reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Tesco začalo prodávat náplasti pro tmavou pleť. Pozdě, reptají zákazníci

iDnes - Zpravodajství 25.02.2020 20:00 Nápad britského řetězce uvést na trh náplasti v různých odstínech pleti přichází poté, co se jeden z tweetů Afroameričana Dominiqua Apollona stal virálním. Apollon v příspěvku popisuje, jak poprvé použil náplast, která se shodovala s barvou jeho kůže. Na sociálních sítích se někteří zákazníci ptají, proč společnost podobný produkt nenabídla už dávno. Další články k tématu:Kosmetika 21. století: roboti, digitální make-up a produkty na míruBarbie a Kenovi odzvonilo. Mattel představil genderově neutrální panenkyKosmetická značka změnila ve photoshopu barvu kůže. Nařkli ji z rasismuFirma Dove to přepískla s reklamou na mýdlo. Lidé ji viní z rasismuČernošský model čelí na Slovensku sprše urážek. Firma se kritikům vysmála

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit