reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Z pražského potoka Botič vyplavala mrtvola! Narazili na ni vodáci

MediafaxNews - Domácí 20.10.2019 13:47 Nepříjemný zážitek čekal na vodáky, kteří v neděli vyrazili sjíždět potok Botič. Na jezu poblíž autobusové zastávky U Lípy v pražských Záběhlicích se totiž objevila mrtvola. "V současné době jsou na místě kriminalisté, kteří zjišťují další podrobnosti," prozradila před polednem TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. V potoce našli mrtvého mladíka! Přítelkyně po něm pátrala O koho se jedná a co bylo příčinou úmrtí, zatím není jasné. Odpovědi budou mít policisté s největší pravděpodobností až po pitvě. Galerie: GALERIE: V pražském Botiči byla nalezena mrtvola Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 6 Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 5 Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 4 Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 3 Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 2 Z pražského potoka vyplavala mrtvola - 1

Číst celý článek >>

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit