reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Žena si fotila selfie se zbraní, střelila při tom malého synovce do břicha

iDnes - Zpravodajství 27.02.2020 21:20 Devatenáctiletá žena, která v úterý večer hlídala svého desetiletého synovce, našla v bytě v texaském Houstonu zbraň. Když si s ní začala fotit selfie, zbraň vystřelila a zasáhla chlapce do břicha. Dítě bylo v kritickém stavu převezeno do nemocnice, podle tamní policie se ale zotaví.Další články k tématu:VIDEO: Dozorci v USA ignorovali nemocného vězně, prosil o záchranu životaPočet úmrtí kvůli selfie strmě roste, loni jich byla ve světě stovkaMoskvanka fotila selfie s pistolí u hlavy, omylem zmáčkla spoušťIndičtí svatebčané si u vody fotili selfie. Nevěsta se utopila, ženich přežilNejsi sériový zabiják, že? napsala dívka z legrace před smrtí svému vrahovi

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit