reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

MoneyMAG.cz - Půjčky, Kurzy měn, Akcie, Hypotéky, Bydlení, Daně

Trump rád žertuje? Tohle Grónsku neudělám, slibuje šéf Bílého domu

20.08.2019 10:19 Americký prezident Donald Trump dnes na twitteru opět přispěl ke kontroverzní diskuzi, kterou vyvolala informace, že Spojené státy uvažují o koupi Grónska.

Podvodník vylákal z lidí desítky tisíc korun za vstupenky. Policie hledá další oběti

20.08.2019 10:06 Podvodník vylákal z lidí desítky tisíc korun za vstupenky na koncerty, hudební festivaly či další podobné kulturní akce. Vstupenky jim pak neposlal a lidé se nedomohli ani vrácení peněz.

Připravte se na podzimní STRES

19.08.2019 18:47 Pomalu se blíží konec léta, spojený se zhoršujícím se počasím, koncem dovolené, prázdnin a hlavně návratem do kolotoče plného stresu. Děti i dospělé čekají po zaslouženém letním odpočinku vítané i náročné povinnosti doplněné zhoršujícím se počasím, které jsou často velmi stresující. Příchod podzimu však můžete zvládnout s klidem. Nechte se inspirovat pěti radami, které vám pomohou zachovat si optimistickou náladu.

Inflace v eurozóně klesla na jedno procento. Výrazně se vzdálila cíli ECB

19.08.2019 18:33 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v eurozóně v červenci zpomalilo na 1,0 z červnových 1,3 procenta. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Upravil tak svůj dřívější rychlý odhad, ve kterém pro eurozónu uváděl tempo růstu 1,1 procenta. V celé Evropské unii míra inflace klesla na 1,4 procenta z 1,6 procenta.

Ministerstvo obrany zaplatí 7,2 milionu. Předseda ÚOHS pokutu potvrdil

19.08.2019 18:24 Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj potvrdil pokutu 7,2 milionu korun pro ministerstvo obrany za chybu ve výběrovém řízení na dodavatele ručních granátů z roku 2017. Ministerstvo uzavřelo smlouvu s vybraným dodavatelem dřív, než odeslalo informaci o výběru dodavatele ostatním účastníkům tendru.

Dovolená může ženám rozhodit menstruační cyklus. Jak se zase ustálí?

19.08.2019 14:47 KOMENTÁŘ gynekologa Pavla Turčana: Změna životního rytmu, stres před dovolenou nebo naopak relax na prázdninách, to vše u žen často vede k výkyvům v pravidelném menstruačním cyklu. Některé ženy dokonce termín menstruace záměrně posouvají kvůli termínu plánované dovolené. Co vede k nepravidelné menstruaci v průběhu léta a jak se cyklus zase ustálí, vysvětluje uznávaný gynekolog Pavel Turčan.

Počasí rozdělí Česko. Předpověď na noc a úterý 20. srpna

19.08.2019 14:30 Počasí u nás bude i nadále ovlivňovat zvlněná studená fronta, informuje ČHMÚ.

Jed proti hrabošům: Granule chutnají býložravcům. Na Brněnsku jsou desítky mrtvých zvířat

19.08.2019 14:16 Jedovaté granule Stutoxu II, který zemědělci používají na přemnožené hraboše, chutnají zajícům a jiným býložravcům proto, že obsahují i sušenou vojtěšku a další obilné šroty. Zatímco hrabošovi stačí k otravě jedna granule, bažant jich musí sežrat nejméně pět a zajíc minimálně 40. V případě mrtvých zvířat na Brněnsku byl jed na poli zřejmě aplikovaný nesprávně ve větší koncentraci.

S HUAWEI nechci obchodovat, vzkazuje TRUMP

19.08.2019 14:00 Prezident USA Donald Trump nechce, aby Spojené státy obchodovaly se společností Huawei, přestože administrativa zvažuje, zda jí prodloužit výjimku, která čínské společnosti umožňuje nakupovat komponenty od amerických podniků, aby tak mohla poskytovat servis zákazníkům.

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

19.08.2019 13:52 Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500 korun stejně jako pro seniory nad 70 let. Dosud dostávali zpět až částku nad 5000 korun jako ostatní zdraví dospělí.

Teplé počasí vystřídá déšť. Předpověď na noc a pondělí 19. srpna

18.08.2019 11:54 Studená fronta se bude nad naším územím vlnit, informuje ČHMÚ.

Tvrdý BREXIT: Británie se žene do ZÁHUBY

18.08.2019 11:18 Británie bude v případě odchodu z Evropské unie bez dohody čelit nedostatku paliva, potravin a léků. Vyplývá to z vládní analýzy dopadů brexitu bez dohody, kterou získal list The Sunday Times. Přístavy budou podle dokumentu přetížené a hranice s Irskem se vrátí ke klasickému "tvrdému" režimu.

Co se děje na trhu s mědí, zlatem, platinou a ropou?

17.08.2019 15:31 KOMENTÁŘ: Co nám v tuto chvíli říkají grafy o směřování mědi, zlata, platiny a surové ropy? Měď vykazuje vidinu dobrého krátkodobého vývoje a spíše než na zlato se v krátkém období zaměřte na platinu. Ropa pak zůstává pod vlivem obchodní debaty USA a Číny i omezování produkce ze strany OPEC, říká Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank.

Poslední záchvěv léta? Předpověď počasí na noc a neděli 18. srpna

17.08.2019 13:56 Za teplou frontou, která bude v noci a ráno postupovat přes naše území k severovýchodu, k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu. Večer začne severozápad území ovlivňovat studená fronta.

Průměrný DŮCHOD je 13.377 korun! Z čeho penzisté zaplatí nájmy?

17.08.2019 07:42 Rada seniorů a Sdružení nájemníků žádají změnu dávek na bydlení tak, aby víc zohledňovaly výši nájmů v jednotlivých místech republiky.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit