reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Záškoláky by mohli řešit sociální pracovníci, ministerstvo práce má návod

iDnes - Zpravodajství 27.02.2020 20:24 Záškoláctví by podle projektu ministerstva práce a sociálních věcí mohli pomoci vyřešit školní sociální pracovníci. Ti by pracovali nejen s žáky, ale i s jejich rodinou. Absence by pomohlo odstranit také doprovázení dětí do škol nebo doučování. Vyplývá to z návrhů z projektu resortu, který chce rozvíjet nástroje na ochranu ohrožených dětí. Další články k tématu:Pojďte do školy, prosí děti ředitelka v Chanově. Rodičům je to jednoSynové odmítali u školy vystoupit z auta, vysvětlila žena záškoláctvíÚstecký kraj má nejvíc záškoláků v republice, často je podporují rodičePětina dětí hraje počítačové hry přes 4 hodiny denně, odhalila studieŠkoláci z jižní Moravy převyšují ostatní, vděčí za to i mladým učitelům

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit