reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Hledáte pro své webové stránky vhodný webhosting, multihoting nebo VPS hosting. Pak Vám může pomoci náš široký přehled hostingových programů s možností pokročilého vyhledávání a porovnávání.

Nový rozměr dedikovaných serverů a služeb

18.11.2020 05:10 Datové centrum Coolhousing přichází s novinkami v nbsp rámci dedikovaných serverů a serverových služeb. Jste připraveni?

Virtuální servery s SSD disky za 261 Kč

11.11.2020 12:30 Datové centrum COOLHOUSING začátkem února aktualizovalo nabídku virtuálních serverů VPS , ve které se nově nacházejí servery s rychlými SSD disky, jejichž cena startuje na pouhých 261 Kč/měsíčně a to včetně automatického zálohování 7 dní zpět a Anti DDoS ochrany zdarma!

Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

11.11.2020 12:30 Máte rádi rychlost? Chcete na vlastní kůži poznat co je rychlejší, jestli náš dedikovaný server nebo rudé Ferrari? Potřebujete neprůstřelnou obranu pro vaše servery? Naše Anti DDoS ochrana je stejně nedobytná jako tank! Nebo potřebujete flexibilitu virtuálního serveru, díky níž se můžete ponořit do extravagantního virtuálního světa? To vše je možné si užít s cool nbsp letní akcí datového centra Coolhousing!

Virtuální servery 4smart.cz Outsourcing projektů

11.11.2020 12:30 Outsourcing znamená, že se o svoje virtuální servery a projekty nemusíte jako zákazník starat. 4smart.cz jako jediný poskytovatel virtuálních serverů nabízí svým zákazníkům služby outsourcingové externí spolupráce. Zajistíme pro Vás údržbu, ale i nbsp vývoj. Vše budete mít pod kontrolou Vy, my pro Vás pouze zhotovíme požadovanou činnost. Rovněž Vám nabízíme poradenství, tedy služby konzultanta, pokud plánujete nebo řešíte nějakou významnou fázi svého projektu.

Profesionální virtuální servery 4smart.cz

11.11.2020 12:30 Projekt 4smart.cz nabízí profesionální služby v oblasti virtuálních serverů které doplňuje o předem připravená řešení hotové instalace nejrůznějších prostředí pro nasazení webu, poštovní služby, VoIP komunikace, e shopy, e learning, apod. Naše služby lze nezávazně vyzkoušet jen za cenu registrace! Navštivte náš web na www.4smart.cz

ASPIFY.com spustilo nový ASP.NET webhosting na SSD discích

11.11.2020 12:30 ASPIFY.com spustilo nový ASP.NET webhosting běžící výhradně na SSD discích s neomezeným diskovým prostorem. Neváhejte a vyzkoušejte si ASP.NET hosting na 14 dnů zcela zdarma!

Akce Zrychlujeme serverhousing je prodloužena do konce března!

11.11.2020 12:30 Datové centrum Coolhousing prodlužuje svoji úspěšnou akci Zrychlujeme až do 31. března. Tudíž rychlost 1 Gbps pro vaše servery pořídíte za cenu 100 Mbps, a to na celý rok i déle! Užijte si rychlost v nbsp roce 2017!

Datové centrum Coolhousing posiluje

11.11.2020 12:30 Český poskytovatel hostingových služeb Coolhousing v nbsp rámci zkvalitňovaní svých služeb a zvýšení výkonu v nbsp uplynulých měsících zásadně upgradoval svá elektrická zařízení. A další investice jsou již připraveny!

Adult Hosting komu je určen, podle čeho vybírat ?

11.11.2020 12:30 V dnešním článku si povíme něco o adult hostingu. Jak již ze samotného názvu vyplývá, tak jde o speciální hosting určený především pro náročné weby a stránky s erotickou tématikou. Asi si říkáte, proč je zapotřebí tento speciální hosting ? . Je to z více důvodů, ať jde o technickou nebo právní stránku věci.

Rack housing serverů nově i na druhé straně Vltavy v DC6.cz

11.11.2020 12:30 DC6.cz je nové datacentrum se sídlem na Praze 6, které nabízí moderní způsob ukládání serverů. Je vybavené standardními technologiemi potřebnými pro housování zákaznických serverů a IT infrastruktury. Jeho výhodou je výjimečné postavení v západní části Prahy, kde představuje výhodné místo pro geografické služby nebo oddělené zálohy s nbsp krátkou dojezdovou vzdáleností z Prahy 5, 6 a 7. Kromě housingu technologií poskytuje DC6.cz i coworkingové prostory včetně zázemí pro prezentace a setkání.

Coolhousing má výprodej serverů: Ceny již od 640 měsíčně!

11.11.2020 12:30 Nechcete či nemůžete investovat do pořízení vlastního serveru? Pronajměte si ho! V nbsp Coolhousingu teď za výprodejové ceny a se 100 garancí.

V únoru Greenhousing dubluje paměti i disky

11.11.2020 12:30 Praha, 3. února 2015 ndash Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, dnes představuje svou únorovou nabídku. Ta je určena všem, kteří hledají spolehlivé server hostingové řešení a chtějí významně ušetřit. Uacute norová nabídka totiž přináší v nbsp konfiguraci dvojnásobek pamětí, stejně tak i dublovaní disků či dvojitou diskovou kapacitu. Rozšíření je plně zdarma a na dvanáct měsíců.

Novoroční nabídka Greenhousingu je zaměřená na serverhosting i rackhousing

11.11.2020 12:30 Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní zákazník nalezne ještě mimořádnou dvacetiprocentní slevu na první tři měsíce provozu, možnost opožděného startu o dva měsíce, smlouvu na dobu neurčitou a garanci vrácení peněz.

Výprodej v

11.11.2020 12:30 V nbsp Coolhousingu začíná další kolo oblíbeného čištění skladu dedikovaných serverů. Za senzační ceny jsou v nbsp nabídce pronájmu fyzických serverů výprodejové sestavy, u nichž zákazník ukončil smlouvu či stornoval objednávku. Váhat se ale nevyplatí ndash zásoby se tenčí!

Coolhousing založil vlastní CSIRT a uchází se o členství ve sdružení FENIX

11.11.2020 12:30 Společnost Coolhousing považuje síťovou bezpečnost za jeden z nbsp nejdůležitějších závazků každého poskytovatele internetových služeb. Významným krokem ke zvýšení bezpečnosti v nbsp autonomním systému Coolhousingu je zřízení vlastního CSIRT, tedy týmu Computer Security Incident Response Team registrovaného u evropské autority TF CSIRT a zodpovědného za řešení bezpečnostních incidentů.

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit