reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Rakousko pobavil „křečkující“ muž v plynové masce, nákup ani neodvezl

iDnes - Zpravodajství 27.02.2020 17:08 Nákaza wuchanským koronavirem se v posledních dnech rozšířila do mnohých evropských zemí. Někteří lidé proto začínají panikařit. Tři nakažené objevili lékaři také v Rakousku. Tamní sociální sítě teď baví fotografie muže, který podlehl panice a „křečkoval“ v několika tyrolských supermarketech.Další články k tématu:Češi se z Tenerife vrátí, řekl Babiš v Motole. Cestovka čeká na povoleníNebudeme testovat každého, kdo se vrátí ze severu Itálie, řekl VojtěchNečekané dopady koronaviru: málo hraček na Velikonoce i dražší česnekKoronavirus je pro firmy katastrofa i příležitost, říká Hospodářská komoraZájezdy do míst s koronavirem i jízdenky do Itálie lze rušit bezplatněJiž dvě letecké společnosti v reakci na koronavirus chystají úspory

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit