reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Tvrdý brexit je opět ve hře. Johnson je připravený ukončit jednání s EU

iDnes - Zpravodajství 29.02.2020 09:16 Britský premiér Boris Johnson je připravený ukončit jednání s Evropskou unií o budoucí podobě vzájemných vztahů, pokud práce na dohodě do června nepokročí. Vyplývá to z vyjednávacího mandátu, který ve čtvrtek zveřejnila britská vláda. Kabinet se chce v případě neúspěchu soustředit na odchod bez dohody, k němuž by došlo na konci letošního roku. Další články k tématu:Cesty ani nákupy se po brexitu nemění. Za rok však může být jinakBrexit se dostal na mince. Platidlo hlásá přátelství, ale také provokujeAirbus otočil, v brexitu větří příležitost. Plánuje po něm expandovatNejezte chlorovaná kuřata, jinak obchodní dohoda nebude, vzkazuje EU BritůmŘecko roky bojuje s Londýnem o návrat soch, spor teď přiživuje brexit

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit