reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Státy evakuují své občany z epicentra nákazy koronavirem. Obětí už je 213

iDnes - Zpravodajství 31.01.2020 20:39 Novým typem koronaviru se do pátečního večera nakazilo po celém světě bezmála deset tisíc lidí. Obětí nákazy je nejméně 213. Z epicentra nákazy, čínského města Wu-chan, pokračuje evakuace cizinců. Z evropských zemí nákazu potvrdilo Švédsko, Británie a Německo, Itálie, Francie a Finsko. Rusko hlásí dva nově nakažené.Další články k tématu:Česko rozšíří bezpečnostní opatření na všechna letiště a spouští infolinkuKoronavirus se šíří dál, první nakažené hlásí Británie, Rusko i ŠvédskoČínská lékárna předražila prodávané roušky, zaplatí milionovou pokutuBezvládné tělo na ulici. Fotograf zachytil strach v epicentru koronaviruPočet obětí koronaviru v Číně stoupl na 170, virus je ve všech regionechKoronavirus má nejméně 133 obětí, nakažených je už přes šest tisíc

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit