reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Slováci vybírají poslance, dominance Směru může skončit, šanci má Matovič

iDnes - Zpravodajství 29.02.2020 07:51 Na Slovensku začaly volby, ve kterých Slováci rozhodují o novém složení parlamentu. Volby možná poprvé od roku 2006 nevyhrají vládní sociální demokraté expremiéra Roberta Fica. V posledních týdnech výrazně rostla popularita opozičního protikorupčního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti, které sázkové kanceláře favorizují na volební vítězství. Další články k tématu:Kdyby aspoň zavedli teplou vodu, říkají před volbami Romové z Luníku IXPrůzkum, který Slováci nemají vidět: Směr po 15 letech není nejsilnějšíKotleba míří k historickému úspěchu. Za sympatie k němu se už lidé nestydíHlavně ať je Fico pryč a předvede se Matovič, říkají Slováci v Košicích

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit