reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Technet 13.01.2020 11:00 Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat ekologičtější dopravu. Jak popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový počítač, který zaujal i na Západě, a proč vozil jeho prototyp po Sovětském svazu vlakem na záchodě? A jak dokázal bez internetu sepsat atlas světové dopravy?Další články k tématu:Po roce 2050 zůstanou jen auta na vodík a elektřinu, říká odborníkNová vodíková toyota na vlastní oči: je konečně hezká a s pohonem zadních kolBMW do roku 2022 nabídne sérii SUV na vodíkový pohonJak se tankuje vodík? Auto s elektrárnou na palubě je na skok v Česku

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit