reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší V Íránu zemřelo na koronavirus prý šestkrát víc lidí, než úřady přiznávají

iDnes - Zpravodajství 28.02.2020 20:36 V Íránu zemřelo nejméně 210 lidí infikovaných koronavirem, který se od konce loňského roku šíří do světa z Číny. Uvedl to v pátek server BBC s odvoláním na místní zdravotnické zdroje. Íránské ministerstvo zdravotnictví uvádí podstatně nižší bilanci. Podle něho v zemi dosud zemřelo 34 nakažených lidí.Další články k tématu:V Koreji šířila koronavirus „bláznivá tetka“ ze sekty vábící i české dívkyProdám roušky za 300 tisíc, o ceně nejednám. Obchod se strachem a nouzíNepanikařte, zásoby jídla nejsou nutné, vyzval Babiš. Nákaza tu neníPanický nákup i o hmotnosti 600 kilo. Košík.cz proto omezuje objednávkyStrach z koronaviru je přirozený, ale nesmí ovlivnit chování, míní odborníci

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit