reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Kanárské ostrovy zahalila písečná bouře ze Sahary, ochromila letecký provoz

iDnes - Zpravodajství 24.02.2020 15:07 Kanárské ostrovy zasáhla písečná bouře, která na ně pronikla ze Sahary. Kvůli naoranžovělému prachu a silnému větru musely úřady o víkendu zavřít všechna letiště a v pondělí zrušit školní výuku. Oblaka prachu jsou vidět i z vesmíru. Vítr rovněž znesnadnil hasičům boj s lesními požáry, jež zuří na ostrovech Gran Canaria a Tenerife. Další články k tématu:VIDEO: Austrálii zasáhla písečná bouře, obloha se zbarvila do oranžovaIndii zasáhla další písečná bouře. Zemřelo při ní nejméně 60 lidíLibanon a Sýrii zasáhla obří písečná bouře. Zastavila i ofenzivu AsadaKanárské ostrovy sužují požáry. Přes tisíc lidí museli evakuovatU Kanárských ostrovů je hnědé moře, zamořují jej sinice

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit