reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší V Itálii podlehl koronaviru druhý člověk, na severu se zavřely bary i kostely

iDnes - Zpravodajství 22.02.2020 11:17 V Itálii zemřel už druhý člověk, který onemocněl po nákaze novým typem koronaviru. V pátek úřady informovaly, že ve městě Padova zemřel osmasedmdesátiletý muž, který se tak stal prvním Evropanem, jenž nákaze podlehl. Novou obětí je podle agentury ANSA žena z oblasti Lombardie, případ nejspíš souvisí s nemocnými v lombardském městečku Codogno.Další články k tématu:Olympiáda musí být bezpečná, varuje virolog. Koronavirus ji může zrušitPacient nula byl v pokoji 911. Do Hongkongu přivezl svatební dar jménem SARSDva cestující z obří lodi v Japonsku, kde se rozšířil koronavirus, zemřeliKoronavirus vyjde světovou ekonomiku draho. Následky už pociťuje i ČeskoV okolí je koronavirus, hlásá falešný e-mail, který jde po osobních datech

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit