reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Debata o kybernetické bezpečnosti? Čína a Rusko pozvánku nedostaly

26.04.2019 04:26 Významný český impuls v podobě Pražské bezpečnostní konference 5G získá celosvětová debata o kybernetické bezpečnosti a zavádění sítí 5. generace. Čína ani Rusko se však jednání nezúčastní.

Požáry, které vešly do dějin. Plamenům neunikly Pražský hrad ani Národní divadlo

26.04.2019 04:00 V pondělí 15. dubna po šesté hodině večer začala hořet pařížská katedrála Notre Dame. Požár zničil téměř celou střechu katedrály, část vitrážových oken a nosných kleneb v chrámové lodi. Oheň znovu připomněl svou ničivou sílu, se kterou máme zkušenosti i v historii naší země. Paradoxní je, že právě mnoho požárů vzniká kvůli rekonstrukčním nebo renovačním pracím. 

Dvojí kvalita potravin Čechům vadí, dvojí kvalita demokracie ne

26.04.2019 04:00 /EVROPA PRO ČECHY/ Pro Olgu Sehnalovou je to poslední bitva. Bitva, o níž europoslankyně ČSSD už předem ví, že ji nemůže vyhrát. A místo toho, aby slavila, že se jí ochranu českých, slovenských, polských a dalších východoevropských spotřebitelů podařilo dotáhnout až do podoby směrnice Evropské unie, má spíš pocit hořkosti. Hořkosti, že pět let bitev proti dvojí kvalitě potravin bylo vlastně marných.

Macronův ústupek žlutým vestám: Navrhuje nižší daň z příjmu a důchodovou reformu

25.04.2019 22:32 Výrazné snížení daně z příjmu, navázání nejnižších důchodů na vývoj inflace či zastavení rušení nemocnic a škol až do roku 2022. Taková opatření navrhl francouzský prezident Emmanuel Macron při mimořádném vystoupení, které je reakcí na protestní hnutí tzv. žlutých vest a následnou "velkou národní debatu". Šéf Elysejského paláce také řekl, že při setkáních s občany zaznamenal jejich nespokojenost a obavy, kurz nastolený jeho reformní politikou ale považuje za správný.

Požár uvěznil v rodinném domě tři obyvatele. Hasiči je museli vyprostit

25.04.2019 19:04 /FOTOGALERIE/ K požáru řadového rodinného domu v obci Zelčín na Mělnicku vyjížděli hasiči ve čtvrtek po třetí hodině ranní. V domě se v tu dobu nacházeli tři lidé, které uvnitř uvěznily plameny.

Praha chystá seznam dětských dlužníků. Zastaví jejich exekuce

25.04.2019 18:34 Vedení Prahy vypracuje seznam dětských dlužníků do 15 let v hlavním městě, jejichž závazky se týkají magistrátu či městských organizací. Pak zastaví exekuce a dlužníkům odpustí tzv. příslušenství, samotný dluh nikoliv. Město také vypracuje metodiku vymáhání dluhů. Rozhodli o tom pražští zastupitelé. Na koho přesně se rozhodnutí vztahuje a jak bude město postupovat, teprve magistrát rozhodne.

Vyfoťte se s ledními medvědy. Zoo v Brně láká na trojrozměrnou malbu

25.04.2019 18:17 /VIDEO/ V brněnské zoo se usídlili noví lední medvědi. Lidé je najdou na chodníku mezi expozicí kozorožců a medvědů.

Dvouleté batole uvěznilo matku na balkoně. V bytě zůstalo se zapnutým sporákem

25.04.2019 17:50 Odskočila si na balkon, ale do bytu se už nevrátila. Šestatřicetiletou ženu venku uvěznilo její dvouleté batole. Matka navíc právě vařila a dítě zůstalo se zapnutým sporákem v bytě samo.

Kvůli exekuci pustil plyn. Dům chtěl zapálit výstřely

25.04.2019 17:47 "Chcípnete tady se mnou". Touto větou vyhrožoval podle soudního spisu obžalovaný Vojtěch Blatný při zatýkání v domě v Kobylí na Břeclavsku. Ve čtvrtek se svojí manželkou Hanou stanul před brněnským krajským soudem.

V centru Prahy se sešli příznivci i odpůrci SPD. Zasáhnout museli těžkooděnci

25.04.2019 17:30 Stovky lidí se odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí kvůli demonstraci sněmovního hnutí Svoboda a přímá demokracie proti "diktátu Evropské unie". V dolní i horní části náměstí se shromáždili i jejich názoroví oponenti. Situaci kontrolovali podle zpravodajů ČTK desítky policistů včetně těžkooděnců a členů antikonfliktního týmu. Některým potyčkám se zabránit nepodařilo a policejní těžkooděnci později vytlačili odpůrce SPD z místa konání akce.

Z rodinného domu sklad munice. Muž z Břeclavska měl doma granáty nebo trhavinu

25.04.2019 17:20 /FOTOGALERIE/ Dělostřelecké granáty, trhavina a náboje. Majitel rodinného domu v jedné obci na Břeclavsku si doma udělal soukromý sklad munice. Na nebezpečný nález přišli tento týden příbuzní, když po mužově úmrtí dům vyklízeli.

Vláda bude mít novou zmocněnkyni pro lidská práva. Babiš navrhl Válkovou

25.04.2019 16:50 Novou vládní zmocněnkyní pro lidská práva by se od 1. května měla stát bývalá ministryně spravedlnosti a nynější poslankyně za ANO Helena Válková. Do funkce ji navrhl premiér Andrej Babiš . O jmenování má v pondělí jednat vláda, která zmocněnce či zmocněnkyni jmenuje. Zjistila to ČTK. Válková informaci potvrdila.

Děsivé nehody, zohýbané plechy. Hasiči soutěžili ve vyprošťování lidí

25.04.2019 16:48 /FOTOGALERIE/ Vyprošťováním figurantů z „havarovaných“ vozidel. Tím se zabývali středočeští hasiči ve svém cvičení na tlustickém letišti nedaleko obce Hořovice na Berounsku. Šlo o pátý ročník soutěže ve vyprošťování. Úkol zní jednoduše: každá jednotka dostane určitý scénář a je na ní, aby dokázala figuranta vyprostit z vozidla. A hodiny tikají: mají na to dvacet minut.

Kladno zahalil hustý dým. V Poldovce hoří porost

25.04.2019 16:40 /VIDEO, FOTOGALERIE/ Ve čtvrtek odpoledne zahalil Kladno hustý černý dým, který bylo vidět do dálky. Jak zjistil Kladenský deník, v areálu někdejší Poldovky začal hořet porost.

Mrazivé ticho. Srí Lanka se po útocích mění v zemi bez života

25.04.2019 16:03 /REPORTÁŽ OD ZPRAVODAJKY DENÍKU/ Ještě ráno vypadal výlet do Galle jako dobrý nápad. Snad nejkrásnější město na Srí Lance je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO kvůli pevnosti, kterou zde vybudovali v polovině 17. století Holanďané. Dnes vstup za její hradby hlídají vojáci ozbrojení samopaly. Zatímco náš turistický autobus zůstává nepovšimnut, důkladné prohlídce neujdou motocyklisté, které zrovna míjíme.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit