reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Pellegriniho vláda čtyři dny před volbami protlačila třinácté důchody

iDnes - Zpravodajství 25.02.2020 17:50 Čtyři dny před parlamentními volbami na Slovensku schválila tamní sněmovna zavedení třinácté penze pro asi 1,4 milionu příjemců různých typů důchodů. Národní rada také odmítla istanbulskou úmluvu o potírání násilí na ženách. Mezinárodní dokument zasáhl do kampaně před sobotními volbami do sněmovny.Další články k tématu:Zvracející emoji pro Kotlebu, klaun Matovič. Slováci šifrují tajný průzkumSlovenská vláda slíbila do voleb prosadit dálnice zdarma a třináctý důchodSlovenské emoce. Danko ze SNS strhl mikrofon a kvůli moderátorovi odešelPohádal by se i sám se sebou. Slovensko může řídit neřízená střela MatovičTonoucí Ficův Směr se stébla chytá. Před volbami slibuje lidem miliony

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit