reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Hledáte pro své webové stránky vhodný webhosting, multihoting nebo VPS hosting. Pak Vám může pomoci náš široký přehled hostingových programů s možností pokročilého vyhledávání a porovnávání.

Nový rozměr dedikovaných serverů a služeb

16.09.2020 09:10 Datové centrum Coolhousing přichází s novinkami v nbsp rámci dedikovaných serverů a serverových služeb. Jste připraveni?

Výprodej v

09.09.2020 15:30 V nbsp Coolhousingu začíná další kolo oblíbeného čištění skladu dedikovaných serverů. Za senzační ceny jsou v nbsp nabídce pronájmu fyzických serverů výprodejové sestavy, u nichž zákazník ukončil smlouvu či stornoval objednávku. Váhat se ale nevyplatí ndash zásoby se tenčí!

V únoru Greenhousing dubluje paměti i disky

09.09.2020 15:30 Praha, 3. února 2015 ndash Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, dnes představuje svou únorovou nabídku. Ta je určena všem, kteří hledají spolehlivé server hostingové řešení a chtějí významně ušetřit. Uacute norová nabídka totiž přináší v nbsp konfiguraci dvojnásobek pamětí, stejně tak i dublovaní disků či dvojitou diskovou kapacitu. Rozšíření je plně zdarma a na dvanáct měsíců.

Novoroční nabídka Greenhousingu je zaměřená na serverhosting i rackhousing

09.09.2020 15:30 Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní zákazník nalezne ještě mimořádnou dvacetiprocentní slevu na první tři měsíce provozu, možnost opožděného startu o dva měsíce, smlouvu na dobu neurčitou a garanci vrácení peněz.

Coolhousing má výprodej serverů: Ceny již od 640 měsíčně!

09.09.2020 15:30 Nechcete či nemůžete investovat do pořízení vlastního serveru? Pronajměte si ho! V nbsp Coolhousingu teď za výprodejové ceny a se 100 garancí.

Rack housing serverů nově i na druhé straně Vltavy v DC6.cz

09.09.2020 15:30 DC6.cz je nové datacentrum se sídlem na Praze 6, které nabízí moderní způsob ukládání serverů. Je vybavené standardními technologiemi potřebnými pro housování zákaznických serverů a IT infrastruktury. Jeho výhodou je výjimečné postavení v západní části Prahy, kde představuje výhodné místo pro geografické služby nebo oddělené zálohy s nbsp krátkou dojezdovou vzdáleností z Prahy 5, 6 a 7. Kromě housingu technologií poskytuje DC6.cz i coworkingové prostory včetně zázemí pro prezentace a setkání.

Adult Hosting komu je určen, podle čeho vybírat ?

09.09.2020 15:30 V dnešním článku si povíme něco o adult hostingu. Jak již ze samotného názvu vyplývá, tak jde o speciální hosting určený především pro náročné weby a stránky s erotickou tématikou. Asi si říkáte, proč je zapotřebí tento speciální hosting ? . Je to z více důvodů, ať jde o technickou nebo právní stránku věci.

Akce Zrychlujeme serverhousing je prodloužena do konce března!

09.09.2020 15:30 Datové centrum Coolhousing prodlužuje svoji úspěšnou akci Zrychlujeme až do 31. března. Tudíž rychlost 1 Gbps pro vaše servery pořídíte za cenu 100 Mbps, a to na celý rok i déle! Užijte si rychlost v nbsp roce 2017!

Datové centrum Coolhousing posiluje

09.09.2020 15:30 Český poskytovatel hostingových služeb Coolhousing v nbsp rámci zkvalitňovaní svých služeb a zvýšení výkonu v nbsp uplynulých měsících zásadně upgradoval svá elektrická zařízení. A další investice jsou již připraveny!

ASPIFY.com spustilo nový ASP.NET webhosting na SSD discích

09.09.2020 15:30 ASPIFY.com spustilo nový ASP.NET webhosting běžící výhradně na SSD discích s neomezeným diskovým prostorem. Neváhejte a vyzkoušejte si ASP.NET hosting na 14 dnů zcela zdarma!

Profesionální virtuální servery 4smart.cz

09.09.2020 15:30 Projekt 4smart.cz nabízí profesionální služby v oblasti virtuálních serverů které doplňuje o předem připravená řešení hotové instalace nejrůznějších prostředí pro nasazení webu, poštovní služby, VoIP komunikace, e shopy, e learning, apod. Naše služby lze nezávazně vyzkoušet jen za cenu registrace! Navštivte náš web na www.4smart.cz

Virtuální servery 4smart.cz Outsourcing projektů

09.09.2020 15:30 Outsourcing znamená, že se o svoje virtuální servery a projekty nemusíte jako zákazník starat. 4smart.cz jako jediný poskytovatel virtuálních serverů nabízí svým zákazníkům služby outsourcingové externí spolupráce. Zajistíme pro Vás údržbu, ale i nbsp vývoj. Vše budete mít pod kontrolou Vy, my pro Vás pouze zhotovíme požadovanou činnost. Rovněž Vám nabízíme poradenství, tedy služby konzultanta, pokud plánujete nebo řešíte nějakou významnou fázi svého projektu.

Virtuální servery s SSD disky za 261 Kč

09.09.2020 15:30 Datové centrum COOLHOUSING začátkem února aktualizovalo nabídku virtuálních serverů VPS , ve které se nově nacházejí servery s rychlými SSD disky, jejichž cena startuje na pouhých 261 Kč/měsíčně a to včetně automatického zálohování 7 dní zpět a Anti DDoS ochrany zdarma!

Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

09.09.2020 15:30 Máte rádi rychlost? Chcete na vlastní kůži poznat co je rychlejší, jestli náš dedikovaný server nebo rudé Ferrari? Potřebujete neprůstřelnou obranu pro vaše servery? Naše Anti DDoS ochrana je stejně nedobytná jako tank! Nebo potřebujete flexibilitu virtuálního serveru, díky níž se můžete ponořit do extravagantního virtuálního světa? To vše je možné si užít s cool nbsp letní akcí datového centra Coolhousing!

Coolhousing založil vlastní CSIRT a uchází se o členství ve sdružení FENIX

09.09.2020 15:30 Společnost Coolhousing považuje síťovou bezpečnost za jeden z nbsp nejdůležitějších závazků každého poskytovatele internetových služeb. Významným krokem ke zvýšení bezpečnosti v nbsp autonomním systému Coolhousingu je zřízení vlastního CSIRT, tedy týmu Computer Security Incident Response Team registrovaného u evropské autority TF CSIRT a zodpovědného za řešení bezpečnostních incidentů.

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit