reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

ePortal.cz - Politika aktuálně

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU

20.03.2019 01:00 "Mně to připomíná něco jako židovský výbor, jo, když nám řekli, že máme vypravit transport, a my jenom tak jako rozhodujeme, že ty nemocné ženy ještě nepošleme, ty půjdou až příštím vlakem, ale jinak prostě děláme to, co nám řeknou," řekl Klaus. Podle ČTK to uvedl při projednávání nových pravidel ochrany soukromí, která navazují na unijní nařízení o ochraně osobních údajů .

ODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovosti

19.03.2019 01:00 Každý rozumně uvažující člověk vidí, že ODS už dávno přestala být pravicovou stranou. A to samozřejmě nejen kvůli současnému vyhazovu Václava Klause mladšího.

Pane Fialo, že se nestydíte

19.03.2019 01:00 Šéf ODS Petr Fiala má opravdu hroší kůži. Na svém Facebooku se skoro až rozčiluje, že server Echo24 zveřejnil ten interní průzkum, ze kterého nevyšel v porovnání s VK ml. až tak moc dobře. Dokonce použil slovo "svinstvo". Neuvěřitelné, že takhle moralizuje zrovna on.

Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

19.03.2019 01:00 I v roce 2019 navštěvuje Stát Izrael mnoho turistů, mezi nimi jsou i mnozí křesťané, kteří většinově vyjadřují sympatie k Izraeli. Nejvýznamnějšími křesťanskými skupinami podporující Izrael patří ICEJ , Bridges for Peace , či americká křesťanská organizace CUFI vedená pastorem Johnem Hageem.

Dlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastní

18.03.2019 01:00 Vážený pane předsedo, dovoluji si využít článku 3, odst. 7, písm e) našich Stanov - a ukončit tak touto písemnou formou své sedmileté členství v Občanské demokratické straně k datu 25. března 2019.

Studenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný

18.03.2019 01:00 Odmítnutí Miloše Zemana odstoupit z prezidentského úřadu vyvolalo hněv na pražském gymnáziu George Sorose. „Jak si může ten rudý ruský nok dovolit nepodřídit se hlasování Evropského parlamentu? Zuzana Čaputová je teď i českým prezidentem a Zeman musí jít. Stávkový výbor našeho gymnázia vyhlašuje časově neomezenou stávku.

Evropský parlament včera narychlo přijal dva zákony, které se týkají slovenských prezidentských vole

17.03.2019 01:08 Slovenským úřadům bylo v prvé řadě nařízeno, aby daly voličům k dispozici pouze lístky se jménem kandidátky Zuzany Čaputové. "Nemá smysl voliče mást dalšími jmény. Paní Zuzana je slušná, proevropská, slušná a proevropská. A co je hlavní, schvaluje manželství pro osoby stejného pohlaví a adopce dětí. Tak co chcete řešit," škyta...hřímal Jean-Claude Juncker, který měl tentokrát obě dvě boty stejné. Lišily se pouze velikostí, barvou a materiálem.

Ať se Petr Fiala omlouvá sám za sebe

16.03.2019 01:00 Pokud si dovolují Václav Klaus pucovat kvůli tomu jeho propíranému příměru zrovna Piráti, tak by si měli dát sami mokrým hadrem přes ústa. Právě Piráti v čele Ivanem Bartošem jsou největšími antisemity v parlamentu. Opět připomenu to antisemitskou petici, kterou před lety podepsal samotný Bartoš. Vedle něho už ji podepsali jen trockista Uhl, mameluk Stropnický a Palestinci.

V ODS začal hon na čarodějnice. Příznivci umučeného Mistra VK ml. jsou hromadně upalováni na hranici

16.03.2019 01:00 V krajně středové ODS je v posledních hodinách velmi rušno. Speciální komando dnes v časných ranních hodinách podniklo zátah na učedníky umučeného Mistra Václava Klause ml. Ti, kdo se nezřekli jeho kacířského učení, jsou nemilosrdně upalování, nabodáváni na kůl a stahováni z kůže. "Je to hrozný masakr. Vůbec se s tím nemažou. Manžel byl donucen spálit obrázek Mistra a ještě jej musel 3x proklít. Jinak by zemřel," prozradila paní Pilátová Pontská.

Mistr Václav Klaus ml. byl včera dopoledne upálen na Poslaneckém klubu ODS. Poté jej ještě stáhli z

15.03.2019 01:00 Poslanecký klub ODS si dnes ráno opětovně zavolal Mistra Václava Klause ml. Kolegové poslanci jej chtěli na půdě saúdské ambasády přesvědčit, aby odvolal. Předseda Petr Fiala mu předem slíbil, že se bude moci ve zdraví vrátit domů, ať už se rozhodne jakkoli. To se však nestalo. „Když odmítl odvolat své euroskeptické/konzervativní/pravicové učení, vrhli se na něj Martin Baxa s Martinem Kupkou a svázali jej do kozelce.

Podivná logika generála Pavla

14.03.2019 01:00 "Že jsme se v rámci aliance zúčastnili mnoha bojových a podpůrných misí, mělo za následek, že se naše armáda hodně přiblížila ke schopnostem nezbytným k reálné obraně státu, protože jinak než účastí ve skutečných konfliktech se to nacvičit nedá."

Mají homosexuálové nárok na adopce dětí? Nemají. Nikdo ho nemá

13.03.2019 01:00 Myšlenka nějakým způsobem vytknout do právního řádu speciální právo pro homosexuály na adopci dětí je postavena na dvou zásadních omylech .

Nenechme se opít lacinou propagandou

12.03.2019 01:00 Předminulé vydání zábavného pořadu Máte slovo, vysílaného na naší, tedy české televizi, se zabývalo alkoholem.

Pošty je nutno rušit

11.03.2019 01:00 Politici i pošťáci se začali bát: Média přišla se zprávou, že přichází tvrdá konkurence pro Českou poštu. Společnost Zásilkovna oznámila, že odstartuje doručování balíků nejen z e-shopů, ale i mezi fyzickými osobami navzájem.

Jiří Pospíšil skončil u Dr. Chocholouška. Můžou za to Lavičky Václava Havla

11.03.2019 01:00 Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil našel obsesivní zalíbení v Lavičkách Václava Havla. Nejprve si pořídil jednu do ložnice, poté další do kuchyně, obývacího pokoje a nakonec jich měl ve svém bytě 42. To byl ale jen začátek. „Začal obcházet sousedy a všem nám říkal, že si musíme také nějaké pořídit. Jinak prý na nás pošle Feriho,“ říká nejmenovaná sousedka Pospíšila, která bydlí o patro níž a její iniciály jsou J. Kolomazníková. Když už byli přinuceni mít ve svém bytě minimálně tři lavičky Václava Havla i ostatní lidé v širokém okolí, začal Pospíšil přesvědčovat i své stranické kolegy.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit