reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Rektor UK Zima označil chování Balabána za selhání jednotlivce. Dodržování etiky nelze vymáhat

Lidovky 06.11.2019 15:31 Rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima ve středu označil postup bývalého tajemníka Česko-čínského centra Univerzity Karlovy Miloše Balabána v souvislosti s financováním česko-čínských konferencí za selhání jednotlivce. Podle něj je však z pohledu univerzity obtížné předcházet takovým selháním. Zima to uvedl na tiskové konferenci.Další články k tématu:Až 2,5 miliardy investuje Univerzita Karlova do nových budov a rekonstrukcí. Vzniknou kampusy i moderní centraOšťádal a Univerzita Karlova neuspěli se stížností v Zemanově profesorské kauzeUniverzita Karlova se ve světovém žebříčku propadla o 81 míst. Chybí nám peníze, vysvětlujeArchivy se otevírají veřejnosti. Své dokumenty nabídne i Karlova univerzitaO akce na 17. listopadu je boj. Albertov zřejmě získala Univerzita KarlovaUniverzita Karlova mění název. V roce výročí Karla IV. to není šťastné, přiznává sama

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit