reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Obvinění manažeři MPSV do vazby nepůjdou, policie je stíhá na svobodě

iDnes - Zpravodajství 26.02.2020 11:07 Dva manažery viněné kvůli zadávacím řízením na veřejné zakázky ministerstva práce a sociálních propustili ze zadržení. Kriminalisté po pondělním zásahu na ministerstvu zadrželi náměstka ekonomické sekce a sekce pro informační technologie Jana Baláče a vedoucího oddělení kyberbezpečnosti Karla Macka. Další články k tématu:Maláčová kvůli zásahu na ministerstvu neodstoupí, chce se sejít s BabišemPolicie obvinila náměstka ministryně práce. Nemáme co skrývat, říká MaláčováPrezident řešil s vládou na pracovním obědě koronavirus i energetikuS tlumočníkem na úřad i k lékaři. Neslyšící na pomoc čekají i měsíceNemocenské pojištění skončilo loni po 10 letech v minusu 3 miliard korun

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit