reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Radíme podnikatelům: Průlom. Změna zákonů už jen k 1. lednu, nebo k 1. červenci

27.02.2020 20:31 Jak je již v Česku trochu nechvalnou tradicí, každý rok s sebou přináší změny, jež musí každý podnikatel sledovat a naplňovat. Pozitivní novinkou letošního roku je především schválení pouze dvou dat v roce, kdy se zákony budou moci měnit – a to buď k 1. lednu, anebo k 1. červenci. Novinky popisuje místopředsedkyně Asociace malých a středních podniků ČR Pavla Břečková.

VIDEO: Regály jsou prázdné, lidé skupují jídlo. Podle odborníků zbytečně

27.02.2020 19:25 Mnohé Brňany zachvátila v souvislosti s hrozbou koronaviru nákupní horečka. Třeba ve čtvrtek v hypermarketu Tesco v brněnském Králově Poli lidé vykoupili těstoviny, rýži, konzervy, mouku a vodu. „Přijde mi, že se zbláznili. Jako by měla vypuknout třetí světová válka,“ řekl Deníku Rovnost u prázdných regálů v obchodě Jan Zelený z Brna.

Nehodu tří vozidel žena nepřežila, další tři lidé byli zraněni

27.02.2020 19:23 Ve čtvrtek došlo v Radotínské ulici obce Černošice k dopravní nehodě osobního automobilu s nákladním vozem, další osobní vůz pak vyjel mimo silnici a narazil do stromu.

Není důvod z Ostravy odcházet, říká mladá herecká hvězda Štěpán Kozub

27.02.2020 18:05 /ROZHOVOR, VIDEA, FOTOGALERIE/ V televizi se každé pondělí večer objevuje jako nejmladší člen mordparty Mates v krimiseriálu Místo zločinu Ostrava. Na internetu baví jako nezaměnitelný hokejista Lupták v seriálu Lajna a v populárních videích komediální partičky ostravských herců Tři tygři. Jejich improvizační show v Divadle Mír a klubu Heligonka jsou vždy vyprodaná.

Cestování se nyní může prodražit. Pojišťovny nemusí léčbu koronaviru hradit

27.02.2020 18:05 Řada turistů zvažuje kvůli obavě z nákazy koronavirem svůj plánovaný výjezd do zahraničí a přemýšlí, zda jej raději nezrušit. Kryje cestovní pojištění případnou karanténu v místě pobytu, nebo dokonce hospitalizaci? 

Obchod za 48 miliard. Akcionáři CME schválili prodej Kellnerově PPF

27.02.2020 17:48 Akcionáři mediální společnosti Central European Media Enterprises na dnešní valné hromadě schválili nabídku na převzetí CME firmou PPF miliardáře Petra Kellnera. Vyplývá to z oznámení zveřejněného na internetových stránkách CME. Hodnota transakce činí asi 2,1 miliardy dolarů . Součástí CME jsou televizní stanice v pěti zemích střední a východní Evropy včetně české skupiny Nova. Akcionáři hlasovali o dohodě den poté, co americký republikánský senátor Marco Rubio prohlásil, že chce, aby vláda USA prověřila bezpečnostní dopady prodeje CME.

Jedete lyžovat do Itálie? Po návratu pracujte doma, nařídil úřad zaměstnancům

27.02.2020 16:59 Souběh dobrých a špatných okolností, kterými mohou být jarní prázdniny v hradeckém okrese a šíření koronaviru v severní Itálii, kam míří někteří lyžaři z Hradecka na dovolenou, řeší hradecký krajský úřad. Ten už doporučil svým bezmála pěti stovkám zaměstnanců, aby pokud do italských Dolomit vyrazí, pracovali následující dva týdny z domova či si vzali další dva týdny dovolenou. Až tak dlouho totiž může trvat inkubační doba, během které se u nakaženého člověka žádné příznaky nemoci neobjeví.

Vracíte se z Itálie? Navštivte web ministerstva zdravotnictví, upozorňují cedule

27.02.2020 16:29 Na třech hraničních přechodech pracovníci českobudějovického závodu Ředitelství silnic a dálnic ČR osadili ve čtvrtek dopoledne nové dopravní značky. Ty jsou určeny těm, kteří se vracejí z pobytu v Itálii. Na fluorescenčním podkladě je na značce nápis: Návrat z Itálie - navštivte web www.mzcr.cz.

Potravinové rezervy? Stát schraňuje zásoby jídla na 1,3 dne

27.02.2020 16:28 Státní rezervy požadovanou zásobu jídla na tři dny nesplňují, mají ho na 1,3 dne, sdělil ČTK předseda Správy státních hmotných rezerv Pavel Švagr. Potraviny, kterými stát disponuje, by se mohly k potřebným přerozdělit, pokud by vláda vyhlásila stav nouze. Mohla by například podle zákona nařídit přednostní zásobování dětských, zdravotnických nebo sociálních zařízení, hejtmani by pak koordinovali nouzové zásobování potravinami.  

Tři podezření na koronavirus prověřují v Uherském Hradišti

27.02.2020 16:13 Tři pacienti jsou pod dohledem lékařů infekčního oddělení Uherskohradišťské nemocnice v souvislosti s obavou, že by mohli být nakaženi koronavirem. ČTK to sdělil mluvčí nemocnice Egon Havrlant.  

Virus zavřel v karanténě sto Středočechů. Nákaza se zatím nepotvrdila

27.02.2020 15:56 Personál vybavený speciálními ochrannými obleky, maskou a brýlemi, pacient s nasazenou ústenkou předepsaného typu. I takový transport pacienta z Mělnicka do pražské Nemocnice Na Bulovce organizovali v uplynulých dnech středočeští záchranáři, a to v souvislosti s podezřením na možnou nákazu nový typem koronaviru. Podezření se nepotvrdilo.

Dálnici D10 uzavřela dopravní nehoda. Srazila se tři auta a nákladní vůz

27.02.2020 15:29 Dálnici D10 ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpolední uzavřela dopravní nehoda.

Pacientka z Havlíčkova Brodu je zdravá. Panika kvůli koronaviru ale roste

27.02.2020 15:27 Žena, kterou hospitalizovali ve středu 26. února v havlíčkobrodské nemocnici na infekčním oddělení kvůli podezření na nákazu koronavirem, je podle lékařů v pořádku. 

Toužil po úžasném sexu ve třech. Přišel o půl milionu

27.02.2020 15:04 Slíbila mu úžasný sex ve třech a invalidní důchodce z Horažďovicka se chytil jak moucha na lep. Ač Jitku K. ze Sušice vůbec neznal, poskytl jí bezmála půl milionu.

Poslal jsem je domů a šel jsem ze štreky, vzpomíná pamětník na odchod Sovětů

27.02.2020 15:02 /VIDEO, FOTOGALERIE/ Akce s názvem Poslední vlak připomněla 30. výročí odjezdu první vlakové soupravy naložené sovětskou vojenskou technikou z Frenštátu pod Radhoštěm, tudíž i z tehdejšího Československa zpět do Sovětského svazu.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit