reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Bezpečná vychytávka na chladnější počasí? Zkuste rouškorolák

MediafaxNews - Domácí 15.11.2020 06:15 Při první vlně koronaviru letos na jaře celé Česko šilo roušky a lidé vymýšleli nejoriginálnější kousky. Na trhu byly nejrůznější barvy, motivy, materiály, roušky na zavazování i na gumičku. Druhá vlna přinesla novinku. "S manželem nás napadlo, že by bylo ideální udělat do města triko, které by bylo i s takovou rychlo rouškou. Když přijdete do tramvaje, nasadíte si ji, 15 minut jedete, a pak si ji zase sundáte a máte rolák," řekla autorka nápadu Alexandra Steklík Monhart. Z roušek se stal módní doplněk! Lidé je vyrábí i z plastu Takzvané rollmasks se vyrábí z hladké prodyšné bavlny jako většina běžných ústenek. Proto podle epidemiologů splňují základní předpoklady ochranné pomůcky. "Rouškoroláky splňují požadavek na zakrytí nosu a úst. V případě, že se člověk vyskytuje na místě, kde je to nutné nařízením, tak si tímto rolákem může překrýt dýchací cesty a je to v pořádku," potvrdila mluvčí středočeské krajské hygienické stanice Dana Šalamounová. Autorka nápadu ještě doplňuje: "Obličejová část je dvouvrstvá, takže je to v podstatě jako jakákoliv jiná rouška, kterou si na sebe vezmete. Dá se prát, dá se žehlit." Plaťte, jak se cítíte! U módní značky si vyberete, kolik zaplatíte za oblečení

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit