reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Další neúspěch pro stranu Merkelové. Ve volbách v Hamburku zazářili Zelení

iDnes - Zpravodajství 24.02.2020 12:26 Zemské volby v severoněmeckém Hamburku podle odhadů vyhráli sociální demokraté . Výrazně posílili Zelení, kteří obsadili druhou příčku. Křesťanští demokraté kancléřky Angely Merkelové naopak ztratili. Obsadili až třetí místo a zaznamenali nejhorší výsledek v zemských volbách za téměř 70 let. Pohoršila si rovněž protiimigrační Alternativa pro Německo .Další články k tématu:Krampová-Karrenbauerová skončí v čele CDU, nebude kancléřkou po MerkelovéDurynský premiér dostane milionové odstupné. Za jediný den ve funkciDurynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfDNěmeckem se znovu šíří pravicový teror, může za to i AfD, píší média

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit