reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Nová fabia dorazí v roce 2021, i s novým klasikem, atmosferickým MPI

iDnes - Auto 21.10.2019 00:00 Škoda přisedá na elektrickou vlnu, jejíž sílu samotný mateřský koncern VW umocňuje, ovšem ještě dlouho budou automobilky stavět a vydělávat na konvenčních autech. Jedním z pilířů Škody je Fabia. Nová generace dorazí v roce 2021 a pod kapotou bude mít spalovací motory. To je v dnešní nejisté situaci dobrá zpráva.Další články k tématu:Snaha o záchranu spalovacích motorů. Nová řešení spasí diesely i benzinŠkoda Kamiq je lepší než sestra Scala. A tachometr neproměřujePrvních tisíc kilometrů s novou škodovkou: Scala má vymazlený podvozekPrvní svezení: Nová Škoda Fabia má perfektní podvozekŠkoda Fabia lépe vypadá a má už jen litrové motory

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit