reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Narazili jsme na technologický strop. Vyřeší to dva nové sklady, říká šéf Rohlíku

20.10.2020 11:30  Do čela Rohlíku, největšího on-line prodejce potravin v Česku, se Petr Pavlík dostal v září, kdy začaly rychle růst počty nakažených a s nimi poptávka po on-line službách. Stav pandemie jsme nečekali, říká v rozhovoru s tím, že poptávka už narazila na technologický strop skladů v Praze a Brně. Má ovšem řešení.

SLEDUJEME: Svět kamenných prodejen si vezme, co mu e-shopy vzaly, míní šéf Shopsys

20.10.2020 10:57  Mezi byznysové vítěze koronakrize patří technologický sektor a internetové obchody. Jak se podnikatelé v těchto odvětvích připravují na dobu post-covidovou a co všechno boj s pandemií změnil? Také těmto otázkám se věnuje konference serveru E15 s názvem The Future of E-Commerce, Inovations Technology. Sledovat ji můžete zdarma na webu onlineconference.e15.cz nebo v těle článku.

V Praze přibyla socha Marie Terezie jako figurky. Figurky na geopolitické šachovnici doby

20.10.2020 10:40  Pět a půl metrů vysoký monument připomínající rakouskou císařovnu Marii Terezii bude nově obohacovat park u Prašného mostu v Hradčanech. Městská část Praha 6 zde instalovala sochu autora Jana Kováříka. Ta připomíná kuželku nebo figurky ze známé hry Člověče, nezlob se. Sám autor to interpretuje tak, že habsburská panovnice byla do jisté míry figurkou na šachovnici světa a dějin. 

Indie zvažuje oficiální obchody s Tchaj-wanem. Zkrachovalé aerolinky Flybe chystají návrat

20.10.2020 10:00  Server E15.cz přináší přehled důležitých zahraničních témat, která by vám dnes neměla uniknout. 

Firmy v pandemii více vsadily na euro. Úvěry jsou levnější a společná měna nevzbuzuje strach

20.10.2020 10:00  České firmy přišly během pandemie více na chuť financování v eurech. Ve společné měně totiž měly domácí firmy koncem srpna napůjčováno téměř 410 miliard korun, to je o bezmála třicet miliard korun, tedy takřka o osm procent více, než v předvečer krize koncem února.

Každá doba má své idioty. Dobu covidovou nevyjímaje...

20.10.2020 09:22  Máme za sebou víkend plný neuvěřitelných událostí, a proto jsou tu i dnes Události Luďka Staňka, aby vám je ukázaly. Pěkně v souvislostech.

Kdy je možné odstoupit od úvěrové smlouvy

20.10.2020 08:34  S tím, jak se přibližují Vánoce, se dá očekávat navyšování počtu nejrůznějších půjček. Mnohdy nás k vypůjčení peněz nabádají i neustálé reklamy. Často se tak zadlužíme úplně zbytečně. A spousta z nás ani nezná svá práva a povinnosti.

Komentář Jany Havligerové: Vládní reparát

20.10.2020 08:30  Poslanci, kteří dnes usednou do lavic, mají sice v programu schůze zhruba pět set bodů, je ale jasné, že největší pozornost se bude upínat k těm normám, které mají pomoci lidem a firmám postiženým novým, částečným uzavřením ekonomiky

Největší švýcarská banka UBS překonala očekávání analytiků a zdvojnásobila čtvrtletní zisk

20.10.2020 08:00  Největší švýcarská banka UBS v letošním třetím čtvrtletí meziročně zdvojnásobila čistý zisk na 2,1 miliardy dolarů . UBS těžila z vysokého objemu obchodování na globálních finančních trzích, který jí pomohl dosáhnout dobrých výsledků v oblasti investičního bankovnictví a správy majetku.

Tichá hrozba nad dálnicemi? Část obcí nemá peníze ani na prohlídky svých mostů

20.10.2020 08:00  Technický stav tisíců mostů v Česku na silnicích druhé a třetí třídy je nevyhovující až havarijní, velké nebezpečí pak představují hlavně obcemi vlastněné nadjezdy nad dálnicemi nebo silnicemi první třídy. "Obce často nemají peníze na prohlídky mostů, natož na jejich diagnostiky či opravy," tvrdí šéf Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl. Má proto v plánu alespoň tuto část nebezpečných nadjezdů převzít pod vlastní správu. To se však nelíbí ministerstvu dopravy.

Zápisník Petry Jansové: Zelená na konci tunelu

20.10.2020 06:30  Koronavirus mění celou řadu oborů. Nejenom tuzemské firmy musely ze dne na den během jarního lockdownu začít fungovat na dálku.

Ruští hackeři chystali útok na olympiádu, napsal Guardian

19.10.2020 21:35  Odložení letních olympijských a paralympijských hry v Tokiu kvůli koronaviru paradoxně ochránilo sportovní svátky před útokem ruských hackerů ve službách vojenské rozvědky. Hry by se proměnily v logistickou černou můru, napsal na svém webu britský list The Guardian s odvoláním na informace z britského Národního centra kybernetické bezpečnosti.

Macron je pod tlakem, aby zatočil s islámskými radikály ve Francii

19.10.2020 21:02  Páteční brutální vražda středoškolského učitele Samuela Patyho ve Francii opět rozpoutala debatu o extremismu. Prezident Emmanuel Macron je už delší dobu pod tlakem konzervativců a krajní pravice, aby zaujal tvrdší postoj. Spekuluje se mimo jiné o reakci v podobě vyhoštění více než dvou stovek radikálů. Očekává se rovněž, že Francie zpřísní prověřování žádostí o azyl a bude více kontrolovat financování islámských organizací.

Tři patra na střeše Singapuru. Vynálezce vysavačů Dyson prodělal na prodeji své rezidence

19.10.2020 20:53  Britský miliardář James Dyson, známý vynálezem bezsáčkového vysavače, se svou ženou prodali třípatrovou rezidenci v Singapuru. Kupcem penthousu, který bývá označován za nejdražší ve městě, je indonésko-americký magnát Leo Koguan. Zaplatil za něj 62 milionů singapurských dolarů, tedy 1,06 miliardy korun, napsal singapurský deník Business Times.

Roušky začínají být povinné i venku a v autech. Výjimku mají rodiny a sportovci

19.10.2020 20:31  Pandemie koronaviru je v Česku znovu na vzestupu. Platí tak povinnost nošení roušek uvnitř všech budov a od středy nově také na veřejných místech, kde jsou si lidé blíže než dva metry. Výjimku budou mít lidé při sportování. V autech pak platí nová povinnost pro ty, kdo nejsou rodinnými příslušníky. Dříve už platila povinnost v Praze a Středočeském kraji nosit roušky i na venkovních akcích nad sto lidí. 

Následující měsíc

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit