reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Francie stojí na prahu epidemie koronaviru. Nevyhneme se tomu, uznal Macron

iDnes - Zpravodajství 27.02.2020 22:15 Podle francouzského prezidenta Emmanuela Macrona je epidemie koronaviru v zemi nevyhnutelná. Stát se podle něj ale připravuje a musí se s ní vyrovnat, jak nejlépe to půjde, citovala hlavu státu agentura AFP. Ministr zdravotnictví Olivier Véran ve čtvrtek večer informoval, že došlo k „výraznému nárůstu“ počtu nakažených v zemi.Další články k tématu:Čínský hoch viděl umírat dědečka na koronavirus, zůstal sám s jeho tělemKoronavirus omezuje obchody s Čínou ve Zlínském krajiMaďarský klub odvolal italského kouče. Co kdyby měl koronavirusMuž, kterého hospitalizovali v Brně, koronavirus nemá, uvedli hygieniciŽádní mrtví, koronavirus zvládáme, chlubí se Trump. Kritiky nepřesvědčil

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit