reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Miley Cyrus šokovala FOTKAMI ze svatby: Fanoušci jsou pohoršeni

MediafaxNews - Kultura 19.02.2019 09:29  Galerie: GALERIE: Miley Cyrus Miley Cyrus - 3 Miley Cyrus - 2 Miley Cyrus - 5 Miley Cyrus - 4 Zpěvačka Miley Cyrus je známá svými skandály. O rozruch se postarala i tentokrát, když zveřejnila snímky ze své svatby. Po tom, co si vzala mladšího bratra filmového Thora Chrise Hemswortha , Liama Hemswortha , se mnozí lidé začali domnívat, že se zpěvačka umírnila.Tyto představy však Miley vyvrátila, když na svém instagramovém profilu na Valentýna zveřejnila záběry z veselky, které do teď veřejnost neviděla. Jak píše web Elle, mladá rebelka se na jedné z fotek prezentuje v opravdu netradiční póze.Svou svatební kytici si přikládala k rozkroku a napodobovala s ní mužské přirození. Na další fotografii ji zase používala jako lahev alkoholu a dělala, že z ní pije. Někteří její fanoušci vzali celou situaci s humorem, avšak našli se i tací, které těmito snímky velmi pobouřila. "Liam mohl mít kteroukoli ženu na světě. A vybral si tohle," napsala pod příspěvek jedna z uživatelek sociální sítě. "Opravdu TOTO někdo dělá na své svatbě?" píše další.

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit