reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Jak reagoval prezident Zeman na ostrý čínský dopis? Šéf Senátu chce odpověď

iDnes - Zpravodajství 25.02.2020 18:21 Prezident Miloš Zeman by měl Senátu podle jeho předsedy Miloše Vystrčila vysvětlit, zda a jak reagoval na lednový dopis čínského velvyslanectví, které v něm varovalo před misí na Tchaj-wan. Od ministra zahraničí Tomáše Petříčka chce Vystrčil důraznou reakci na dopis, který pokládá za vměšování Číny do českých vnitřních záležitostí. Další články k tématu:Ani premiér Babiš nedoporučoval šéfovi Senátu Kuberovi cestu na Tchaj-wanVystrčil z ODS vede Senát. Zváží, zda pojede na Tchaj-wan, jak chtěl KuberaČeské firmy by za návštěvu Kubery na Tchaj-wanu platily, psala Čína HraduJiž jsme nezávislou zemí, říká nová tchajwanská prezidentkaPraha obětovala Šanghaj za vztah s Tchaj-pejí. Ta však drží i s Šanghají

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit