reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

První den výluky za plného provozu: zmatení lidé, plné autobusy a málo pokladen

10.12.2018 21:21 Brno – Kde je ta zastávka? znělo v pondělí centrem Brna. Cestující vlakem zmátl první pracovní den historicky největší výluky na brněnském hlavním nádraží. Tisíce cestujících se kvůli opravám výhybek a zabezpečovacího zařízení od neděle na rok přesunuly především na dolní nádraží.

Chrám Narození Páně v Betlémě prokoukl. Renovované mozaiky lákají turisty

10.12.2018 21:17 /VIDEO/ Pouhé dva týdny před Vánoci byla v Betlémě dokončena významná část rekonstrukce chrámu Narození Páně, který podle tradice vyrostl nad místem narození Ježíše Nazaretského. Návštěvníkům se nově nabízí pohled na staré mozaiky a sloupy, které se po 600 letech znovu zaskvěly v celé své kráse. Informovala o tom agentura AP.

Zeman přijal vládu na adventní večeři, chce založit nový zvyk

10.12.2018 20:17 Prezident Miloš Zeman dnes na zámku v Lánech uspořádal pro premiéra Andreje Babiše a ministry menšinového kabinetu ANO a ČSSD adventní večeři. Informoval o tom na Twitteru mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Prezident chce podle něho založit tradici předvánočních přátelských setkání se členy vlády.

Protesty žlutých vest drtí francouzskou ekonomiku. Macron slíbil občanům změny

10.12.2018 19:24 Francouzský prezident Emmanuel Macron se v pondělí setkal se zákonodárci, zástupci odborů a zaměstnavatelů. Večer promluvil v televizi k národu a vyzval ho ke klidu. Hněv občanů však označil za oprávněný a slíbil jim zvýšení mezd a daňové úlevy.

Lídr ODS do evropských voleb? Žádné překvapení, vybrán byl Jan Zahradil

10.12.2018 19:11 Vedení ODS dnes potvrdilo europoslance Jana Zahradila jako lídra pro evropské volby. V květnu příštího roku bude do Evropského parlamentu kandidovat již počtvrté. Volby chápe nejen jako evropské, jejich výsledky podle něj potvrdí i postavení ODS na vnitropolitické scéně. Podle předsedy občanských demokratů Petra Fialy chce ODS zachovat Evropskou unii.

Šel sportovat, mezitím mu zloděj vykradl auto. Klíče si vzal z bundy v šatně

10.12.2018 18:57 Blansko – Škoda přes osmdesát tisíc korun. Takový lup si odnesl neznámý zloděj, který před jednou z blanenských základních škol vykradl zaparkované auto.

Dluh za Velkou cenu? Část zaplatí Brno a kraj, ministerstvo další peníze nepošle

10.12.2018 18:23 Ve ztrátě dvaatřiceti milionů korun skončila letošní motocyklová Velká cena České republiky. Radní Brna a Jihomoravského kraje se v pondělí dohodli, že část chybějících peněz doplatí. Zbytek chtějí od ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

Ministři EU podpořili nový režim sankcí při porušování lidských práv

10.12.2018 17:36 Ministři zahraničních věcí Evropské unie vyjádřili na své pondělní schůzce v Bruselu politický souhlas s nizozemským návrhem na zavedení nového režimu sankcí. Ten se má zaměřit na osoby obviněné z porušování lidských práv na celém světě. Informovalo o tom rádio RFE/RL.

Vrah s mačetou je za mřížemi. Soud poslal do vazby i útočníka s nožem

10.12.2018 16:54 Plzeň - Okresní soud Plzeň-město poslal v pondělí do vazby dva muže, kterým shodně hrozí až 18 let vězení za vraždu. Prvnímu za dokonanou, druhému za pokus.

Kšefty s pejsky: kriminalisté z Ostravy hledají další podvedené

10.12.2018 16:30 FOTOGALERIE/ Štěňata v papírových kartonech vystlaných pilinami, dospělí psi v přepravkách… Celkem sedmnáct jich objevili policisté ve dvoupokojovém bytě v neupřesněné ostravské části, kam přicházejí kvůli obchodům s domácími mazlíčky.

Exředitel dotačního úřadu Petr Kušnierz je venku z vězení

10.12.2018 16:12 Bývalý ředitel úřadu Regionálního operačního programu Severozápad Petr Kušnierz je z vězení na svobodě.

Historický úspěch. Sonda Voyager 2 vstoupila do mezihvězdného prostoru

10.12.2018 16:07 /VIDEO/ Teprve podruhé v lidské historii opustil člověkem vyrobený objekt sluneční soustavu. Americká vesmírná sonda Voyager 2 byla vypuštěna ze Země v roce 1977 s cílem zkoumat systémy Jupitera, Uranu a Neptunu. Nyní, o 41 let později, dosáhla mezihvězdného prostoru.

Jsou to čučkaři, řekl o BIS Zeman. Jeho výroky bude řešit senátní výbor

10.12.2018 15:07 Výroky prezidenta Miloše Zemana o Bezpečnostní informační službě se bude zabývat na uzavřeném jednání senátní výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. Předseda Pavel Fischer jej svolal na úterý 18. prosince, sdělil dnes senátorův asistent Jan Urban. Na schůzi výboru by měli dorazit ředitel civilní kontrarozvědky Michal Koudelka a ministr zahraničí Tomáš Petříček .

Židé se přestávají cítit v Evropě bezpečně. Vnímají nárůst antisemitských nálad

10.12.2018 14:52 Devět z deseti židovských respondentů rozsáhlého průzkumu letos uvedlo, že v jejich zemi v posledních pěti letech vzrostly antisemitské nálady. Z dnes zveřejněné zprávy Evropské agentury pro základní práva také plyne, že 85 procent ze skoro 16500 respondentů, kteří se sami identifikovali jako Židé, vnímá nárůst antisemitismu zásadní problém.

Kauza jízdenek: Rittig i jeho právníci označili obžalobu za absolutní lež

10.12.2018 14:20 Podnikatel Ivo Rittig dnes u soudu řekl, že obžalobu v kauze tunelování pražského dopravního podniku považuje za "absolutní lež". Obdobně hovořili o tvrzeních státního zástupce i spoluobvinění právníci David Michal a Karolína Babáková. Všichni také zpochybnili věrohodnost spolupracujícího obviněného Jaroslava Kubisky z účetní firmy Peskim, který svědčí proti nim.  

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit