedávna tam bylo asi pět univerzit, které tento obor nabízely, v nadcházejícím akademickém roce se bude čeština učit zhruba na desítce míst po celé zemi. Kateder bohemistiky přibývá zřejmě v důsledku rozvoje česko-čínských vztahů v posledních letech. Motivací studentů při volbě oboru bývá jeho exotičnost. Díky své píli se umí jazyk naučit velmi dobře. Na dnešním 11. setkání učitelů češtiny v zahraničí v Domu zahraniční spolupráce to ČTK řekla lektorka Blanka Jaurisová, která učí studenty na univerzitě v Pekingu.

Ani potapěči zatím pohřešovanou Jitku nenašli

31.07.2019 14:21 Havlíčkův Brod - Desítky policistů, hasičů i policejní vrtulník neustále pátrají po pohřešované ženě – Jitce Zachariášové. Zatím bezvýsledně. Ve středu 31. července se do hledání zapojili také potapěči.

Bublanina je v knize rekordů. Upekly ji maminky ve Šťastné zemi v Radvánovicích

31.07.2019 13:46 /FOTO/ Největší bublaninu v Česku a nejspíš i ve vesmíru upekly maminky na dětském festivalu Čiperkafest ve Šťastné zemi v Radvánovicích. Bublanina měla rozměry 4,5 na 2,5 metru a vážila 140,8 kilogramu. Peklo ji zhruba třicet maminek podle jednotného receptu s různými druhy ovoce. 

Úřad zlikvidoval padělky vrtaček. Cizinci je přivezli z Polska

31.07.2019 13:32 /FOTO/ Provedením, tvarem i barvou byly snadno zaměnitelné s originálními výrobky známého výrobce nářadí. Úředníci z brněnského pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových nechali zlikvidovat celkem pětadvacet aku vrtaček s náhradními akumulátory. „Připadly nám na základě dvou trestních příkazů,“ sdělila mluvčí úřadu Adéla Janů.  

Nad Prahou se prohnala bouřka, omezila především hromadnou dopravu

31.07.2019 13:28 Kvůli bouřce s přívalovým deštěm, která po 11. hodině zasáhla v Prahu, byly v celém hlavním městě zhruba 90 minut zpožděné tramvaje a autobusy. Voda zaplavila na některých místech silnice a výhybky, některé komunikace byly neprůjezdné a znečištěné. Na svém webu o tom informoval dopravní podnik. Okolo 13.00 se zpoždění týkalo už pouze tramvajových linek 15, 17 a 22.

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit