reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Inspekce nachytala další dva podniky! Lhaly o původu hovězího

MediafaxNews - Domácí 19.02.2019 15:14 Státní zemědělská a potravinářská inspekce si posvítila na další české restaurace a při intenzivních kontrolách objevila dva případy klamání spotřebitelů v pražských podnicích. První restaurací je Pizzerie Palatino v Běhounkově ulici ve Stodůlkách, která ve svém jídelním lístku nabízela hned čtyři pokrmy z argentinckého hovězího. Inspektoři ale zjistili, že pro jejich přípravu restaurace používala maso původem z Uruguaye, Paraguaye a Brazílie. Galerie: GALERIE: Restaurace lhaly o původu hovězího masa Hovězí maso v restauracích - 1 Hovězí maso v restauracích - 2 Hovězí maso v restauracích - 3 Hovězí maso v restauracích - 4 Hovězí maso v restauracích - 5 Hovězí maso v restauracích - 6 Hovězí maso v restauracích - 7 Druhou restaurací, která klamala své zákazníky, je EL Barrio de Angel v Lidické ulici na Smíchově. I tento podnik měl ve své nabídce čtyři jídla z argentinského hovězího. Maso, ze kterého se pokrmy připravoval, ale z Argentiny nepocházelo - kontrola odhalila, že je původem z Uruguaye. "Kontrolovaným osobám inspekce uložila opatření, aby v nabídce pokrmů pro spotřebitele nebyla uvedena zavádějící informace o použité potravině/surovině pro přípravu pokrmů a zahájí s nimi správní řízení o uložení pokuty," informovala SZPI na svých stránkách. O původu hovězího masa lhala další restaurace! Nejedli jste v ní? "Vzhledem k dosavadním výsledkům bude inspekce s kontrolami tohoto segmentu pokračovat i nadále s nesníženou intenzitou," dodala inspekce.

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit