reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

  • 1

Analýza a update Bitcoinu 19.8. pomocí Elliott Wave čteno: (3)

Cryptosvet.cz - 19.08.2019 18:19 Analýza od skupiny traderů GoldenPocket Přispívejte také vy svojí analýzou pro naše čtenáře a komunitu. Více na Info@CryptoSvet.cz Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu. BTCUSD: Na grafu BTCUSD sledujeme stále stejné scénáře, na které neměl ostrý downtrend v minulém týdnu žádný vliv. Díky tomu, že jsme měli odraz z predikované support zóny, stále jako prioritní The post Analýza a update Bitcoinu 19.8. pomocí Elliott Wave appeared first on CryptoSvet.cz.

Technická analýza: 19. 08. – Shrnutí situace na Bitcoinu, bullish scénáře – kde chtějí obchodovat ve čteno: (1)

Kryptomagazin.cz - 19.08.2019 17:55 Dnes se podíváme na pár důvodů pro bullish a silné vzorce na BTC. Probíhal také úspešný velký boj o 9200 USD support. Čína odstranila přes 200 000 BTC, ale Bitcoin se už pohnul k 11 000 USD. Z poslední predikce, kterou si můžete celou přečíst zde:16.08. 19 Technická analýza BTC/USD: Bitcoin pod 10 000 USD. The post Technická analýza: 19. 08. – Shrnutí situace na Bitcoinu, bullish scénáře – kde chtějí obchodovat velcí hráči? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

Krypto zprávy dne : Problémy Ethereum, studie o krypto a velké plány Binance čteno: (1)

Kryptonovinky - 19.08.2019 16:39 Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne. Blockchain Ethereum je téměř plný, upozorňuje Vitalik Buterin Jeden ze zakladatelů kryptoměny Ethereum a její zřejmě nejvýraznější postava Vitalik Buterin prohlásil, že blockchain Ethereum je v současnosti téměř The post Krypto zprávy dne : Problémy Ethereum, studie o krypto a velké plány Binance appeared first on Kryptonovinky.com.

Live video analýza : Bitcoin a altcoiny očima Jakuba Kralovanského čteno: (1)

Kryptonovinky - 19.08.2019 14:07 Upozornění: Obsah videa je čistě informační a nelze jej považovat za investiční radu. Udělejte si vlastní průzkum a pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn, investujte vždy jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit. Live stream začíná v pondělí 12.8.2019 od 21.00hod Jakub Kralovanský, jehož dobře znáte i díky jeho analýzám pro kryptonovinky každé úterý a The post Live video analýza : Bitcoin a altcoiny očima Jakuba Kralovanského appeared first on Kryptonovinky.com.

Technická analýza : 11 000 USD klíčová úroveň pro bitcoin čteno: (1)

Kryptonovinky - 19.08.2019 13:19 Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom. UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením. Bitcoin Zlomová a klíčová úroveň bitcoinu The post Technická analýza : 11 000 USD klíčová úroveň pro bitcoin appeared first on Kryptonovinky.com.

Binance odhaluje vlastní kryptoprojekt, nazývá se Venuše čteno: (1)

Kryptomagazin.cz - 19.08.2019 13:00 Největší směnárna kryptoměn na světě, Binance, zahajuje vlastní blockchain projekt „Venus“ zaměřený na vývoj lokalizovaných stablecoinů po celém světě. Má jít o reakci na plánovanou kryptoměnu Libra od Facebooku. Konkurence pro Facebook Dnes, 19. srpna, uveřejnila směnárna, že je právě v nejlepší pozici pro zavedení nového měnového ekosystému. Celková vize Binance dle jejich zprávy je“ „vybudovat The post Binance odhaluje vlastní kryptoprojekt, nazývá se Venuše appeared first on KRYPTOMAGAZIN.cz.

  • 1

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit