reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší VIDEO: Youtuber si zničil nový Ford Mustang. Auto skončilo v protisměru

MediafaxNews - Domácí 12.01.2021 18:39 V Praze v ulici Argentinská se v úterý po poledni stala hrozivě vypadající nehoda. Černý Ford Mustang, který podle informací Aktu.cz řídil youtuber a finalista soutěže Muž roku 2019 Jan Liška, po smyku přerazil zábrany a vjel do protisměru, kde se srazil s vozem značky Volkswagen. "Nehoda se obešla bez zranění. Policisté na místě u řidiče vyloučili přítomnost alkoholu," uvedl mluvčí policie Jan Daněk. Youtuber popíjel s celebritami a vysílal, udali je a přišla policie Kromě aut a svodidel se při nehodě poškodil také sloup veřejného osvětlení. Šestadvacetiletý Jan Liška se v roce 2019 zúčastnil soutěže Muž roku. Na Youtube vystupuje pod přezdívkou Lišák a natáčí videa týkající se cvičení a zdravého životního stylu. Pravidelně si je pouští desítky tisíc lidí. Děti už nechtějí být popeláři! Touží po dráze youtubera, rodiče to děsí V jednom z videí, které vzniklo v červnu, ukazuje také auto, jenž si zrovna pořídil a které nyní při nehodě vážně poničil. Veze svojí maminku, ukazuje jí výkon a rychlost stroje. Ze záběrů je vidět, že si dravou jízdu užívá. Mluví také o tom, že po cestě potkal Ferrari a závodil s ním. https://www.youtube.com/embed/m9W5U5anDR4

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit