reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Rodina přišla o maminku, zdrcený otec zůstal na čtyři malé děti sám

MediafaxNews - Domácí 26.11.2020 16:55 Gabriela Hoskovcová zemřela nečekaně minulé pondělí. S nemocí covid-19 její smrt zřejmě nesouvisí, přestože se v rodině virus vyskytl. Starosta obce Nová Ves pod Pleší Jan Havelka se rozhodl pozůstalému otci čtyř dětí, který se živí jako řidič kamionu, v těžké životní situaci pomoci. Jménem obce byla vyhlášena veřejná sbírka. „Obracíme se na vás všechny, kterým není lhostejný osud rodiny, jež ztratila milovanou maminku a manželku, abyste ji finančním darem podpořili v této těžké životní zkoušce“, stojí v textu. Miminko jako jediné přežilo střelbu u Kladna. Teď míří do náhradní rodiny! Smutná událost vyvolala mezi lidmi obrovskou vlnu solidarity. Lidé okamžitě začali posílat peníze i materiální dary. Nejdůležitější je pro rodinu právě finanční pomoc, a to i z důvodu probíhajícího dědického řízení. Přispět plánuje i samotná obec. „Doufám, že na zastupitelstvu příští týden schválíme finanční podporu ve výši sto tisíc“, potvrdil starosta Nové Vsi pod Pleší Jan Havelka. Pomoci může kdokoli přispěním na účet veřejné sbírky 4691904399/0800. https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Nov2020/2458860.jpg?d41d

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit