reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Světové komplimenty pro českého mistra. Jak se Slavia proslavila

iDnes.cz - fotbal 07.11.2019 11:58 Představte si scénku, která se odehrála dvacet minut po zápase. Obrovitánský stadion Camp Nou už byl liduprázdný, přes šedesát tisíc lidí se rozprchlo do barcelonských ulic a na tribunách se mihotala už jen uklízecí četa. V tu chvíli vyšel z tunelu slávistický obránce Vladimír Coufal, už bez kopaček, jen ve zpoceném dresu. Další články k tématu:Barcelona - Slavia 0:0, senzace v Lize mistrů, hosty podržel KolářTo je dar i odměna! Jaký zážitek si odváží trenér Trpišovský z chrámu?Fantoma Koláře nadchl Ter Stegen: Říkal mi, že je radost se na mě dívatTrpišovský se pomstil, svlékl do naha Barcelonu, píše španělský tiskKouč Barcelony: Tým s takovou chutí musím ocenit, Slavia přinesla svěžestWengerovi učarovala fyzička Slavie. Něco takového jsem neviděl, uznal

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit