reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Jako leckde doma v obýváku. Kryptogram vypoví o bolesti nekomunikace

iDnes - Zpravodajství 22.02.2020 10:59 Nejnovější premiérou pražského Divadla X10 bude inscenace hry Kryptogram od Davida Mameta. V jedné z rolí se objeví herečka Marie Švestková. Bolestivé a srozumitelné téma traumatu dítěte z rozchodu rodičů si pro svou hru Kryptogram vybral klasik moderní americké dramatiky David Mamet. Sám si něčím podobným jako dítě v 50. letech prošel.Další články k tématu:Šatna dirigenta. Ve Falešné notě chystáme pár schválností, slíbil FingerKdo a co je Švejk? Tři pohledy na Haškova hrdinu zazní česky i německyStovky věrných na telefonu. S internetem zatím divadlo pouze koketujeRECENZE: To je divadlo! volají z poloprázdného vinohradského hlediště herci

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit