reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Kdyby aspoň zavedli teplou vodu, říkají před volbami Romové z Luníku IX

iDnes - Zpravodajství 29.02.2020 00:00 Není to tak hrozné, jak se říká. Ale ideální také ne. Nechvalně proslulé romské sídliště Luník IX leží na okraji slovenských Košic. Bez teplé vody a topení tu žijí tisíce lidí. Za jedním z domů se vrší odpadky. Mnozí si doma uklízejí, pracují a platí nájem. Ale je těžké žít vedle někoho, kdo to nedělá, říkají místní i ti, co sem za Romy jezdí.Další články k tématu:Okamžitě strhněte protiromskou zeď v Košicích, vyzval Slováky Brusel Pohádal by se i sám se sebou. Slovensko může řídit neřízená střela MatovičZvracející emoji pro Kotlebu, klaun Matovič. Slováci šifrují tajný průzkumPellegriniho vláda čtyři dny před volbami protlačila třinácté důchody

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit