reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Každý třetí muž v Česku čelil týrání. Nový zákon by jim mohl vytvořit azyl

iDnes - Zpravodajství 22.02.2020 00:00 Oběti domácího násilí nejsou jenom ženy. O úkryt před svou partnerkou požádalo loni v Česku 600 mužů. Přestože týraných mužů stále přibývá, podle odborníků zmíněné číslo vystihuje jen zlomek skutečnosti. Pro muže je totiž nejtěžší si vůbec přiznat, že jsou obětí své ženy.Další články k tématu:Dlouho jsem nevěděl, že jsem oběť domácího násilí, říká týraný mužObětem domácího násilí pomůže mobilní aplikace. Sbírá důkazy a uchová jeNeposlušná žena zaslouží facku. Domácí násilí schvaluje desetina lidíTýrané ženy není kam ukrýt, kvůli domácímu násilí jich umírají desítky ročněZnásilněná musí být zdrcená a zakřiknutá. Jinak jí okolí příliš nevěříFeministky přehánějí. Muži trpí domácím násilím více než ženy, tvrdí Moskva

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit