reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Vraždění Židů při zvrácené šachové partii. Amazon pohoršil novým seriálem

iDnes - Zpravodajství 27.02.2020 16:31 Památník v Osvětimi a židovské organizace kritizují společnost Amazon kvůli jejímu novému seriálu Hunters , ve kterém se parta zabijáků nacistů vydává po stopách válečných zločinců. Pobouřila je skutečnost, že si tvůrci seriálu vymysleli zvěrstva páchaná v koncentračních táborech, například šachovou partii, při níž umírají Židé. Další články k tématu:Chtěl nám měnit barvu očí, vzpomíná na Osvětim jedno z „Mengeleho dvojčat“Milenci z Osvětimi se setkali po 72 letech, holokaust přežili díky lásceKolorované záběry ukazují hrůzu Osvětimi, k vidění jsou vůbec poprvéJednoho z prvních zaměstnanců Amazonu děsí velikost, které firma dosáhla

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit